poster

Jedna za všechny

 • USA

  The Other Woman

 • Slovensko

  Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Streeper
  *

  Ať jsem se snažila sebevíc, tak mě to prostě nechytlo. Děsně jsem se u filmu nudila. Přišlo mi to moc upovídané. Leslie Mann mi šíleně lezla na nervy a ve filmu mi dost vadila. Zdálo se mi, že Cameron Diaz tam hraje asi tu nejrozumnější roli, ale i když jí to ve filmu slušelo, tak to sama utáhnout nemohla. Škoda, těšila jsem se na báječnou komedii, ale bohužel...(21.3.2015)

 • necisty
  **

  Od komediálních romanťáků většinou moc neočekávám, ale tohle je film o šílených ženských pro sílené žen... ne, vážně si nedokáži představit pro koho je tenhle film cílený. Podváděný člověk se nezasměje ani jednou a člověk co tohle nikdy nezažil podle mě taky ne. Je to také ten případ, kdy je trailer lepší než celý film. No a nevím jak vy, ale mě se teda jak už Leslie, tak hlavně Cameron líbí víc než Kate, teda minimálně tělem :D s tváří je to trošku neférový boj, ale stejně stále vyhrává :), každopádně za výběr žen dávám první hvězdičku. Tu druhou si zaslouží jediná hezká scéna filmu - hod prstenu do moře. Naopak ta prcičko-záchodová scéna... Jako WTF?! To ještě někdo čekal, že je to po tolika letech vtipné? Asi se přestěhuji do hollywoodu, když mi vlastně stačí vykrádat staré dobré vtipy. Nicku, jak ty jsi se ztrapnil... Že ten Zápisník natočil někdo jiný a ty jsi ho zabil a vydáváš se za něj?! Je to fakt zbytečný film... víte co, radši si pusťte jen ten trailer...(27.4.2015)

 • M.i.k.e
  **

  typická současná komedie,která sází na ten nejjednodušší humor,který spoustě lidí sedí,ale postavit film na tom,že nejvíc k smíchu bude,když dá někdo někomu do pití projímadlo není tou zrovna optimální cestou.Navíc je t celé takové místy až nepříjemně uječené (hlavně Leslie Mann).Na jedno shlédnutí OK,ale vícekrát určitě ne...40%(28.7.2014)

 • RedAK
  *****

  Čumět na film jenom kvůli tomu, že se tam snaží hrát Kate Upton, to je akt nejvyšší zoufalosti. Ovšem pokud se doposud objevila pouze ve vašich polucemi nabitých snech, tak je forma filmu poměrně vítanou změnou. Kate je vlastně takový můj malý privátní polobůh, páč disponuje několika výraznými charakterovými vlastnostmi, kterých si na ní nesmírně cením. Namátkou je to třeba dekolt, pak ňadra, prsa, kozy, občas cecky, dudy, balóny, někdy i melouny, koláčky, koziska a... a to je vlastně všechno. Takže pokud jí někde z plavek vypadne byť jen jeden sotva mikroskopický attometr bradavky, chci to vědět! Chci sedět za tím zkurveným onanostolem a chci být první, kterému tato informace způsobí nekontrolovatelnou erekci. Ono bejt madam Uptonojc je vlastně docela fajn; od každého prvního zdravě vyvinutého heterosexuála dostanete pět hvězd (s takovým hodnocením jsem tady očividně první, vy nemocný buzny!), aniž byste předvedli třeba jen trapný náznak hereckého výkonu, a nebo se třeba můžete chystat vydat vlastní knihu svých selfies fotografií a máte jistého minimálně mě, že si to koupí. Takové štěstí mnoho začínajících literárních velikánu nemá. A je to fakt pravda, před projekcí jsem to četl v New York Times, to je taková americká obdoba Blesku. Jen se nad tím zamyslete. Celosvětově prodávaná kniha plná jen vašich debilních fotek. Když tak nad tím přemýšlím já, tak on je to vlastně docela dobrej nápad. Klidně můžu bejt vymaštěnej jak pekáč na buchtu, v podstatě stačí sehnat jen mobil s foťákem a obličej, a hnedle můžu svoji oduševnělou tvorbou brát národní knihovny útokem. Člověk se u toho pobaví a ještě navíc může zarobit nějaký ty zlatý keše. Sice ne tolik, abych si mohl dovolit vydražit autentickou lupu z Rytmusových vlasů, ale pár milionů euro by to hodit mohlo. Muhehe, právě jsem vytvořil geniální podnikatelský plán, ta Kate je prostě boží, takové multifunkční štěstíčko. Hrát sice už nemusí, jednou to stačilo, zlato, ale klidně mi ho vykuř, když jinak nedáš.(14.8.2014)

 • milka
  ***

  Nakonec překvapivě celkem příjemná oddychová komedie, která se po poněkud rozpačitém začátku slušně rozjede. Může za to hlavně skvělé obsazení. Cameron Diaz a Leslie Mann se slušně doplňují, Jamie Lannister zase skvěle naplňuje škatulku hezoun/svině a Kate Upton jim do toho dělá nádherné křoví. Škoda naprosto zbytečného fekálního humoru a pár totálně debilních fórků. Po trailerech to však mohlo dopadnout ještě daleko hůř.(17.5.2014)

 • - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)

 • - Počas natáčania scény, kde Carly (Cameron Diaz) naháňa po pláži Amber (Kate Upton), si Cameron Diaz vyvrtla členok. (Astonko)

 • - Ráno, kdy Carly (Cameron Diaz) a Kate (Leslie Mann) se psem vychází z Carlyina bytu a Carly si přivolá taxi, má na sobě Kate nejdříve modré tří-čtvrteční kostičkaté kalhoty, košili bez rukávů se stejným vzorem jako kalhoty a šedo-béžový svetřík. Na dalším záběru, kde Carly otevírá dveře od taxíku,  již světřík vůbec nemá. (MissSimm)