Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• MoiJe

Radsej si pustite John Tucker must die. Je to sice o stredoskolakoch, ale na rozdiel od tejto "dospelackej" verzie sa to neznizuje k laxativam a vymenam samponu, dzizs. Plus vsetky postavy zdaleka nie su tak otravne a nebudete sa musiet pozerat na Coster-Waldaua hrat typka co si spini nohavice a vraza do skiel.(24.7.2016)

• Henk123

Nejhorší na tom celém estrogenovém paskvilu je to, jak člen královské gardy Jaime Lannister se dokáže upsat na něco jako tohle. Dále. Kdokoliv, kdo disponuje penisem, udělá nejlépe, když se tomuto vyhne na vzdálenost světelného roku. Je to jako ocitnout se na necelé 2 hodiny v hlavě vaší nejblbější kamarádky. Myšlenka, že se pár žen semklo dohromady a ukázaly jednomu mizernému mužskému, je kontraprodukována tím, že tomu tak neni ( ano, ovšem až na konec ). Spíš se mi zdá, že to o to víc podtrhuje tu klasickou roli žen uplé na silně charakterově postavené muže, které mají v hlavě jen blahobyt. Ve výsledku jde o prostředí bohatých a blbých američanů dělajících debili a debilní věci, jaké cliché. Půl hvězdy za stále sexy milf Diaz ( což za chvíli již bude minulostí ) a za pár dalších pěkných bab. Toť jediné, čeho zřel jsem chválihodného. 10%... NEVYMĚKNEM !(4.8.2014)

• Skip

Příběh je to sice dost blbý, ale na druhou stranu zas není úplně blbě natočený. Takže je to takové rozporuplné něco o tomhle filmu napsat. Ty tři ženský jsou často na odstřel, ale jsou i dobře zahrané. No, koukněte sami a uvidíte. Nebo nekoukejte a ono se vůbec nic nestane, o nic zásadního určitě nepřijdete.(26.3.2016)

Náhodou to byla prča. V celým kině na tom filmu seděl pouze jeden chlap, zbytek samý ženský. Proč asi. :D Tuhle dámskou jízdu jsem si užila, parádně jsem se zasmála. I když možná některý věci byly trošku přepísknuté, dalo se to v klidu přejít a užít si to. Nechápu, co chlapi vidí na Kate. Jo, má hezký prsa a obličej, ale zbytek postavy příšerný, to i "stará" Cameron byla tou víc sexy, co se postavy týče. Ale to je mimo téma trošku. Musím říct, že Leslie byla místy tak ukecaná a pištivá, že i já měla problém, abych na plátno nezařvala - drž už tu hubu. Ale na druhou stranu, to byla pro ní role jak dělaná a občas mě pobavila víc než Cameron. Jojo, dnešní holčičí den jsem si užila.(2.5.2014)

• Hees

Nominovaný za najhorší herecký výkon v hlavnej úlohe v tomto filme sú Leslie Mann, Kate Upton a Nikolaj Coster-Waldau. A víťazom sa stáva ...chvíľka napätia... Leslie Mann je víťazkou dva krát hurá, hurá. Hrozné herecké výkony jednotlivých hercov a nie len, že hrozne hrali aj tie postavy boli najhoršie ako sa dalo napísané (okrem Carly). Rozhodne zle zahraný a napísaný film, ktorý do svojho stredu ešte jemne baví, ale ten koniec nemohol byť horší. SPOILER : Hlavný hrdina zabudne vidieť sklo? S hlúpej postavy, ktorú hrala Leslie Mann je odrazu žena čo zarába milióny? ...to si snáď robíte so mňa srandu týmto filmom. KONIEC SPOILERA . Prečo toto nemá odpad? Je tam dobrá hudba, sexi herečky a pekné oblečenie, ktoré herečky stále striedajú. To je ako keď sa topiaci slamky chytá tak ja som zachytil tieto veci, aby to nedostalo odpad a ešte do stredu filmu som sa jemne bavil a potom prišla hrôza, že to nedokázali normálne a uveriteľne zakončiť.(27.5.2015)

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)

• - Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)