Jedna za všechny

• slovenský

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

Tak tohle bylo zklamání a tři hvězdy s odřenýma ušima. Potenciál film má: hlavní příběhová linka filmu je plná komediálního potenciálu, ale ten tvůrci vůbec nevyužili. Tady někdo postavil film jen na nápadu, který ale nerozvinul při psaní scénáře a držel se u země. Ačkoliv je obsazení sympatické a pro Cameron Diaz mám velkou slabost, obsazení film prostě nezachrání. Že by snad nevydařený pokus o chytrou komedii? Komedie co má tak dvě nebo tři scény u kterých se člověk pousměje ale to je vše. Teď nevím... nechám si to rozležet.. zda to hodnocení nezměním na dvě hvězdy protože......(5.7.2014)

Konzumná, pukancová, romantická komédia, ktorú sa hodí pozerať niekedy poobede keď nie je do čoho iného pichnúť. Alebo môže slúžiť ako kulisa pri varení, žehlení, praní.... Neviem čo k tomu viac dodať, bolo to hlúpe, trápne, no i napriek tomu ma to nudilo len minimálne. Slabší priemer. 55/100(6.8.2017)

Komedie jednoznačně pro ženy nebo fanoušky Cameron či Leslie Mann. Mě se týká to druhé (Leslie mám v TOP herečkách), ale i tak musím upřímně říct, že to nebyla bůhvíjak vtipná záležitost. Přitom námět je docela dobrý a režisérovo jméno je i u takových bijáků jako "Zápisník jedné lásky, "John Q." nebo "Je to i můj život". Bohužel těch vtipných momentů, kdy se zasmějete nebo vyprsknete smíchy je o hodně méně, než těch, kdy jenom rychle čtete titulky a váš úsměv je naprosto v klidu. Na druhou stranu touto komedií zaplácnete jeden nedělní večer, kdy se chcete podívat na něco, co si přeje zejména vaše drahá polovička :) Lehoučký nadprůměr je asi nejspravedlivější. 60% (with J.)(11.8.2014)

• Malarkey

Upištěný a ukvičený protivný ženský v komedii, kde si s nimi Nikolaj Coster-Waldau dělá vysloveně co chce. On je ale taky jantar na desátou, když si myslel, že mu to všecko bude procházet do nekonečna a tak také bude po zásluze odměněn. Tenhle film znova už nikdy nechci vidět. Leslie Mann a Kate Upton ty emoce předváděly tak, jako kdyby to hrály zadarmo. Strašný.(17.5.2015)

Když jsem koukal na komentáře a hodnocení tohohle filmu, něco mi říkalo, že se mi to bude líbit. A trefa přímo do černého. Zábavná a humorná komedie, v níž jsem nenašel nic, co je jí vytýkáno. Cameron Diaz sice hraje pořád zase to samé, i když, pravda, už v dospělejší verzi, Kate Upton je čistě jen okrasa a z Nicky Minaj (jak z ní samotné tak z postavy, kterou hrála) se mi normálně chtělo zvracet, ale Leslie Mann svou pipku dala naprosto výborně a Don Johnson v tom minimu času, předvedl docela dost. Bavilo mě to, zasmál jsem se, častěji, než bych čekal. 3,5*(18.8.2015)

• - Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)