Nezapomeň na lásku (TV film)

Remember Sunday

Dnes áno, zajtra nie

Drama / Romantický

USA, 2013, 96 min

Ano, on nestastnik, ona nestastnicka, nasli sa, dali sa dokopy a stastne zili az kym nepomreli.. mozno tak to na prvy pohlad vyzera, ALE. Mna tento film chytil svojou lahkostou, jemnym smutkom, ktory nedokazal odstranit ani (kvazi) happy end a nenutenostou. Myslim, ze laska je tu vo svojej naozajstnej podstate stvarnena tak dobre ako v maloktorych inych filmoch - a nebolo na to treba ani postelnu scenu. Pre mna velmi mile pozeranie, ktore ma uplne svojvolne "nakoplo", aby som si vazila to, co mam. A kupila si kyticku frezii :)(10.3.2015)

Remember Sunday ve mně navodilo natolik příjemně melancholické pocity, že kolísám mezi třemi a čtyřmi hvězdami. A to se v podstatě jedná o malý, nedůležitý TV snímeček, jenž táhne především na divákovy sympatie k té či oné seriálové hvězdičce. Nečekala jsem předem vůbec nic a dostalo se mi milého překvapení, např. v podobě nerozjuchaného konce. Když si vzpomenu na tématicky obdobnou sandlerovinu 50 First Dates, tak nakonec čtvrtou hvězdou toto televizní neambiciózní snažení podpořím.(12.1.2014)

"Mlíko ?? Cukr ?? Počkat !! Pro co jdu ??" ;) Klika, že to mozkové aneurisma netrápilo přímo mladou Gilmourku, zvlášť když pracuje jako servírka..;) Počkat !! Neviděl jsem tenhle příběh už někde ?? ;) A proč Bleckner tak často variace známé bijáky ?? Nicméně na tenhle zapomenout nechci, protože tentokrát to vyšlo..(13.2.2017)

• Johnny.ARN

Pevne verím, že toto rozplače pár ženských očí. A vôbec to nebude tým, že mladá Gilmmorka v tom filme buď plače alebo je nasratá. Nič medzi tým. Neviem, ale nevedel som sa vžiť do hlavných hrdinov a precítiť ich životy. On bol retardovaný a ešte nepochopil, že tento svet a život nie je pre neho a ona tupá, že si s ním začala aj napriek tomu, že bude trpieť. Dlho. Postrádal som logický základ. 1 z 5(2.9.2018)

Stále nové, romantické, vtipné, zajímavé, poutavé, nenásilné, pozitivní. Takových filmů tu už bylo, ale pokaždé je to jiné. Každé ráno začíná vlastně nový den, kdy se můžete usmívat na cizince, pokaždé se dozvědět, že se váš nejlepší přítel rozvedl, že se vás malý kamarád snaží obrat o peníze a každý den se zamilováváte do svého partnera. Postavy milé, herci samozřejmě také, milý příběh, který končí jak jinak než happyendem. Proč se v té záplavě krve, únosů, vražd apod. nepodívat na něco opravdu pohodového? ..jo, jde na mě jaro.. (9.3.2015)