Mickey's Service Station

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný / Komedie
USA, 1935, 7 min

LuiCJ

Celkom milá groteska. Konečne prvá s kompletným triom - Mickey, Donald a Goofy. Diel bol vtipný hlavne kvôli gagom, ale nepáčil sa mi tentokrát gangster Pete kvôli tomu, že trio odviedlo "kvalitnú prácu" a on sa im za to veľmi zle odvďačil. Ale veď v každom filme bojuje dobro proti zlu, či nie? Neviem, urobte si na to vlastný názor. ()

petaspur

Automechanici Donald, Mickey a Goofy dostali od gangstera časově nepružné ultimatum k opravě jeho vozidla. Pod hrozbou podříznutých hrdel se jim nepracuje nejlépe a gangster s kvalitou jejich chaotické práce rozhodně nebude spokojen. ()

Flego

Jedna z tých vtipných situačných rozprávok myšiaky Mickeyho, káčera Donalda a psa Goofyho. Tentokrát majú opraviť hodiny na aute a ako to dopadne určite si každý domyslí. ()

anais

Mickey, Goofy a Donald spravují auto. Skvěle načasovaná, vtipná choreografie na neméně skvělou hudbu. Disneyovský standard té doby. ()

• Prvý krátky film, kde sa spolu stretli Mickey Mouse, Káčer Donald a Goofy, zároveň ich poslednýkrát spolu vidíme v čiernobielom šate. (LuiCJ)