Reklama

Reklama

Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (CinemArt)

(více)

Videa (14)

Trailer 1

Recenze (370)

Caelos 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je spíš pro ženské, romantika nula a co se týče vtipu, chlap u toho jen tak sem tam zkřiví hubu. Což nemyslím nijak drsňácky, je to prostě fakt. Cameron Diaz tady vůbec není hezká, holt už je stará. Jo a taky v tom hraje ta zrůda Nicky Minaj. Jakože celkem ruce pryč, pokud si nechcete udělat holčičí večer, na kterém bych asi působil jako černý puntík na čisté čtvrtce. Proto za mě ne, nebavil jsem se vůbec. Ale pokud by mě někdo pozval na holčičí večer, samozřejmě bych nepohrdl! Ale pustíme si Robocopa. Původního. ()

JJ.Gibson 

všechny recenze uživatele

Přiznejme si to, bylo to vážně otřesný. Jediné kdo to zachraňoval byla Leslie Mann, jelikož její postava zhrzené ženy byla zábavná, ale to je tak asi vše! Cameron Diaz vypadala neuvěřitelně staře a to jsou s Leslie Mannouvou stejné ročníky, proklel bych vizážisty! Jamiemu Lannisterovi asi docházejí peníze, že točí takové věci?!? WTF?? Cameo role Nicki Minaj a Kate Upton, no tak to byla taky fakt bomba!!! Nene, tento film již nikdy více, děkuji... ()

Reklama

vesper001 

všechny recenze uživatele

Jedna hysterka za všechny v populaci zastoupené by vystačila na celý film, ale tady jsou hned tři. Cameron Diaz sice má komediální talent, ale tohle třeštění má s humorem společného asi tolik jako krabí tyčinky s krabem. Leslie Mann je tak nesnesitelná, že nedovedu pochopit, proč ji ten dogan dávno nezahrabal někam do kompostu. A když se do zápletky zapletla Kate Upton, byla jsem už z toho ječení tak nahluchlá, že strčit během reklamy hlavu do mixéru mi připadalo jako velmi osvěžující nápad. No a taky se tam vyskytoval ukrutně prohnaný a prolhaný přizdis*áč (hoho) Mark, kterého hraje nějaký Nikolaj Šuhaj Costner-Kakadu, tak co byste chtěli… Vidět tohle víckrát, jsem zralá na invalidní důchod nebo rovnou funus v Invalidovně. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Když jsem koukal na komentáře a hodnocení tohohle filmu, něco mi říkalo, že se mi to bude líbit. A trefa přímo do černého. Zábavná a humorná komedie, v níž jsem nenašel nic, co je jí vytýkáno. Cameron Diaz sice hraje pořád zase to samé, i když, pravda, už v dospělejší verzi, Kate Upton je čistě jen okrasa a z Nicky Minaj (jak z ní samotné tak z postavy, kterou hrála) se mi normálně chtělo zvracet, ale Leslie Mann svou pipku dala naprosto výborně a Don Johnson v tom minimu času, předvedl docela dost. Bavilo mě to, zasmál jsem se, častěji, než bych čekal. 3,5* ()

Wysch 

všechny recenze uživatele

Kate Upton je kus a Jamie Lannister je super sviňák, a toť tak vše, co táhne film aspoň k průměru. Napsal to člověk s IQ 100 a obsadil do dvou hlavních ženských rolí (už bohužel) stárnoucí rachotiny a k nim přidal jednu prsatou blonďatou modelku s přírodním tělem a jednoho slizkýho hezounka, a do toho všeho namíchal dialogy totálně o hovně a sem tam i nějakej ten pseudovtip s hovnem a průjmem. Ale jak říkám, nebejt těch dvou - Upton a Coster-Waldau - film by kolem mě prosvištěl jako fekální střela mířená do řad průměrého filmu i obecenstva. Jestli tohle má bejt jako film o ženách pro ženy, celkem bych se chtěl všem ženám za všechny chlapy omluvit, že to natočil zrovna chlap. ()

Galerie (57)

Zajímavosti (9)

  • Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)
  • Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)

Související novinky

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

19.03.2021

Tvůrce romantických komedií jako Zápisník jedné lásky nebo Jedna za všechny Nick Cassavetes si teď čerstvě vyzkouší akční thriller. Do své novinky God Is A Bullet si pak navíc sehnal přímo parádní… (více)

Jamie Lannister a kalifornské gangy

Jamie Lannister a kalifornské gangy

26.04.2015

Nikolaj Coster-Waldau potřebuje dobré role a potřebuje je hned. Jeho incestní hrdina ze Hry o trůny je čím dál tím sympatičtější, takže ho možná brzy potká nějaká další tragédie (tip knih neznalého… (více)

Reklama

Reklama