Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• xxmartinxx

Taková americká variace na Vejdělka a Trošku. U tohohle se smějí jen velmi hloupí lidé. Bez výjimky. Promiňte, ale představa, že někomu přijde vtipný tenhle (místy doslova) průjmový humor, je pro mě až příliš frustrující, abych byl ochoten připustit, že ten člověk může mít IQ nad 5 - a neumím si takového člověka ani představit.(1.5.2014)

• JJ.Gibson

Přiznejme si to, bylo to vážně otřesný. Jediné kdo to zachraňoval byla Leslie Mann, jelikož její postava zhrzené ženy byla zábavná, ale to je tak asi vše! Cameron Diaz vypadala neuvěřitelně staře a to jsou s Leslie Mannouvou stejné ročníky, proklel bych vizážisty! Jamiemu Lannisterovi asi docházejí peníze, že točí takové věci?!? WTF?? Cameo role Nicki Minaj a Kate Upton, no tak to byla taky fakt bomba!!! Nene, tento film již nikdy více, děkuji...(18.12.2015)

• nash.

Projímadlo, psí lejno a zvratky. To je opravdu kvalitní materiál pro filmovou komedii. Navíc, když má těmito proprietami diváky bavit trojlístek, který tvoří nesnesitelně hysterická Leslie Mann, která je na zabití už po své prvním trapném výstupu, spíš toporná než komická Cameron Diaz a diblíkovsky hopsající Kate Upton. Výborný námět, zpackaný katastrofálně nevtipnou adaptací, která dokáže každou potenciální rachejtli humoru proměnit v pukavec plný trapnosti.(3.5.2015)

• stuntmanMIKE

Výborne... Predstavte si, že niekde sedíte na pive alebo terase nejakého podniku a v tom prídu tri výstavné trtkačky. Pozriete sa na ne a vravíte si, že deň je krásny a plácate sa po ramene, že bude na čo pozerať pri tom pive. Sadajú si jeden stôl od vás a vy čakáte čo príde. A potom to príde. Otvoria hubu a začnú riešiť úplne, ale úplne bezduché kokotiny bez štipky rozumu a vy si vravíte, ako je možné aby bolo niečo také pekné tak sprosté. Preklínate jednorožca na nebesiach, že to dopustil a vylievate kávu, zahadzujete croissant a utekáte do najbližšej štvrtej cenovej putiky vypočuť si nejaký ten názor na futbal alebo politiku, aby sa vám vrátila šťava do gúl a resetoval mozog. To čo som videl sa nedá označiť za klasickú romantickú komédiu pre ženy... to čo som videl je úplný hnoj nad hnoj kde tri preafektované dotknuté piče ničia život chlapovi len za to, že je proste chlap a užíva si to. Ženská čo nemusela za celý život pohnúť riťou a jediné čo robila bolo, že sa udržovala pre svojho muža, sa začne sťažovať, že sa má dobre alebo čo. No proste to bolo k zblití. Takže páni... sledovať len na vlastné nebezpečenstvo. Obstaróžna Kamerun Diaz je ešte od krku dole zaujímavá a Katka od Uptonovcov by vzrušila aj mŕtveho... problém je, že to nejak nestačí k tomu, aby som z toho vyžmýkal čo i len jednu hviezdu.(19.7.2014)

• vesper001

Jedna hysterka za všechny v populaci zastoupené by vystačila na celý film, ale tady jsou hned tři. Cameron Diaz sice má komediální talent, ale tohle třeštění má s humorem společného asi tolik jako krabí tyčinky s krabem. Leslie Mann je tak nesnesitelná, že nedovedu pochopit, proč ji ten dogan dávno nezahrabal někam do kompostu. A když se do zápletky zapletla Kate Upton, byla jsem už z toho ječení tak nahluchlá, že strčit během reklamy hlavu do mixéru mi připadalo jako velmi osvěžující nápad. No a taky se tam vyskytoval ukrutně prohnaný a prolhaný přizdis*áč (hoho) Mark, kterého hraje nějaký Nikolaj Šuhaj Costner-Kakadu, tak co byste chtěli… Vidět tohle víckrát, jsem zralá na invalidní důchod nebo rovnou funus v Invalidovně.(17.1.2017)

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)