poster

Nezapomeň na lásku (TV film)

 • USA

  Remember Sunday

 • Slovensko

  Dnes áno, zajtra nie

Drama / Romantický

USA, 2013, 96 min

 • hous.enka
  ***

  Čekala bych trochu víc zvratů, a ne tak přeslazenou limonádu s okatou Alexis Bledel v hlavní roli. Vlastně mám pocit, že Alexis byla mnohem lepší a uvěřitelnější než její herecký parner, který se tam celou dobu denně rozpomínal, kde nechal včera svůj hrnek s kafem. Dějové zvraty typu "ale jo/ale ne" mě uspávaly do té míry, že jsem film musela dokoukat napodruhé. Shrnutí: film měl být o holce, která se zamiluje do nesprávného muže, protože příběh Guse (Gustafa, bože) mě nedokázal vtáhnout a celou tu dobu mi vlastně nic důležitého neřekl.(11.11.2013)

 • peiton
  ***

  Úvodná veta ,,Si zaslúžiš niekoho lepšieho" mi čo to pripomenula a tým pádom som zbystrila pozornosť.No to som netušila,že zažijem aj chvíle nudy,ktorú má na svedomí hl.pointa a síce amnézia alebo aneurizma hl.hrdinu,sprevádzaná doplňujúcou pointou,kedy som si v duchu vravela Teraz jej to povie.Nie ešte jej to nepovedal?! alebo Tak kedy jej to už konečne povie..?!Okrem toho,že to bolo sladky romantické,obávam sa,že aj tak trocha o ničom.Nebyť roztomilej a mne veľmi sympatickej Alexis Bledel idem z hodnotením ešte nižšie.A koniec ma až tak neprekvapil.Už som čo to tušila.(28.10.2013)

 • Brinkley
  ****

  Remember Sunday ve mně navodilo natolik příjemně melancholické pocity, že kolísám mezi třemi a čtyřmi hvězdami. A to se v podstatě jedná o malý, nedůležitý TV snímeček, jenž táhne především na divákovy sympatie k té či oné seriálové hvězdičce. Nečekala jsem předem vůbec nic a dostalo se mi milého překvapení, např. v podobě nerozjuchaného konce. Když si vzpomenu na tématicky obdobnou sandlerovinu 50 First Dates, tak nakonec čtvrtou hvězdou toto televizní neambiciózní snažení podpořím.(12.1.2014)

 • Madluska
  ***

  Na oba hlavní "hrdiny" se sice příjemně koukalo, ale člověk nesmí být moc velký šťoura, aby si tuhle čistou romanťárnu užil. A s odstupem času už vlastně ani není nač vzpomínat, snad jen na otřepaná klišé o sledování hvězd, výlet na kolečkových bruslích (?!) a setkání v kavárně. Takže závěr? Špatné to nebylo, but I can't remember...(18.5.2014)

 • cjmafia
  ****

  Příjemný romatický film z produkce Hallmarku. Děj není sice moc originální a připomene určitě 50 First Dates, ale na rozdíl od něj v tomto snímku hrajeme na přeci jen na vážnější notu. Chemie mezi Alexis a Zacharym funguje skvěle a já jsem velice rád, že jsem mohl strávit večer v této společnosti. 7/10. P.s. Snad každý si musí vzpomenout na poslední díl Chucka yeah, yeah...(3.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace