Forever 16 (TV film)

Fantasy / Horor

Kanada, 2013, 85 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (2)

• Dellamorte

Áno, ide o pomerne slušnú TV zábavu , ktorej cielený publik samorast je súčasťou komerčného kalkulu. Ultra fyzicky disponovaná a TV vystylingovaná " vrana " rieši svoj vamp pôvod, popri tom dostihne aj neprávosť a keďže nie je ošklivka, skočí iskra a záverečný " tajmsapfight " to celé potvrdí. Nefunkčné, ani ako pilot - to ee.( Sejdeme se na Primě / JoJoJce...). Sakra, že za nedorostlé 2.(27.11.2013)

Raven je moc pekné meno, však príbeh blbý a herečka ju stvárňujúca ešte viac. Fujky, znovu, kde ju vyhrabali? Ale pre deti ktorým mamky zatrhli tvajlajt je to super verzia, mierne obrátená, ale slušná napodobenina. Asi teda, lebo tento príbeh všetci poznáme. A zasa malo to niečo do seba, pozerať sa to dalo a musím priznať že mi pri tom čas išiel naozaj rýchlo. Čiže nemôžem povedať že by sa mi to až tak nepáčilo. A ešte poznámka, zalichotiť niekoho matke vetou "prišiel som vyzdvihnúť tvoju mladšiu sestru" je hláška tak otrepaná, že mi z nej už krvácajú uši. Sama neviem ako som sa dopracovala k tomuto hodnoteniu, ale viem, že už to nikdy nechcem vidieť znovu.(13.3.2016)