Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• Caelos

Tenhle film je spíš pro ženské, romantika nula a co se týče vtipu, chlap u toho jen tak sem tam zkřiví hubu. Což nemyslím nijak drsňácky, je to prostě fakt. Cameron Diaz tady vůbec není hezká, holt už je stará. Jo a taky v tom hraje ta zrůda Nicky Minaj. Jakože celkem ruce pryč, pokud si nechcete udělat holčičí večer, na kterém bych asi působil jako černý puntík na čisté čtvrtce. Proto za mě ne, nebavil jsem se vůbec. Ale pokud by mě někdo pozval na holčičí večer, samozřejmě bych nepohrdl! Ale pustíme si Robocopa. Původního.(10.8.2014)

Komedie jednoznačně pro ženy nebo fanoušky Cameron či Leslie Mann. Mě se týká to druhé (Leslie mám v TOP herečkách), ale i tak musím upřímně říct, že to nebyla bůhvíjak vtipná záležitost. Přitom námět je docela dobrý a režisérovo jméno je i u takových bijáků jako "Zápisník jedné lásky, "John Q." nebo "Je to i můj život". Bohužel těch vtipných momentů, kdy se zasmějete nebo vyprsknete smíchy je o hodně méně, než těch, kdy jenom rychle čtete titulky a váš úsměv je naprosto v klidu. Na druhou stranu touto komedií zaplácnete jeden nedělní večer, kdy se chcete podívat na něco, co si přeje zejména vaše drahá polovička :) Lehoučký nadprůměr je asi nejspravedlivější. 60% (with J.)(11.8.2014)

• Streeper

Ať jsem se snažila sebevíc, tak mě to prostě nechytlo. Děsně jsem se u filmu nudila. Přišlo mi to moc upovídané. Leslie Mann mi šíleně lezla na nervy a ve filmu mi dost vadila. Zdálo se mi, že Cameron Diaz tam hraje asi tu nejrozumnější roli, ale i když jí to ve filmu slušelo, tak to sama utáhnout nemohla. Škoda, těšila jsem se na báječnou komedii, ale bohužel...(21.3.2015)

• ivan bohatyr

Škoda že to nebyl trochu "žhavější" film, co si budem říkat Cameron Diaz už má nějaké ty roky, no a Kate Upton byla k smíchu, jak se natřásala na pláži, do modelky jí chybí opravdu hodně, nechápu jak ji někdo může považovat za sexy idol. A bohužel taky některé scény byly docela pitomé a nevkusné, ale jinak se to dalo.(8.3.2015)

• MoiJe

Radsej si pustite John Tucker must die. Je to sice o stredoskolakoch, ale na rozdiel od tejto "dospelackej" verzie sa to neznizuje k laxativam a vymenam samponu, dzizs. Plus vsetky postavy zdaleka nie su tak otravne a nebudete sa musiet pozerat na Coster-Waldaua hrat typka co si spini nohavice a vraza do skiel.(24.7.2016)

• - Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)

• - Ráno, kdy Carly (Cameron Diaz) a Kate (Leslie Mann) se psem vychází z Carlyina bytu a Carly si přivolá taxi, má na sobě Kate nejdříve modré tří-čtvrteční kostičkaté kalhoty, košili bez rukávů se stejným vzorem jako kalhoty a šedo-béžový svetřík. Na dalším záběru, kde Carly otevírá dveře od taxíku,  již světřík vůbec nemá. (MissSimm)

• - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)