On Ice

Rodinný / Komedie / Animovaný / Krátkometrážní

USA, 1935, 8 min

Ben Sharpsteen

Leigh Harline

Jedna z oblíbených grotesek našich prťat a jeden z nejvydařenějších snimků s Mickey Mousem. Ryby, které ve vodě zjistí, že jim schází plivátko ... Mickey předvádějící úžasné bruslařské výkony ... a Kačer Donald, který ukazuje, jaká byl v začátcích škodolibá potvora. Bonusem je úvodní záběr na skupinové bruslení se spoustou detailů ... osobně se mi nejvíc líbí človíček s bruslemi a v chodítku.(20.4.2010)

80. diel zo série Mickey mouse - štvorica Mickey, Donald, Minnie a Goofy trávi príjemný zimný deń na zamrznutej rieke. Okrem splnenia príslovia...kto druhému jamu kope, sám di nej spadne...sa prakticky nič podstatné nedeje. 60%(17.11.2013)

Mickey, Goofy, Donald a Pluto si užívají radovánek na zamrzlém rybníce. Bruslař Mickey předvádí náročné krokové variace, Goofy číhá s basseballkou na ryby, Donald (ještě předtím než se z něj stane nechtěný rogalista) nasadí spícímu Plutovi brusle a ten pak předvede brutální bruslařský styl.(8.11.2009)

70% - Pěkná připomínka toho, co nás za pár měsíců taky čeká. Btw. vopruz Donald to nakonec pěkně schytal... :)(2.10.2008)

Energický, svěží a vtipný díl, změna prostředí této bandě rozhodně neuškodila. Tohle jsou přesně ty nenáročné díly, u kterých se člověk dobře pobaví. 76%(20.11.2013)

• - Premiéra Myšky Minnie vo farbe. (LuiCJ)