poster

Nejmenší slon na světě (TV seriál)

 • Slovensko

  Najmenší slon na svete

Animovaný / Rodinný / Krátkometrážní

Česko, 2013, 7x8 min

Režie:

Libor Pixa
(další profese)
 • lubospoti
  ***

  Nejmenší slon mě zase tak moc nenadchnul. Není to úplně špatný večerníčkovský seriál, dokonce se po výtvarné stránce může asi měřit i se zahraniční produkcí.. Ale to je právě to co mi trochu mrzí. Že mi tam chybí ta stopa české originální školy animace. Něco co by odlišilo seriál od dnešního mainstreamu.(1.10.2018)

 • otík
  ***

  Rozhodně jsem po prvním dílu nečekal, že to NEBUDE tak zlé. A opravdu není! Barevná animace děti vtáhne, dospělý si vychutná spoustu známých hlasů a docela dobrou hudbu. Nečekané, ale určitě lehký nadprůměr. Vypráví: Jan Vondráček, hudba: Jan P. Muchow(11.11.2015)

 • AdaMM
  *****

  Super! Nejlepší z nových večerníčků ;) a nyní i nové díly, hurá :)(24.5.2015)

 • Gemini
  ****

  Inu, říká se "dobrého pomálu"... a to pro "večerníčkovou" tvorbu posledních let platí stoprocentně. Nejmenší slon ale patří do toho "pomála", a je o to cennější, že jde o první skutečně zvládnutý 3D animovaný krátkometrážní seriál (vidíte, že "večerníček" zní líp;)). Kdybyste to náhodou nevěděli, tak v Africe nosí děti - včetně sloních - plameňáci;) Jsem nadšen, že si ČT objednala druhou řadu, která je naprosto srovnatelná s tou první. A mimochodem hudbu prý dělá nějaký Jan P. Muchow... asi nějaký nový zahraniční střelec nebo co...:)) 80%(28.12.2014)

 • LiborGondek
  ***

  Pro děti úplně geniální a navíc z české produkce!(13.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace