Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• Thomick

Naprostá příšernost, který by se měly sázet odpady už jenom z principu - protože pokud má tahle recyklace všeho možnýho (a zpravidla i nejhoršího) představovat moderní komedii pro ženy, tak se bejt v kůži jedný z nich bez prodlení stěhuju na jinou planetu. --- Na Other Woman je špatně vesměs úplně všechno: od provedení kámen-nůžky-papír přes dávno opotřebovanej humor a držkatý repliky jako "Monogamy is not natural" až po marmeládu z nosu hlavního hrdiny. Samostatnou kapitolou a zároveň úplnym vrcholem všeho je potom jeden z nejhorších castingů poslední doby. Tam to začíná čim dál nekoukatelnější Cameron Diaz (která měla posledních 30 minut strávit přinejlepšim na vozíčku a byl by - možná - klid), pokračuje vysloveně vražděnou Leslie Mann, který je na podobně ubulenou postavu přirozeně škoda, a končí u dvou pochybných existencí - robotího hlasu Nicki Minaj a další mnou nepochopený krásky Kate Upton. Přesně takhle nějak vypadá sestava, který bys ani tu facku nedal... to by bylo plejtvání drahocenný energie.(12.8.2014)

• ivan bohatyr

Škoda že to nebyl trochu "žhavější" film, co si budem říkat Cameron Diaz už má nějaké ty roky, no a Kate Upton byla k smíchu, jak se natřásala na pláži, do modelky jí chybí opravdu hodně, nechápu jak ji někdo může považovat za sexy idol. A bohužel taky některé scény byly docela pitomé a nevkusné, ale jinak se to dalo.(8.3.2015)

• stuntmanMIKE

Výborne... Predstavte si, že niekde sedíte na pive alebo terase nejakého podniku a v tom prídu tri výstavné trtkačky. Pozriete sa na ne a vravíte si, že deň je krásny a plácate sa po ramene, že bude na čo pozerať pri tom pive. Sadajú si jeden stôl od vás a vy čakáte čo príde. A potom to príde. Otvoria hubu a začnú riešiť úplne, ale úplne bezduché kokotiny bez štipky rozumu a vy si vravíte, ako je možné aby bolo niečo také pekné tak sprosté. Preklínate jednorožca na nebesiach, že to dopustil a vylievate kávu, zahadzujete croissant a utekáte do najbližšej štvrtej cenovej putiky vypočuť si nejaký ten názor na futbal alebo politiku, aby sa vám vrátila šťava do gúl a resetoval mozog. To čo som videl sa nedá označiť za klasickú romantickú komédiu pre ženy... to čo som videl je úplný hnoj nad hnoj kde tri preafektované dotknuté piče ničia život chlapovi len za to, že je proste chlap a užíva si to. Ženská čo nemusela za celý život pohnúť riťou a jediné čo robila bolo, že sa udržovala pre svojho muža, sa začne sťažovať, že sa má dobre alebo čo. No proste to bolo k zblití. Takže páni... sledovať len na vlastné nebezpečenstvo. Obstaróžna Kamerun Diaz je ešte od krku dole zaujímavá a Katka od Uptonovcov by vzrušila aj mŕtveho... problém je, že to nejak nestačí k tomu, aby som z toho vyžmýkal čo i len jednu hviezdu.(19.7.2014)

Dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Nenáročná komedie, která většinu času cílí spíše na ženské publikum (ve zbytku běhá Kate Upton po pláži). Cameron Diaz už bohužel není sexbombou a tady mi spíše překážela. Naopak Leslie Mann hraje skvěle, sluší jí to a i přes občasné výlevy mi z téhle trojice přišla zdaleka nejsympatičtější.(21.9.2014)

• Streeper

Ať jsem se snažila sebevíc, tak mě to prostě nechytlo. Děsně jsem se u filmu nudila. Přišlo mi to moc upovídané. Leslie Mann mi šíleně lezla na nervy a ve filmu mi dost vadila. Zdálo se mi, že Cameron Diaz tam hraje asi tu nejrozumnější roli, ale i když jí to ve filmu slušelo, tak to sama utáhnout nemohla. Škoda, těšila jsem se na báječnou komedii, ale bohužel...(21.3.2015)

• - Ráno, kdy Carly (Cameron Diaz) a Kate (Leslie Mann) se psem vychází z Carlyina bytu a Carly si přivolá taxi, má na sobě Kate nejdříve modré tří-čtvrteční kostičkaté kalhoty, košili bez rukávů se stejným vzorem jako kalhoty a šedo-béžový svetřík. Na dalším záběru, kde Carly otevírá dveře od taxíku,  již světřík vůbec nemá. (MissSimm)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)

• - Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)