poster

Lovestruck: The Musical (TV film)

 • Slovensko

  Navždy mladá

Komedie / Fantasy / Muzikál / Romantický

USA, 2013, 83 min

Režie:

Sanaa Hamri

Kamera:

Checco Varese

Producenti:

Salli Newman

Střih:

Annette Davey

Kostýmy:

Blair Levin
(další profese)
 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Hrozně naivní a stupidní...(5.1.2014)

 • Lovely.Bones
  ***

  Poměrně ucházející pohádka s krásnou Chelsea Kane. Upřímně jsem nic nečekal. Předtím, než jsem film viděl, tak jsem pouze slyšel cover na I wanna dance with somebody, a ten se mi docela líbil. Děj je sám o sobě dosti debilní a nemá smysl ho rozebírat. Herci jsou povětšinou sympatičtí a hezky zpívají. Moc pěkné je také prostředí, o kterém tvrdí, že je to Itálie, ale nejsem si tím jist ;-) Je to oddychovka a výplach mozku na sobotní odpoledne. Jestli si něco takového chcete pustit, tak tohle je pro mě hned po Lemonade Mouth jasná volba ;-D(19.6.2015)

 • HMTD
  **

  No když omladíte člověka o 20 let nejspíš bude mít pořád mimiku čtyřicátníka a nebude dělat grimasy jako dnešní "děti". Navíc i taneční choreografka která jde s dobou by asi netančila tak jak předváděla, a její manžel rozhodně ne. I pokud by se jejich pohyby přenesli o dvacet let zpátky tak se pořád nebudou chovat jako dnešní mládež, ale tak jako mládež před dvaceti lety a to je rozdíl. Asi narážím na zbytečnosti a měl jsem radši u filmu vypnout mozek, ale mne to hold film hodně zkazilo. A to mi zápletka nepřišla zas tak marná.(4.1.2014)

 • kareen
  **

  Tuctovou a plytkou romantickou komedii částečně zachraňují hudební a taneční čísla a na takového Drew Seeleye se docela hezky kouká, ale to je asi tak všechno. Nenáročná blbinka, co se z mysli vypaří rychleji, než voda v těchto nesnesitelných vedrech.(8.8.2015)

 • DK197
  ****

  Nemůžu si pomoct, ale já tomu ty 4 hvězdičky musím dát. Nezbláznila jsem se. Celkově na mě film působí jako příjemná oddychovka s jednoduchým, ovšem milým dějem, která má sice pár jjiž zmíněných moušek na kráse, ale nevadí - plně zasloužené tři hvězdy. Když ale připočteme písně, z nichž si některé pouštím i po shlédnutí iflmu, tak si tu čtvrtou film prostě zaslouží. .(8.3.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace