Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• Streeper

Ať jsem se snažila sebevíc, tak mě to prostě nechytlo. Děsně jsem se u filmu nudila. Přišlo mi to moc upovídané. Leslie Mann mi šíleně lezla na nervy a ve filmu mi dost vadila. Zdálo se mi, že Cameron Diaz tam hraje asi tu nejrozumnější roli, ale i když jí to ve filmu slušelo, tak to sama utáhnout nemohla. Škoda, těšila jsem se na báječnou komedii, ale bohužel...(21.3.2015)

Přihodí se, že souhrou okolností se z vás stane ten člověk na dně. Může to vypadat jako děsný sranec, ale stará pravda je, že ode dna se odráží úplně nejlíp. Pokud cestou na hladinu najdete nějakou tu spřízněnou duši a životní směr, je to jen k plusu. Tenhle film to vystihuje. A jo, myslím, že my ženské jsme dost bláznivé, aby to byla pravda. Když se spojíme za jedním cílem, jsme krutopřísné. Po dlouhé době komedie, která mě rozesmála od srdce a úsměv mi vydržel i ve frontě u přeplněných hajizlíků. + Soundtrack na jedničku.(2.5.2014)

Když má chlap kde smočit, je klikař. A když má chlap hned tři ženy najednou, je klikař na třetí. A když na něj toto mnohoženství praskne, nemůže se divit následkům. Asi o tom je ve zkratce tahle záležitost, od které jsem dostal přesně to, co jsem očekával. Tedy milou, občas i vtipnou, nenáročnou komedii, která se mi stala ideálním společníkem pro sobotní večer. A i když se říká, že chlapi by měli držet při sobě, tomu proradnýmu sukničkáři jsem přál všechno to, čeho se mu od jeho milenek a partnerek dostalo. A to, jak na závěr dopadl, bylo vlastně na celém filmu možná i nejvtipnější. Chápu, že proti tomuto filmu toho lze mnoho namítat, ale já jsem byl asi v nějakém rozpoložení vhodném pro takovou nenáročnou oddechovku, takže jsem se vlastně i docela dobře bavil a film se mi strefil do nálady. Jasně, Cameron Diaz už není vzhledově, co bývala, ale pořád ještě je snesitelná, stejně jako ostatní herci. Tato komedie ode mne tedy nakonec získává tři hvězdy.(15.1.2017)

• vesper001

Jedna hysterka za všechny v populaci zastoupené by vystačila na celý film, ale tady jsou hned tři. Cameron Diaz sice má komediální talent, ale tohle třeštění má s humorem společného asi tolik jako krabí tyčinky s krabem. Leslie Mann je tak nesnesitelná, že nedovedu pochopit, proč ji ten dogan dávno nezahrabal někam do kompostu. A když se do zápletky zapletla Kate Upton, byla jsem už z toho ječení tak nahluchlá, že strčit během reklamy hlavu do mixéru mi připadalo jako velmi osvěžující nápad. No a taky se tam vyskytoval ukrutně prohnaný a prolhaný přizdis*áč (hoho) Mark, kterého hraje nějaký Nikolaj Šuhaj Costner-Kakadu, tak co byste chtěli… Vidět tohle víckrát, jsem zralá na invalidní důchod nebo rovnou funus v Invalidovně.(17.1.2017)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $83,899,650Tržby Celosvetovo $194,373,005Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ strašná trapošina, ktorá chce zaujať humusárskym záchodovým humorom?? ako v podstate skoro všetky výplachové americké ako že komédie, a Cameron Diaz je úplne mimo misu, už by to mala zabaliť posledných 5 rokov pláva v tak prázdnych projektoch a k tomu výzorovo skôr len straší než upúta /15%/(10.8.2014)

• Kate Upton

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)

• - Ráno, kdy Carly (Cameron Diaz) a Kate (Leslie Mann) se psem vychází z Carlyina bytu a Carly si přivolá taxi, má na sobě Kate nejdříve modré tří-čtvrteční kostičkaté kalhoty, košili bez rukávů se stejným vzorem jako kalhoty a šedo-béžový svetřík. Na dalším záběru, kde Carly otevírá dveře od taxíku,  již světřík vůbec nemá. (MissSimm)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)