poster

Nezapomeň na lásku (TV film)

 • USA

  Remember Sunday

 • Slovensko

  Dnes áno, zajtra nie

Drama / Romantický

USA, 2013, 96 min

 • emma53
  ***

  Je pravdou, že paralely s 50x stále poprvé jsou zcela zjevné, jen s tím rozdílem, že tady to bylo pojaté víc melancholicky s mírnou dávkou smutku a beznaděje. Možná, že právě v tom je ten zakopaný pes, protože jsem asi očekávala něco trochu jiného. Osobně bych upřednostnila, kdyby se tvůrci zaměřili víc na vykreslení a hloubku obou hlavních představitelů a vynechali zbytečné situace a momenty jako byla ztráta modrého diamantu, spoluběhající rozvedený přítel a její spolubydlící měla taky pochybnou roli. Takhle jsem měla trochu pocit, že to celé klouže tak trochu po povrchu. Možná k tomu přispěl i herecky nevýrazně Zachary Levi (fanoušci ať mi prominou), protože jeho okouzlení při pohledu na Molly jsem mu nevěřila a chemie, která mezi nimi měla fungovat jsem téměř nepostřehla. Ale už nebudu negativní, protože Molly byla moc roztomilá a závěrečné finále se jim nad očekávání moc povedlo.(30.10.2013)

 • Aljak
  ****

  Aj keď sme tu už mali niečo podobné v podaní romantickej komédie 50 First Dates, tentokrát to bolo o čosi viac dramatickejšie a napokon veľmi vydarené. Spočiatku som sa obával, že to bude nekonečná prehliadka klišé, no napokon som veľmi milo prekvapený. Výborný scenár, herecké obsadenie, aj spracovanie - na TV film naozaj nadpriemer. Jediné čo mi vadilo bolo to, že Gus mi prišiel so všetkým úplne zmierený a akoby ho to zistenie každé ráno ani len neprekvapilo, a čo bolo ešte divnejšie, že sa po tom necítil ani trochu psychicky zničený, čo pôsobilo dosť málo hodnoverne. Lebo pri predstave, že včerajšky neexistujú a každý deň človek začína nanovo, tak by asi aj psychika musela byť deň čo deň tvrdo skúšaná. Ale odhliadnúc od tohto to bolo naozaj výborné a oceňujem najmä tú absenciu klišé (aj keď trochu sa vyskytlo aj to).(8.11.2013)

 • chrispe
  ****

  Tak si říkám, jak by asi ten příběh vypadal, kdyby Molly nebyla krásná Alexis. Příběh je to dojemný, na mě místy trochu moc sladký a konec bych ustřihla o pár minut dřív. SPOILER Nechala bych ho hořký. // Nabízí se srovnání s 50x a stále poprvé... ale já bych to ani moc nesrovnávala, protože zatímco to druhé je prostě "sandlerovina" (jedna z mála, které jsem viděla a o které můžu říct, že se mi líbí), tak Remember Sunday hraje na vážnější notu. Nebo se tak aspoň místy tváří. Tak... a teď chci potkat chlapa, kterej mě vezme na půlnoční bruslení. :-)(1.1.2014)

 • hellstruck
  *****

  Pro mě osobně bylo 50 first dates neskutečně směšná "trapárna", takže jsem nesmírně ráda, že se mi dostalo i vážnější a asi tak stokrát lepší verze. Ačkoliv bych neřekla, že je to ten samý film, jen s jiným scénářem a herci; příběh mi připadal nenásilný, pořád originální, svůj a jednoduše krásný. Především, pokud vezmu v úvahu, že se jedná o televizní film a ještě navíc od Hallmarku, který obvykle produkuje průměr (a to mu ještě lichotím). Už dlouho jsem neviděla tak milou romanci se sympatickými představiteli - navíc taky jednou nešlo o žádný sex nebo vedlejší úmysly, ale čistou lásku. A o to je můj dojem z filmu lepší. Rory..ehm, Alexis to tu navíc vážně slušelo a předvedla skvělý výkon.(27.12.2013)

 • novoten
  **

  Jakkoli je Zachary sympaťák, kterému je sotvakdy rovno a mrkací panenka Alexis umí i ve dvaatřiceti vystřihnout nejnevinnější úsměv, tuhle Neděli bych raději zapomněl. Chuck a Rory totiž zabrousili do extrémně předvídatelné romantiky (značka Hallmark Hall of Fame měla být dostatečným varováním), kde zajímavá zápletka začne velmi rychle otravovat, vedlejší postavy až fatálně nudit a ústřední dvojka sice dmýchá více než solidní chemii, ale scénář jim podkopává nohy, seč mu síly stačí. Navíc poslední třetina místo odpovědí přináší jen nové nastřelené otázky a místo katarze jen další načechranou vatu.(7.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace