Reklama

Reklama

Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (Cinemart)

(více)

Videa (14)

Trailer 1

Recenze (371)

Lyli 

všechny recenze uživatele

Přihodí se, že souhrou okolností se z vás stane ten člověk na dně. Může to vypadat jako děsný sranec, ale stará pravda je, že ode dna se odráží úplně nejlíp. Pokud cestou na hladinu najdete nějakou tu spřízněnou duši a životní směr, je to jen k plusu. Tenhle film to vystihuje. A jo, myslím, že my ženské jsme dost bláznivé, aby to byla pravda. Když se spojíme za jedním cílem, jsme krutopřísné. Po dlouhé době komedie, která mě rozesmála od srdce a úsměv mi vydržel i ve frontě u přeplněných hajizlíků. + Soundtrack na jedničku. ()

Caelos 

všechny recenze uživatele

Tenhle film je spíš pro ženské, romantika nula a co se týče vtipu, chlap u toho jen tak sem tam zkřiví hubu. Což nemyslím nijak drsňácky, je to prostě fakt. Cameron Diaz tady vůbec není hezká, holt už je stará. Jo a taky v tom hraje ta zrůda Nicky Minaj. Jakože celkem ruce pryč, pokud si nechcete udělat holčičí večer, na kterém bych asi působil jako černý puntík na čisté čtvrtce. Proto za mě ne, nebavil jsem se vůbec. Ale pokud by mě někdo pozval na holčičí večer, samozřejmě bych nepohrdl! Ale pustíme si Robocopa. Původního. ()

Reklama

somnar 

všechny recenze uživatele

Vítejte v roce 2014, kdy je postava ženy ve velkorozpočtový hollywoodský komedii degradována na obživlý lobotomizovaný hovězí, který s radostí roztrhalo a zapálilo sebraný svazky dějin ženský emancipace v kostce, protože se nevešly do pozlacený lujvitonky. Z návštěvy tohohle navoněnýho kravína se budu vzpamatovávat ještě hodně dlouho, Carrie Bradshaw nicméně uděluje pečeť kvality. 30% ()

Alementina 

všechny recenze uživatele

Vubec nechapu, jak nekdo, kdo natocil např. My Sisters Keeper (a napsal scenar) se vubec pod tehle nevtipny kyc mohl podepsat. Opravdu jsem se tesila, protoze jsem si rikala, ze Cassavetes nenatoci blbost, ale holt jsem se mylila. Cameron vidim uz ve druhem snimku, ve kterem si pri pohledu na ni jen rikam, jak hrozne moczestarla... role Kate mi lezla jeste vice na nervy, protoze tak hloupy snad ani nikdo byt nemuze... no Amber, nebo-li Kate Upton... asi to neumim jako zena nalezite ocenit... (ale kdyz tam bezi v tech titernych bikinach po plazi... jakoze se jde probehnout, tak si rikam, ze tohle by zadna zenska s kozama neudelala, protoze to proste boli, jak vam ty kozy litaji sem a tam...a ja vim o cem mluvim :), v takovyhle plavkach po plazi proste nepobihate, pokud Vas za to neplati :) a pri zaverecne scene Nikolaje, jak tam poskakuje jak hystericke dite, kteremu vzali oblibenou hracku, tak mi ho bylo temer lito, ze v necem takovem hraje... Podprumer. ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Konzumná, pukancová, romantická komédia, ktorú sa hodí pozerať niekedy poobede keď nie je do čoho iného pichnúť. Alebo môže slúžiť ako kulisa pri varení, žehlení, praní.... Neviem čo k tomu viac dodať, bolo to hlúpe, trápne, no i napriek tomu ma to nudilo len minimálne. Slabší priemer. 55/100 ()

Galerie (57)

Zajímavosti (9)

  • Scenáristka čerpala inspiraci ve francouzských komediích, kde je cizoložství běžnější než v USA. (jenik71)

Související novinky

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

19.03.2021

Tvůrce romantických komedií jako Zápisník jedné lásky nebo Jedna za všechny Nick Cassavetes si teď čerstvě vyzkouší akční thriller. Do své novinky God Is A Bullet si pak navíc sehnal přímo parádní… (více)

Jamie Lannister a kalifornské gangy

Jamie Lannister a kalifornské gangy

26.04.2015

Nikolaj Coster-Waldau potřebuje dobré role a potřebuje je hned. Jeho incestní hrdina ze Hry o trůny je čím dál tím sympatičtější, takže ho možná brzy potká nějaká další tragédie (tip knih neznalého… (více)

Reklama

Reklama