Carly je mladá, krásná, chytrá právnička. S muži sice randí, ale nezamilovává se. Až když se jednohodne seznámí s Markem, který je pohledný, pozorný muž, je situace trochu jiná. Jako jedinému nedává žádnou přezdívku a zdá se, že se do něj může zamilovat. To však trvá pouze do chvíle, kdy se za ním spontánně vypraví a otevře jí Markova manželka Kate. Obě ženy jsou poněkud v šoku. Carly má pořádný vztek, a aby toho nebylo málo, vyhledá jí Kate a chce si promluvit. Doufá, že šlo o nějaký omyl, a když zjistí, že jí manžel byl opravdu nevěrný, hroutí se a Carly s ní tráví více času než by chtěla. Kate nemá nikoho, s kým by si o tom popovídala. Je v domácnosti, nemá žádné přátele kromě přátel svého manžela. Není to však žádná husička, je to žena, která má skvělé nápady na byznys a Mark je pak realizuje. Když Kate vidí, že podvedená byla vlastně i Carly, pomalu se sbližují. Jenže Mark není jen tak obyčejný sukničkář, Mark to rozjel ve velkém a tak velmi záhy přibyde do party ještě další Markova oběť Amber. Všechny tři ženy se rozhodnou spojit proti Markovi své síly a potrestat ho za to, jak se k nim zachoval. Carly zjišťuje, že podvádět ženy Markovi nestačí. Podvádí dokonce i svého investora a doslova mu krade peníze. Navíc vše jménem své nic netušící ženy Kate, které kvůli tomu hrozí vězení. Carly vymyslí plán jak vše napravit aniž by to Mark poznal dříve, než bude nutné... (TV Prima)

RedAK

Čumět na film jenom kvůli tomu, že se tam snaží hrát Kate Upton, to je akt nejvyšší zoufalosti. Ovšem pokud se doposud objevila pouze ve vašich polucemi nabitých snech, tak je forma filmu poměrně vítanou změnou. Kate je vlastně takový můj malý privátní polobůh, páč disponuje několika výraznými charakterovými vlastnostmi, kterých si na ní nesmírně cením. Namátkou je to třeba dekolt, pak ňadra, prsa, kozy, občas cecky, dudy, balóny, někdy i melouny, koláčky, koziska a... a to je vlastně všechno. Takže pokud jí někde z plavek vypadne byť jen jeden sotva mikroskopický attometr bradavky, chci to vědět! Chci sedět za tím zkurveným onanostolem a chci být první, kterému tato informace způsobí nekontrolovatelnou erekci. Ono bejt madam Uptonojc je vlastně docela fajn; od každého prvního zdravě vyvinutého heterosexuála dostanete pět hvězd (s takovým hodnocením jsem tady očividně první, vy nemocný buzny!), aniž byste předvedli třeba jen trapný náznak hereckého výkonu, a nebo se třeba můžete chystat vydat vlastní knihu svých selfies fotografií a máte jistého minimálně mě, že si to koupí. Takové štěstí mnoho začínajících literárních velikánu nemá. A je to fakt pravda, před projekcí jsem to četl v New York Times, to je taková americká obdoba Blesku. Jen se nad tím zamyslete. Celosvětově prodávaná kniha plná jen vašich debilních fotek. Když tak nad tím přemýšlím já, tak on je to vlastně docela dobrej nápad. Klidně můžu bejt vymaštěnej jak pekáč na buchtu, v podstatě stačí sehnat jen mobil s foťákem a obličej, a hnedle můžu svoji oduševnělou tvorbou brát národní knihovny útokem. Člověk se u toho pobaví a ještě navíc může zarobit nějaký ty zlatý keše. Sice ne tolik, abych si mohl dovolit vydražit autentickou lupu z Rytmusových vlasů, ale pár milionů euro by to hodit mohlo. Muhehe, právě jsem vytvořil geniální podnikatelský plán, ta Kate je prostě boží, takové multifunkční štěstíčko. Hrát sice už nemusí, jednou to stačilo, zlato, ale klidně mi ho vykuř, když jinak nedáš. ()

Jara.Cimrman.jr

Nechci být navoněný hezounek s luxusním kabrioletem, zástupem přístupných vagín a tunou peněz na Bahamách. Před zhlédnutím tohoto snímku jsem proti takovému životu nic neměl, ale pokud by se proti mně měla spojit kreativní manželka s právnickou milenkou a prsatou milenkou, tak si ho raději budu do konce života honit sám v pronajatém bytě. Tolik hysterie, kterou tento snímek nabízí, bych totiž v reálném životě nevydržel ani jeden den a ani při sledování tohoto snímku jsem se necítil moc dobře. Zejména proto, že z mého úhlu pohledu tohle nemá s komedií nic společného. ()

Malarkey

Upištěný a ukvičený protivný ženský v komedii, kde si s nimi Nikolaj Coster-Waldau dělá vysloveně co chce. On je ale taky jantar na desátou, když si myslel, že mu to všecko bude procházet do nekonečna a tak také bude po zásluze odměněn. Tenhle film znova už nikdy nechci vidět. Leslie Mann a Kate Upton ty emoce předváděly tak, jako kdyby to hrály zadarmo. Strašný. ()

T2 odpad!

Rozpočet $40miliónovTržby USA $83,899,650Tržby Celosvetovo $194,373,005Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ strašná trapošina, ktorá chce zaujať humusárskym záchodovým humorom?? ako v podstate skoro všetky výplachové americké ako že komédie, a Cameron Diaz je úplne mimo misu, už by to mala zabaliť posledných 5 rokov pláva v tak prázdnych projektoch a k tomu výzorovo skôr len straší než upúta /15%/ ()

xxmartinxx

Taková americká variace na Vejdělka a Trošku. U tohohle se smějí jen velmi hloupí lidé. Bez výjimky. Promiňte, ale představa, že někomu přijde vtipný tenhle (místy doslova) průjmový humor, je pro mě až příliš frustrující, abych byl ochoten připustit, že ten člověk může mít IQ nad 5 - a neumím si takového člověka ani představit. ()

• Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)
  • Ráno, kdy Carly (Cameron Diaz) a Kate (Leslie Mann) se psem vychází z Carlyina bytu a Carly si přivolá taxi, má na sobě Kate nejdříve modré tří-čtvrteční kostičkaté kalhoty, košili bez rukávů se stejným vzorem jako kalhoty a šedo-béžový svetřík. Na dalším záběru, kde Carly otevírá dveře od taxíku,  již světřík vůbec nemá. (MissSimm)
  • Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)