Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• xxmartinxx

Taková americká variace na Vejdělka a Trošku. U tohohle se smějí jen velmi hloupí lidé. Bez výjimky. Promiňte, ale představa, že někomu přijde vtipný tenhle (místy doslova) průjmový humor, je pro mě až příliš frustrující, abych byl ochoten připustit, že ten člověk může mít IQ nad 5 - a neumím si takového člověka ani představit.(1.5.2014)

• JJ.Gibson

Přiznejme si to, bylo to vážně otřesný. Jediné kdo to zachraňoval byla Leslie Mann, jelikož její postava zhrzené ženy byla zábavná, ale to je tak asi vše! Cameron Diaz vypadala neuvěřitelně staře a to jsou s Leslie Mannouvou stejné ročníky, proklel bych vizážisty! Jamiemu Lannisterovi asi docházejí peníze, že točí takové věci?!? WTF?? Cameo role Nicki Minaj a Kate Upton, no tak to byla taky fakt bomba!!! Nene, tento film již nikdy více, děkuji...(18.12.2015)

• ivan bohatyr

Škoda že to nebyl trochu "žhavější" film, co si budem říkat Cameron Diaz už má nějaké ty roky, no a Kate Upton byla k smíchu, jak se natřásala na pláži, do modelky jí chybí opravdu hodně, nechápu jak ji někdo může považovat za sexy idol. A bohužel taky některé scény byly docela pitomé a nevkusné, ale jinak se to dalo.(8.3.2015)

• TominoLa

Sám sebe se ptám proč tomu vůbec nějakou hvězdu dávám. Už po chvíli jsem si přál ať je konec a ono se to táhlo jako nekončící smrad. Děs! Romantický? To měl být vtip? Komedie? Co tam mělo být zábavné? Dejte slepicím možnost mluvit a určitě to nedopadne hůře než chování Leslie Mann. To mi hlava nebrala a pak se k tomu přidá ještě Diaz. Takhle se snad nemůže dospělej člověk chovat? A tomu jsme se měl smát, že se někdo chová jako debil? A na závěr, aby to nebylo líto ženským se přidá Waldau ....(2.8.2014)

• stuntmanMIKE

Výborne... Predstavte si, že niekde sedíte na pive alebo terase nejakého podniku a v tom prídu tri výstavné trtkačky. Pozriete sa na ne a vravíte si, že deň je krásny a plácate sa po ramene, že bude na čo pozerať pri tom pive. Sadajú si jeden stôl od vás a vy čakáte čo príde. A potom to príde. Otvoria hubu a začnú riešiť úplne, ale úplne bezduché kokotiny bez štipky rozumu a vy si vravíte, ako je možné aby bolo niečo také pekné tak sprosté. Preklínate jednorožca na nebesiach, že to dopustil a vylievate kávu, zahadzujete croissant a utekáte do najbližšej štvrtej cenovej putiky vypočuť si nejaký ten názor na futbal alebo politiku, aby sa vám vrátila šťava do gúl a resetoval mozog. To čo som videl sa nedá označiť za klasickú romantickú komédiu pre ženy... to čo som videl je úplný hnoj nad hnoj kde tri preafektované dotknuté piče ničia život chlapovi len za to, že je proste chlap a užíva si to. Ženská čo nemusela za celý život pohnúť riťou a jediné čo robila bolo, že sa udržovala pre svojho muža, sa začne sťažovať, že sa má dobre alebo čo. No proste to bolo k zblití. Takže páni... sledovať len na vlastné nebezpečenstvo. Obstaróžna Kamerun Diaz je ešte od krku dole zaujímavá a Katka od Uptonovcov by vzrušila aj mŕtveho... problém je, že to nejak nestačí k tomu, aby som z toho vyžmýkal čo i len jednu hviezdu.(19.7.2014)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)

• - Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)