poster

Take Two with Phineas and Ferb (TV seriál)

Animovaný / Komedie / Rodinný / Talk-show

USA, 2010, 20x2 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

 • JFL
  odpad!

  Otřesný pokus o vydojení aktuálně nejpopulárnější disneyácké franšízy do podoby talkshow, kde Phineas zpovídá reálné celebrity. Koncept talkshow kombinující animaci a zaznamenané reálné osobnosti jako takový může být zcela funkční, jak potvrzuje geniální "Space Ghost Coast to Coast" od konkurenčního Cartoon Networku, jenže ten stavěl na absurdním fantasmagorickém humoru a osobnostech, které se dokáží vnímat s nadhledem a přistoupí na stylizaci pořadu. Naopak "Take Two with Phineas and Ferb" nabízí povětšinou marné hvězdičky, které nemají co říct, a jen melou o artificálních mýtech šoubyznysu. Na druhou stranu ale vina padá v prvé řadě na tvůrce, kteří hostům pokládají zcela pitomé otázky a ještě jejich odpovědi invazivně prošpikovávají nesnesitelným přednatočeným smíchem, který pro jistotu zní minimálně jednou za pět vteřin, aby diváci věděli, že sledují ohromnou srandu.(4.7.2014)

 • Frantisek.Fu
  odpad!

  0%(1.5.2018)

 • darthvader77
  odpad!

  OMG. Tohle je teda průšvih, upřímně řečeno, nečekal bych, že se u něčeho, co má mít něco společného s mým milovaným nadupaným seriálem, budu takhle nudit a ani jednou se nezasměju. Vtipy příšerné, strašně tahnoucí se tempo a příšerný vizuál kombinující animaci s živými herci. Podtrženo shrnuto: velmi nemilé překvapení.(13.6.2014)

 • hlemyzd52
  odpad!

  Pane bože! Co to je?! To je jedna z největších blbostí v historii Disney channelu. Zkrátka - ble, ble, blééé.(2.7.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace