Jedna za všechny

• slovenský

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

(UCI Kinowelt, Potsdam, Deutschland, 4.5.2014) Jedna za všechny je naprosto typická americká komediální jednohubka, která průběhem děje snad ani nemůže diváka nějak překvapit, takže plusové body musí sbírat pomocí hereckých výkonů a vtipných scén. Obě jmenované substance byly v rámci žánru průměrné. Leslie Mann byla občas kvůli svým hysterickým výlevům trošku na pěst, nicméně hrát umí, měla akorát špatnou roli, avšak výkony Kate Upton a Nicki Minaj jsem shledal celkem unylými. Cameron Diaz je už vážně "vyčochtaná", ale svou roli ještě zvládne zahrát. Co se vtipných scén týká, tak musím uznat, že jsem se nejednou dobře nasmál, takže mise splněna. Zkrátka snímek, který je jedno velké staré známé klišé, které degraduje ženské pokolení, ale když se bere s nadhledem, tak pobaví.(5.5.2014)

Komedie jednoznačně pro ženy nebo fanoušky Cameron či Leslie Mann. Mě se týká to druhé (Leslie mám v TOP herečkách), ale i tak musím upřímně říct, že to nebyla bůhvíjak vtipná záležitost. Přitom námět je docela dobrý a režisérovo jméno je i u takových bijáků jako "Zápisník jedné lásky, "John Q." nebo "Je to i můj život". Bohužel těch vtipných momentů, kdy se zasmějete nebo vyprsknete smíchy je o hodně méně, než těch, kdy jenom rychle čtete titulky a váš úsměv je naprosto v klidu. Na druhou stranu touto komedií zaplácnete jeden nedělní večer, kdy se chcete podívat na něco, co si přeje zejména vaše drahá polovička :) Lehoučký nadprůměr je asi nejspravedlivější. 60% (with J.)(11.8.2014)

• stuntmanMIKE

Výborne... Predstavte si, že niekde sedíte na pive alebo terase nejakého podniku a v tom prídu tri výstavné trtkačky. Pozriete sa na ne a vravíte si, že deň je krásny a plácate sa po ramene, že bude na čo pozerať pri tom pive. Sadajú si jeden stôl od vás a vy čakáte čo príde. A potom to príde. Otvoria hubu a začnú riešiť úplne, ale úplne bezduché kokotiny bez štipky rozumu a vy si vravíte, ako je možné aby bolo niečo také pekné tak sprosté. Preklínate jednorožca na nebesiach, že to dopustil a vylievate kávu, zahadzujete croissant a utekáte do najbližšej štvrtej cenovej putiky vypočuť si nejaký ten názor na futbal alebo politiku, aby sa vám vrátila šťava do gúl a resetoval mozog. To čo som videl sa nedá označiť za klasickú romantickú komédiu pre ženy... to čo som videl je úplný hnoj nad hnoj kde tri preafektované dotknuté piče ničia život chlapovi len za to, že je proste chlap a užíva si to. Ženská čo nemusela za celý život pohnúť riťou a jediné čo robila bolo, že sa udržovala pre svojho muža, sa začne sťažovať, že sa má dobre alebo čo. No proste to bolo k zblití. Takže páni... sledovať len na vlastné nebezpečenstvo. Obstaróžna Kamerun Diaz je ešte od krku dole zaujímavá a Katka od Uptonovcov by vzrušila aj mŕtveho... problém je, že to nejak nestačí k tomu, aby som z toho vyžmýkal čo i len jednu hviezdu.(19.7.2014)

• JJ.Gibson

Přiznejme si to, bylo to vážně otřesný. Jediné kdo to zachraňoval byla Leslie Mann, jelikož její postava zhrzené ženy byla zábavná, ale to je tak asi vše! Cameron Diaz vypadala neuvěřitelně staře a to jsou s Leslie Mannouvou stejné ročníky, proklel bych vizážisty! Jamiemu Lannisterovi asi docházejí peníze, že točí takové věci?!? WTF?? Cameo role Nicki Minaj a Kate Upton, no tak to byla taky fakt bomba!!! Nene, tento film již nikdy více, děkuji...(18.12.2015)

Kate Upton je kus a Jamie Lannister je super sviňák, a toť tak vše, co táhne film aspoň k průměru. Napsal to člověk s IQ 100 a obsadil do dvou hlavních ženských rolí (už bohužel) stárnoucí rachotiny a k nim přidal jednu prsatou blonďatou modelku s přírodním tělem a jednoho slizkýho hezounka, a do toho všeho namíchal dialogy totálně o hovně a sem tam i nějakej ten pseudovtip s hovnem a průjmem. Ale jak říkám, nebejt těch dvou - Upton a Coster-Waldau - film by kolem mě prosvištěl jako fekální střela mířená do řad průměrého filmu i obecenstva. Jestli tohle má bejt jako film o ženách pro ženy, celkem bych se chtěl všem ženám za všechny chlapy omluvit, že to natočil zrovna chlap.(19.7.2014)

• Nicki Minaj

• - Ráno, kdy Carly (Cameron Diaz) a Kate (Leslie Mann) se psem vychází z Carlyina bytu a Carly si přivolá taxi, má na sobě Kate nejdříve modré tří-čtvrteční kostičkaté kalhoty, košili bez rukávů se stejným vzorem jako kalhoty a šedo-béžový svetřík. Na dalším záběru, kde Carly otevírá dveře od taxíku,  již světřík vůbec nemá. (MissSimm)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)

• - Scenáristka čerpala inspiraci ve francouzských komediích, kde je cizoložství běžnější než v USA. (jenik71)