Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• johnn333

Vítejte v roce 2014, kdy je postava ženy ve velkorozpočtový hollywoodský komedii degradována na obživlý lobotomizovaný hovězí, který s radostí roztrhalo a zapálilo sebraný svazky dějin ženský emancipace v kostce, protože se nevešly do pozlacený lujvitonky. Z návštěvy tohohle navoněnýho kravína se budu vzpamatovávat ještě hodně dlouho, Carrie Bradshaw nicméně uděluje pečeť kvality. 30%(1.5.2014)

• genetique

Je smutné, že takéto herecké a režisérske zoskupenie nevie dať dokopy nič viac, než len priemernú americkú "komédiu", ktorá je nadmieru upišťaná a urevaná. Od prvej do poslednej minúty je nevtipná a tuctová a na smiech sú len tie kŕčové pokusy o prirodzené hranie. 40%.(28.7.2014)

Pohodový nenáročný film, pěkný holky a srandovní příběh plný drsných scén. ( Hodnocení: 6/10 )(13.4.2015)

Typicky ukričaná ženská americká komédia, ktorá dejom ani nemôže veľmi prekvapiť, takže plusové body sa snaží získať uvoľnenými, čo najpotrhlejšími hereckými výkonmi. Nebyť tam tých dvoch pojašených báb, pre ktoré mám (priznám sa) stále slabosť – sexi Cameron Diaz (aj keď na tej sa už rapídne odrážajú pribúdajúce roky a mohla by už konečne presedlať na iný typ rolí) a hysterická Leslie Mann – tak idem s hodnotením nižšie. Takto to je celkom stráviteľná jednohubka. Niežeby som sa vyslovene smial na plné hrdlo, ale pri niektorých správne vypointovaných hláškach mi jemne kútiky úst zodvihlo. Škoda len, že tie sú občas prevážené zbytočným fekálnym humorom, ale tak čakal horšie, oveľa horšie. Keď sa k tomu postavím s nadhľadom (ako inak k filmu s Cameron Diaz, v ktorom zase raz balí/ničí chlapov) tak sa s tým jeden večer dá bez akýchkoľvek problémov zabiť. Aj keď ku konci je tu už až príliš zdĺhavé, ako diváka ma to v závere stratilo a bolo mi úplne jedno ako to celé skončí. Ale v tomto (sub-)žánri „komédie pre ženy“ sa urodili omnoho nestráviteľnejšie kúsky. Other Woman je pozerateľná, občas zábavná, občas otravná, avšak nič viac ako jednohubka. Menej otravná ako som čakal. CELKOVO: 3* (6/10)(25.7.2014)

4 a půl hvězdičky :)) .... naprosto super a vtipné. Splnilo to mé očekávání, které bylo přiměřené tématu.(23.7.2014)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)