Bohové se zbláznili i v Číně

Fei zhou chao ren

非洲超人

上帝 3 瘋狂

Fei jau chiu yan

The Gods Must Be Funny in China

The Gods Must Be Crazy V

Bohovia sa zbláznili aj v Číně

Komedie

Hong Kong, 1994

Dick Cho, Jamie Uys
  • AxelWers

Film som videl len raz a dávno, ale pamätám, že som sa strašne nudil. Ten humor, ktorý bol nenásilne založený na nevinných situáciach v jednotke a dvojke, tu v tomto filme akosi nebolo vidieť ani cítiť, čím film nehorázne utrpel. Nezachránil to ani N!xau, ktorý sa v Číne objavil ani neviem ako a behal tam v nejakej súťaži, či čo to bolo.(17.8.2015)

• monolog

vlastně máme štěstí, že nxau už zemřel, protože kdovíkam by taky mohl dojít? třeba do grónska? nebo k nám?(17.12.2005)

• gouryella

Tento film jen parazituje na uspesnem dvojim vyletu za osudy jednoho krovaka. Ten se sice opet v tomto filmu objevil, ale myslim si, ze chudak ani nevedel co poradne dela.(8.8.2002)

• Galadriel

Dvojka "Bohů" byla nečekaně povedeným pokračováním úspěšné jedničky, ale tohle se autorům lehce nevyvedlo.(11.12.2003)

• Tyler

Tzv. dojení mrtvé krávy.Křovákovi nikdo nerozumí,ale nakonec si rozumí všichni a překazí plány bůhvíkoho a je to strašně dementní a vůbec to není vtipný...(12.9.2003)

• - Jedná se o první díl série, který nerežíroval Jamie Uys. (KucC)

• - Film nikdy nebyl uveden ve Spojených státech. (KucC)

• - K režii se po odmlce vrátil Jamie Uys, režisér prvních dvou úspěšných dílů. (KucC)