Pomsta v Paříži

Hlavnými hrdinami príbehu sú Milan a Victor, celoživotní priatelia, ktorí vlastnia jeden parížsky nočný klub. V poslednom čase im príliš nevynáša, a tak sa za vidinou splatenia dlhov nechávajú vtiahnuť do drogového obchodu, ktorý sa má uskutočniť kdesi v púšti v Mexiku. Tam sú však odhalení a následne zatknutí miestnou políciou, ktorá ich mučí, a donúti ich prezradiť kompromitujúce informácie, ktoré vedú k uväzneniu sprostredkovateľa celého obchodu Serkiho, známeho a nebezpečného psychopata. Milan a Victor sa po tomto traumatizujúcom mexickom dobrodružstve úplne odrežú od akýchkoľvek kontaktov a stykov s okolím a pokúšajú sa žiť normálnym životom. O šesť rokov neskôr sa však ich život znovu obráti hore nohami, pretože Serkiho prepustia z väzenia. Ten pritom prahne po jedinej veci: po pomste. (carlos 2010)

Ashar

Nebylo mi vůbec jasné, kdo je v Mexiku udal a celý film byl o tom, že všichni chtějí zabít Milana. Dokoukal jsem jen pro to, že jsem byl zvědavý, jak to dopadne a doufal jsem, že pochopím, co nám to ti frantíci chtěli vůbec říct. ()