poster

Jedna za všechny

 • USA

  The Other Woman

 • Slovensko

  Jedna za všetky

 • Nizozemsko

  The Other Woman

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • stuntmanMIKE
  odpad!

  Výborne... Predstavte si, že niekde sedíte na pive alebo terase nejakého podniku a v tom prídu tri výstavné trtkačky. Pozriete sa na ne a vravíte si, že deň je krásny a plácate sa po ramene, že bude na čo pozerať pri tom pive. Sadajú si jeden stôl od vás a vy čakáte čo príde. A potom to príde. Otvoria hubu a začnú riešiť úplne, ale úplne bezduché kokotiny bez štipky rozumu a vy si vravíte, ako je možné aby bolo niečo také pekné tak sprosté. Preklínate jednorožca na nebesiach, že to dopustil a vylievate kávu, zahadzujete croissant a utekáte do najbližšej štvrtej cenovej putiky vypočuť si nejaký ten názor na futbal alebo politiku, aby sa vám vrátila šťava do gúl a resetoval mozog. To čo som videl sa nedá označiť za klasickú romantickú komédiu pre ženy... to čo som videl je úplný hnoj nad hnoj kde tri preafektované dotknuté piče ničia život chlapovi len za to, že je proste chlap a užíva si to. Ženská čo nemusela za celý život pohnúť riťou a jediné čo robila bolo, že sa udržovala pre svojho muža, sa začne sťažovať, že sa má dobre alebo čo. No proste to bolo k zblití. Takže páni... sledovať len na vlastné nebezpečenstvo. Obstaróžna Kamerun Diaz je ešte od krku dole zaujímavá a Katka od Uptonovcov by vzrušila aj mŕtveho... problém je, že to nejak nestačí k tomu, aby som z toho vyžmýkal čo i len jednu hviezdu.(19.7.2014)

 • xxmartinxx
  *

  Taková americká variace na Vejdělka a Trošku. U tohohle se smějí jen velmi hloupí lidé. Bez výjimky. Promiňte, ale představa, že někomu přijde vtipný tenhle (místy doslova) průjmový humor, je pro mě až příliš frustrující, abych byl ochoten připustit, že ten člověk může mít IQ nad 5 - a neumím si takového člověka ani představit.(1.5.2014)

 • kaylin
  *

  To ne... Sice je tam pár dobrých momentů a Kate Upton má pěkná prsa, ale to, jak se to na konci zvrtne, jak vyhrají ty správné, to je tak příšerně nutné, že se to dá jen těžko snést. Prostě jen další hollywoodský blábol, který se nebojí ani fekálních vtipů, jež v tomhle podání nemají nic do sebe. No, nic víc jsem nečekal, nic víc jsem nedostal.(12.9.2014)

 • Skip
  **

  Příběh je to sice dost blbý, ale na druhou stranu zas není úplně blbě natočený. Takže je to takové rozporuplné něco o tomhle filmu napsat. Ty tři ženský jsou často na odstřel, ale jsou i dobře zahrané. No, koukněte sami a uvidíte. Nebo nekoukejte a ono se vůbec nic nestane, o nic zásadního určitě nepřijdete.(26.3.2016)

 • bourec
  *

  Zaprvé musim napsat,že mě zaujal námět a obsah filmu.Ale už po dvaceti minutách sem byl zralej na to ,film stopnout.Korunu tomu dal i českej dabing,přímo nejhorší dabing za několik posledních let.A vzhledem k tomu,že obsazení stálo vlastně taky za hovno,a i film jako celek byl děsnej,tak fakt víc jak jednu hvězdu dát nemůžu.Cassavetes je debil.20%.(27.9.2014)

 • - Pracovným označením filmu bol názov Sweet Revenge. (MikaelSVK)

 • - Scenáristka čerpala inspiraci ve francouzských komediích, kde je cizoložství běžnější než v USA. (jenik71)

 • - Jedná se o první velkou filmovou roli královny rapu a královny New Yorku Nicki Minaj, o které se říká, že má nejlepší křivky showbyznysu. Nicki je známá tím, že se nebojí obléci výstřední nebo odvážnější outfity. Velice často si také mění styl, délku nebo dokonce barvu svých vlasů. Mnohé kreace oblečení i účesů předvedla i v tomto snímku, kdy měla skoro v každé scéně jiné vlasy či oblečení. (matestur)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace