poster

Graceland (TV seriál)

 • USA

  Graceland

 • Slovensko

  Graceland

Drama / Krimi / Akční

USA, 2013–2015, 27 h 25 min (Minutáž: 38x42–63 min)

Tvůrci:

Jeff Eastin

Hudba:

Jon Ehrlich

Hrají:

Daniel Sunjata, Vanessa Ferlito, Brandon Jay McLaren, Jenn Proske, Aaron Tveit, Serinda Swan, Scottie Thompson, Mark Adair-Rios, Clayne Crawford, Juliana Harkavy, Mia Kirshner, Gbenga Akinnagbe, Serafin Falcon, Dan Amboyer, Pedro Pascal, Noel Arthur, Ciera Payton, Yolanda Pecoraro, Lindsey Haun, Nick Jameson, Brianna Lynn Brown, Amy LoCicero, Danny Jacobs, Lance Tafelski, Manny Montana, Erik Valdez, Lynn Moore, Deniz Akdeniz, Emily Rose, Nestor Serrano, Carmine Giovinazzo, Sope Aluko, Jamie Gray Hyder, Tom Stedham, Tina Ivlev, Michael Beasley, Zoran Korach, Mercedes Colon, Galilea La Salvia, Miguel Luciano, Todd Allen Durkin, Val Lauren, Brandon Keener, Dawn Soleri, Clifford McGhee, Derek Roberts, Ilia Volok, Coby Ryan McLaughlin, Antoni Corone, Carlos Navarro, Sheaun McKinney, Stacey Turner, Ivo Nandi, Jonathan Yaskoff, Soledad St. Hilaire, Demi Castro, Jorge Lendeborg Jr., Chelle Ramos, Jevon White, Roy Lynam, Michael Kenneth Fahr, Briston George, Keith C. Wade, Danielle Sagona, Gigi Zumbado, Rhys Coiro, Lawrence Gilliard Jr., Brit Morgan, Evan Jones, Tom Schanley, Griffin Newman, Roger Floyd, Peter Stormare, Hal Ozsan, Reynaldo Gallegos, Jordi Vilasuso, Annie Ilonzeh, Daniel Moncada, Charles Harrelson, Matt Mercurio, Yamil Piedra, Frank Licari, Nicholas Alexander, Otmara Marrero, Carmela Zumbado, Erica Camarano
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Gogo333
  **

  Policisté v utajení si žijí ve vile u moře. Jeden je postřelen a místo něj nastupuje nový, který má svoji vlastni misi a to prověřit agenta Paula Briggse. Hodinový pilot mě teda vůbec nezaujal, další díly jsou o trochu lepší. Můj problém se seriálem je, že mi herci nejsou moc sympatičtí, moc se tam neděje a většinu dílu se jen nudim. Z herců mě baví jen Brandon Jay McLaren. Po 4 díle končím. Za mě 50%.(2.7.2013)

 • erased
  ***

  První epizody seriálu se tváří jako by zaspaly dobu alespoň o dvacet let: Graceland vypadá jako průměrná devadesátková krimi, která láká především na mladé a krásné herce, prosluněné Kalifornské pláže a celkovou pohodu a bezstarostnost. Prostě Vražedné pobřeží - Nová generace. A přiznám se, že mi dnes takový seriál k odreagování chybí, takže mi epizodní a nijak vtahující pojetí nevadilo. Proto mě nakonec spíš zamrzelo, když se tento styl po několika dílech změnil a z Gracelandu se místo toho stalo stejně průměrné krimi dneška, kdy ti samí mladí a krásní herci řeší velkolepé a komplikované příběhy, osobní dramata a celkově se atmosféra pohody skoro úplně vytratila. Druhá řada v tomto trendu pokračuje a v její polovině už se téměř dá říct že seriál vyměnil letní bezstarostnost za slušně temnou zápletku a do té doby vcelku ploché postavy za prací posedlé trosky, ať už to pro ně ta práce znamená cokoliv. Problém je, že v tomto Graceland nijak nevybočuje z průměru a ani těch několik světlých momentů to nezachrání, absence logiky totiž stabilně zabíjí jakékoli nadšení, které občas dílčí zápletky dokážou vzbudit. Třetí série v tomto bohužel pokračuje. Prožitek blízké smrti spolu s málem nadpřirozenem se naštěstí ke konci série vyjasní, ale na drogách ulítávající hlavní postava příliš nenadchne. O jediné zajímavé moomenty se tedy jako vždy postará Briggs v utajení, který už ale jde ve svém běsnění tak daleko, že několikrát děj působí jako by byl z úplně jiného seriálu. A přestože mě zrovna toto pojetí vůbec nesedlo, vymazlenou čtvrtou epizodu s málem dokonalou sugescí po řádné opici, ve které konečně znovu spojí síly všichni obyvatelé Gracelandu ale nelze než obdivovat. Závěrečný rozpad domácnosti pak byl výstižným hřebíkem do rakve, od kterého mi bylo po celou dobu vysílání zatěžko očekávat něc o jiného, než nenáročnou zábavu.(16.9.2014)

 • 6thSun
  ***

  Tohle si s logikou hlavu neláme, hlavní je, že se to všechno odehrává v létě a každej je krasavcem popcornovýho typu. Přesto to nezapře jistou úroveň a občasný vtipný hlášky, ani základní téma spolubydlících agentů není marný. Jenže tento potenciál silně vyčerpal hodinový pilot, další díly se už vezou na zcela obvyklým a ničím vybočujícím krimi schématu. Lepší průměr. 65%(28.7.2013)

 • Coleator
  ***

  Co je to Graceland? Dům, ve kterém žijí ti nejúžasnější a nejkrásnější tajní agenti (všichni jsou samozřejmě mladí, kdyby to nebylo někomu jasné). Kdyby se vám ale zdálo, že to mají v životě jednoduché, tak vězte, že rozhodně ne - musí přeci pořád dělat, že jsou někdo jiný - a nesmí se nikdy prozradit... A teď přichází pár příkladů logiky lidí z Gracelandu: 1) Nesmíte se snažit chytit kluka, co ukradnul brambůrky u stánku, protože by bylo jasné, že s vámi není něco v pořádku - ale bez problému můžete s ostatními tajnými chodit do baru nebo na pláž a řešit tam na čem se zrovna pracuje a kdo má zrovna vymyšlené jaké krytí... 2) Nemůžete psát v Gracelandu tajnou zprávu na kolegu, protože by si toho mohl všimnout - ale když si hledáte transakce na jeho kreditce, tak klidně odejdete z domu, aniž byste se obtěžoval daný program na vašem počítači vypnout... Představu už asi máte, takže další věci sem psát nebudu...(11.7.2013)

 • anaad
  ***

  Seriál jsem si vybrala podle červených čísel, ale musím říct, že jsem z tak vysokého hodnocení celkem rozpačitá. Zpočátku jsem měla pocit, že se dívám na nějaký mnohem starší seriál, je to bez invence, překvapivé momenty tu prakticky nejsou a když se nějaký přece jen náhodou objeví, tak z toho mám spíš pocit, že scénárista potřeboval rychle ukončit rozehranou situaci, než že by se snažil o nějakou věrohodnou psychologii postav. Humor je taky standartní. Nicméně celek zase tak hrozný není, seriál si poměrně drží tempo (zvlášť od 8. dílu) a letní atmosféra také funguje. Slabé 3*.(21.7.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace