Jedna za všechny

Jedna za všetky

Komedie / Romantický

USA, 2014, 109 min

• vesper001

Jedna hysterka za všechny v populaci zastoupené by vystačila na celý film, ale tady jsou hned tři. Cameron Diaz sice má komediální talent, ale tohle třeštění má s humorem společného asi tolik jako krabí tyčinky s krabem. Leslie Mann je tak nesnesitelná, že nedovedu pochopit, proč ji ten dogan dávno nezahrabal někam do kompostu. A když se do zápletky zapletla Kate Upton, byla jsem už z toho ječení tak nahluchlá, že strčit během reklamy hlavu do mixéru mi připadalo jako velmi osvěžující nápad. No a taky se tam vyskytoval ukrutně prohnaný a prolhaný přizdis*áč (hoho) Mark, kterého hraje nějaký Nikolaj Šuhaj Costner-Kakadu, tak co byste chtěli… Vidět tohle víckrát, jsem zralá na invalidní důchod nebo rovnou funus v Invalidovně.(17.1.2017)

• ABLABLABLA

Nicki Minaj si to trošku nedávala s těmi vlasy, když si je furt musela přidržovat, aby jí nepadaly do očí... mimochodem mě hrozně iritovala svým hlasem, ale chápu, že si chtěla vyzkoušet herecké křeslo (jako většina "zpěvaček"), ovšem doufám, že pro dobro všech už to nebude pokoušet znova. Na to, že to má být komedie, mě film rozesmál jen párkrát - př. scéna s potkáním nové milenky a jestli si jí můžou nechat, přičemž Cameronka řekla, že ne, že už mají psa. Anebo tahle: "So let me get this straight. I came into your bed naked and try to molest you and then you made a straight jacket and a pillow fort to protect yourself from me?" Ale jinak vcelku zklamání. S tímto námětem mohla vzniknout lepší komedie... především mi vadilo jakou potrhlou a neschopnou osobu hrála Leslie Mann.. co už. 2*(14.8.2014)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $83,899,650Tržby Celosvetovo $194,373,005Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ strašná trapošina, ktorá chce zaujať humusárskym záchodovým humorom?? ako v podstate skoro všetky výplachové americké ako že komédie, a Cameron Diaz je úplne mimo misu, už by to mala zabaliť posledných 5 rokov pláva v tak prázdnych projektoch a k tomu výzorovo skôr len straší než upúta /15%/(10.8.2014)

Nepříliš vtipné, originální a kvalitní už vůbec ne. Herr direktor vsadil boty na stehna a ňadra velikosti Dé, což v mém případě zafungovalo. Neustále pohledy do výstřihů odváděly mou pozornost od jalových dialogů a celkové problematiky, která je mi cizí (podvádí vás milenec, jež má Jaguára za 300,000 dolarů). Na ozdobu tam prcli tu prdelatou černošku s šikmýma očima, což mě nechalo chladným jako Hodora na šestkráte otitulovaná Deanerys! 60% Celosvětový výdělek k 24. 8. 2014: $194,384,548, což je 4,86 násobek budgetu(24.8.2014)

• TominoLa

Sám sebe se ptám proč tomu vůbec nějakou hvězdu dávám. Už po chvíli jsem si přál ať je konec a ono se to táhlo jako nekončící smrad. Děs! Romantický? To měl být vtip? Komedie? Co tam mělo být zábavné? Dejte slepicím možnost mluvit a určitě to nedopadne hůře než chování Leslie Mann. To mi hlava nebrala a pak se k tomu přidá ještě Diaz. Takhle se snad nemůže dospělej člověk chovat? A tomu jsme se měl smát, že se někdo chová jako debil? A na závěr, aby to nebylo líto ženským se přidá Waldau ....(2.8.2014)

• - Ve filmu se objevila také topmodelka Kate Upton, pro kterou to byla první větší filmovou roli. (jenik71)

• - Výroba a autorizovaná distribúcia filmu podporila viac ako 13 000 pracovných miest. (Laslo)

• - Scenáristka čerpala inspiraci ve francouzských komediích, kde je cizoložství běžnější než v USA. (jenik71)