Moving Day

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný / Komedie
USA, 1936, 9 min

Mickeyho a Donalda navštíví šerif s tím, že se mají co nejdříve odstěhovat. Oba jej poslechnou a na výpomoc si vezmou kamaráda Goofyho. Jenže stěhování se změní v chaos. (zdeny99)

LuiCJ

Mickey a Donald sa musia z nejakého neznámeho domu vysťahovať. Oznámi mi im to obávaný "šerif" Pete. Nerozumiem, prečo tu je Pete ako šerif, vo väčšine je to záporná postava a s Mickeyim sa veľmi nemajú radi. Opäť tu celé divadlo odštartujú Donald a Goofy (v niektorých groteskách Pluto, Mickey je väčšinou "nevinný") a som rád, že Disney v každej groteske príde s novými gagmi (aj keď to nie je úplne vždy tak, ale z väčšej časti áno) a tak je to zábavnejšie a nenudí to. ()

Flego

Ako prídu o dom traja priatelia pre nezaplatené nájomné. Scénky s klavírom či gumeným zvonom do WC sú ozdobou tejto podarenej rozprávky. ()

Stegr

75% - Myslím, že šerif si představoval vystěhování domu trochu jinak, než jak to trojice Goofy, Mickey a Donald předvedla... :) ()

krvavamera

Správná stěhovácká klasika. Na vztekajícího se Donalda nikdo nemá, na zákeřné klavíry taky ne. Scéna Donald vs. zvon na čištění záchodu je prostě nepřekonatelná (hádejte, kdo vyhraje) a rozvibruje bránici ještě po více než sedmdesáti letech. A to kvalitně. Zjevení z doby, kdy se kreslené pohádky nesypaly jako na výrobním pásu z počítače, ale kdy si s nimi někdo dlouhé měsíce s láskou hrál. A jde to vidět. DUCK TALES! Nostalgie a celá parta včetně Gofyho. ach ()