Jedna za všechny

The Other Woman

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• TominoLa

Sám sebe se ptám proč tomu vůbec nějakou hvězdu dávám. Už po chvíli jsem si přál ať je konec a ono se to táhlo jako nekončící smrad. Děs! Romantický? To měl být vtip? Komedie? Co tam mělo být zábavné? Dejte slepicím možnost mluvit a určitě to nedopadne hůře než chování Leslie Mann. To mi hlava nebrala a pak se k tomu přidá ještě Diaz. Takhle se snad nemůže dospělej člověk chovat? A tomu jsme se měl smát, že se někdo chová jako debil? A na závěr, aby to nebylo líto ženským se přidá Waldau ....(2.8.2014)

Když má chlap kde smočit, je klikař. A když má chlap hned tři ženy najednou, je klikař na třetí. A když na něj toto mnohoženství praskne, nemůže se divit následkům. Asi o tom je ve zkratce tahle záležitost, od které jsem dostal přesně to, co jsem očekával. Tedy milou, občas i vtipnou, nenáročnou komedii, která se mi stala ideálním společníkem pro sobotní večer. A i když se říká, že chlapi by měli držet při sobě, tomu proradnýmu sukničkáři jsem přál všechno to, čeho se mu od jeho milenek a partnerek dostalo. A to, jak na závěr dopadl, bylo vlastně na celém filmu možná i nejvtipnější. Chápu, že proti tomuto filmu toho lze mnoho namítat, ale já jsem byl asi v nějakém rozpoložení vhodném pro takovou nenáročnou oddechovku, takže jsem se vlastně i docela dobře bavil a film se mi strefil do nálady. Jasně, Cameron Diaz už není vzhledově, co bývala, ale pořád ještě je snesitelná, stejně jako ostatní herci. Tato komedie ode mne tedy nakonec získává tři hvězdy.(15.1.2017)

• Jara.Cimrman.jr

Nechci být navoněný hezounek s luxusním kabrioletem, zástupem přístupných vagín a tunou peněz na Bahamách. Před zhlédnutím tohoto snímku jsem proti takovému životu nic neměl, ale pokud by se proti mně měla spojit kreativní manželka s právnickou milenkou a prsatou milenkou, tak si ho raději budu do konce života honit sám v pronajatém bytě. Tolik hysterie, kterou tento snímek nabízí, bych totiž v reálném životě nevydržel ani jeden den a ani při sledování tohoto snímku jsem se necítil moc dobře. Zejména proto, že z mého úhlu pohledu tohle nemá s komedií nic společného.(1.11.2014)

• kaylin

To ne... Sice je tam pár dobrých momentů a Kate Upton má pěkná prsa, ale to, jak se to na konci zvrtne, jak vyhrají ty správné, to je tak příšerně nutné, že se to dá jen těžko snést. Prostě jen další hollywoodský blábol, který se nebojí ani fekálních vtipů, jež v tomhle podání nemají nic do sebe. No, nic víc jsem nečekal, nic víc jsem nedostal.(12.9.2014)

• Thomick

Naprostá příšernost, který by se měly sázet odpady už jenom z principu - protože pokud má tahle recyklace všeho možnýho (a zpravidla i nejhoršího) představovat moderní komedii pro ženy, tak se bejt v kůži jedný z nich bez prodlení stěhuju na jinou planetu. --- Na Other Woman je špatně vesměs úplně všechno: od provedení kámen-nůžky-papír přes dávno opotřebovanej humor a držkatý repliky jako "Monogamy is not natural" až po marmeládu z nosu hlavního hrdiny. Samostatnou kapitolou a zároveň úplnym vrcholem všeho je potom jeden z nejhorších castingů poslední doby. Tam to začíná čim dál nekoukatelnější Cameron Diaz (která měla posledních 30 minut strávit přinejlepšim na vozíčku a byl by - možná - klid), pokračuje vysloveně vražděnou Leslie Mann, který je na podobně ubulenou postavu přirozeně škoda, a končí u dvou pochybných existencí - robotího hlasu Nicki Minaj a další mnou nepochopený krásky Kate Upton. Přesně takhle nějak vypadá sestava, který bys ani tu facku nedal... to by bylo plejtvání drahocenný energie.(12.8.2014)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)

• - Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)