Jedna za všechny

The Other Woman

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• nash.

Projímadlo, psí lejno a zvratky. To je opravdu kvalitní materiál pro filmovou komedii. Navíc, když má těmito proprietami diváky bavit trojlístek, který tvoří nesnesitelně hysterická Leslie Mann, která je na zabití už po své prvním trapném výstupu, spíš toporná než komická Cameron Diaz a diblíkovsky hopsající Kate Upton. Výborný námět, zpackaný katastrofálně nevtipnou adaptací, která dokáže každou potenciální rachejtli humoru proměnit v pukavec plný trapnosti.(3.5.2015)

• TominoLa

Sám sebe se ptám proč tomu vůbec nějakou hvězdu dávám. Už po chvíli jsem si přál ať je konec a ono se to táhlo jako nekončící smrad. Děs! Romantický? To měl být vtip? Komedie? Co tam mělo být zábavné? Dejte slepicím možnost mluvit a určitě to nedopadne hůře než chování Leslie Mann. To mi hlava nebrala a pak se k tomu přidá ještě Diaz. Takhle se snad nemůže dospělej člověk chovat? A tomu jsme se měl smát, že se někdo chová jako debil? A na závěr, aby to nebylo líto ženským se přidá Waldau ....(2.8.2014)

Čumět na film jenom kvůli tomu, že se tam snaží hrát Kate Upton, to je akt nejvyšší zoufalosti. Ovšem pokud se doposud objevila pouze ve vašich polucemi nabitých snech, tak je forma filmu poměrně vítanou změnou. Kate je vlastně takový můj malý privátní polobůh, páč disponuje několika výraznými charakterovými vlastnostmi, kterých si na ní nesmírně cením. Namátkou je to třeba dekolt, pak ňadra, prsa, kozy, občas cecky, dudy, balóny, někdy i melouny, koláčky, koziska a... a to je vlastně všechno. Takže pokud jí někde z plavek vypadne byť jen jeden sotva mikroskopický attometr bradavky, chci to vědět! Chci sedět za tím zkurveným onanostolem a chci být první, kterému tato informace způsobí nekontrolovatelnou erekci. Ono bejt madam Uptonojc je vlastně docela fajn; od každého prvního zdravě vyvinutého heterosexuála dostanete pět hvězd (s takovým hodnocením jsem tady očividně první, vy nemocný buzny!), aniž byste předvedli třeba jen trapný náznak hereckého výkonu, a nebo se třeba můžete chystat vydat vlastní knihu svých selfies fotografií a máte jistého minimálně mě, že si to koupí. Takové štěstí mnoho začínajících literárních velikánu nemá. A je to fakt pravda, před projekcí jsem to četl v New York Times, to je taková americká obdoba Blesku. Jen se nad tím zamyslete. Celosvětově prodávaná kniha plná jen vašich debilních fotek. Když tak nad tím přemýšlím já, tak on je to vlastně docela dobrej nápad. Klidně můžu bejt vymaštěnej jak pekáč na buchtu, v podstatě stačí sehnat jen mobil s foťákem a obličej, a hnedle můžu svoji oduševnělou tvorbou brát národní knihovny útokem. Člověk se u toho pobaví a ještě navíc může zarobit nějaký ty zlatý keše. Sice ne tolik, abych si mohl dovolit vydražit autentickou lupu z Rytmusových vlasů, ale pár milionů euro by to hodit mohlo. Muhehe, právě jsem vytvořil geniální podnikatelský plán, ta Kate je prostě boží, takové multifunkční štěstíčko. Hrát sice už nemusí, jednou to stačilo, zlato, ale klidně mi ho vykuř, když jinak nedáš.(14.8.2014)

Tak tohto som sa vždy bála! Že mi zazvoní pri dverách zdrvená manželka týpka, s ktorým sa občas vyspím.. Ale pokial si mám vybrať medzi šialenou podvedenou manželkou, kozatou vypatlanou modelkou a šikovnou podvedenou milenkou, vyberám si tretiu možnosť. .. Uletené baby si volili dosť detinské sposoby pomsty, ale fandila som im ► nech si to ten hajzlík vyžere!!! Brat šialenej manželky je aj tak omnoho chrumkavejší ♀(18.2.2015)

• Hees

Nominovaný za najhorší herecký výkon v hlavnej úlohe v tomto filme sú Leslie Mann, Kate Upton a Nikolaj Coster-Waldau. A víťazom sa stáva ...chvíľka napätia... Leslie Mann je víťazkou dva krát hurá, hurá. Hrozné herecké výkony jednotlivých hercov a nie len, že hrozne hrali aj tie postavy boli najhoršie ako sa dalo napísané (okrem Carly). Rozhodne zle zahraný a napísaný film, ktorý do svojho stredu ešte jemne baví, ale ten koniec nemohol byť horší. SPOILER : Hlavný hrdina zabudne vidieť sklo? S hlúpej postavy, ktorú hrala Leslie Mann je odrazu žena čo zarába milióny? ...to si snáď robíte so mňa srandu týmto filmom. KONIEC SPOILERA . Prečo toto nemá odpad? Je tam dobrá hudba, sexi herečky a pekné oblečenie, ktoré herečky stále striedajú. To je ako keď sa topiaci slamky chytá tak ja som zachytil tieto veci, aby to nedostalo odpad a ešte do stredu filmu som sa jemne bavil a potom prišla hrôza, že to nedokázali normálne a uveriteľne zakončiť.(27.5.2015)

• - Julian McMahon se ucházel o roli Marka (Nikolaj Coster-Waldau). (kubca008)

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)

• - Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)