Tohle je evidentně film, kterej není na jedno podívání... ale už po prvním shlédnutí mě je jasný, že to není o tom, že jde nějakej magor vystřílet obchoďák... film má mnohem hlubší myšlenky, jenom nám je režisér neservíruje pod nos, jak tomu bývá u většiny filmů... a pokud někdo chtěl akci jak se tady někde v komentářích píše, tak se má podívat na film, kterej má ve výčtu žánrů slovo 'akční'...(20.9.2017)

• tuctovychlap

áno, toto dielo bolo natoľko preplnené intelektuálnymi myšlienkami, že my - prízemne uvažujúci a zároveň nefičiaci na akejkoľvek droge - sme to nepochopili..čakal som Stormara, dostal som Stormara, ale....jediným svetlým bodom bol čiastočne D´Onofrio..a to je pre film (i keď v podstate s krátkou stopážou) málo..40 %(26.12.2014)

• srolyma

To jsem si zase naběhl... A přitom to začalo tak nadějně! Týpek zastřelí matku, zapálí karavan, naloží do auta pár bouchaček a kanystrů a vyrazí se odreagovat směr obchoďák. Jo, jenže pak se film najednou začne motat kolem přemoudřelého nesympatického puberťáka, který má plnou hubu globalizace a pořád cituje pasáže z nějaký přitroublý knihy, a na to se snaží (pochopitelně že marně) sbalit vypatlanou kámošku. Když se tohle přetrpí, tak se zase na chvilku vrátíme k prvnímu týpkovi, který odpráskne pár poldů a v poklidu se zajde schovat do přilehlého parčíku. Ale tím nám jeho role v příběhu bohužel téměř končí, protože už tady zase opruzuje to puberťácký pako. Teď se zase z nějakého důvodu nechá sbalit vyšeptalou milfkou v motelu. No, ještě že je poměrně záhy konec. Pan režisér se patrně snažil o jakousi obžalobu něčeho. Konzumní společnosti, citové prázdnoty, prodejců smokingů, já nevím. Ale jo, ať si klidně žaluje, ale ne sakra u mě v obýváku. Já chtěl akci!(12.11.2014)

DJ Linkin Park ukazuje, že by měl zůstat spíše za mixážním pultem a nebo pokračovat v natáčení hudebních klipů své skupiny. To mu totiž jde velmi dobře. Převést však jeho cítění a styl do celovečerního filmu nebyl úplně dobrý nápad. Snímek je pojat dosti klipově, většina skladeb hraje úplně celá a do jejich rytmu probíhají scény. Jako by samotný film a děj stáli až na druhém místě za hudbou. Zápletka je slabá, herecké výkony průměrné, konec nemastný-neslaný a délka tak akorát. Na druhou stranu již zmíněný hudební doprovod nemá chybu a s ním jde ruku v ruce i perfektní kamera a střih. Úvodní záběr, který plynule přejde v crazy titulky prostě nemá chybu. Ve výsledku se tedy jedná o průměrný film, ale především o splněný sen pro Josepha Hahna.(4.2.2015)

K filmu som sa dostal, a vlastne som ho pozeral iba vďaka faktu, že ho režíroval Joe Hahn a zaujímal ma jeho celovečerný debut, a taktiež vďaka tomu, že viem kto pracoval na soundtracku. Paradoxne, toto sú dva najsilnejšie aspekty filmu. Scény podchytené zaujímavou hudbou od LP sú najlepšie z celého filmu, no a z trikov a vizuálu srší Hahnov rukopis, ktorý sme doteraz videli iba vo videoklipoch a je skutočne originálny a dostatočne divný. Vďaka týmto dvom veciam má film správnu "nafetovanú" atmosféru, ale tam to asi končí. Obsahovo toho ale moc nepovie a pôsobí to neuceleným dojmom, bez nejakej hlavy a päty. Našťastie to ale nemá ani hodinu a pol, a na prvotinu to vyslovene zlé určite nie je. 55%(7.9.2014)

• - Režisér Joe Hahn se ve filmu objeví na fotce visící v knihkupectví, odkud Jeff (Cameron Monaghan) ukradne knížku "Stepní vlk". (eMeMko)

• - Jedná sa o prvý film, ku ktorému zložila hudbu kapela Linkin Park. Režisér Joseph Hahn je jej členom. Kapela pre soundtrack použila najmä staršie materiály a demá pôvodne určené pre ich piaty a šiesty štúdiový album (Living Things, The Hunting Party) a ich druhý remixový album (Recharged). Niektoré skladby sú ale ešte staršie, napríklad skladba "Ammosick" bola nahraná a napísaná už v roku 2007 pre album Minutes to Midnight. (AngelusCZ)