Epizody(10)

Najt

Nevím, ale tenhle seriál mě přesvědčuje o tom, že Australani budou novodobými mistry dramatu. Protože i tahle episoda konci naprosto nehorázně. Konec 3,4,5,6,7 série je naprosto neskutečné a nesetkal jsem se se seriálem, který by dokázal každým závěrečným dílem naprosto šokovat. Každou řadu si říkám, co asi v té řadě bude a vždycky jsem překvapen. Z wentworth u se stal pravděpodobně nejlepší seriál z vězeňského prostředí. ()

PAVEK

Šestá série byla na poměry Wentworthu trošičku slabší, takže jsem se začal bát, jestli nenastává úpadek, přeci jenom za sebou měl Wentworth pět skvělých řad a poté, co seriál opustila Bea Smith, Joan Ferguson a pomalu také Franky, se začalo tvořit jakési vakuum, které muselo být něčím vyplněno. Nové postavy, tedy především Marie a Rita, se však staly plnohodnotnými členkami a sedmá séria byla chvílemi opravdu kulervoucí. Řekl bych, že seriálu zřejmě pomohlo snížení počtu dílu o dva na celkových deset. Poslední dva díly, vlastně to byl poprvé v historii seriálu takový dvojdíl s názvem Under Siege 1 a 2, byly vynikající. Na závěr zemřela jedna z postav, která v seriálu byla celých sedm sezón a počet postav, které jsou v seriálu od začátku, se tak opět smrskl na o něco menší číslo. Odchod této postavy byl neskutečně emotivní a přiznám se bez mučení, že slza ukápla, u této postavy to snad ani jinak nešlo. Co říct závěrem? Nemůžu se dočkat osmé a potažmo deváté série (obě byly potvrzeny), jelikož Australené prostě umí a sedmou sezónou to opět ukázali. No, a ten úplný závěr finálového dílu? To byl přesně jeden z těch seriálových momentů, které Vám doslova vyrazí dech a kvůli kterým seriály tolik milujeme :) Jedna Hráčka totiž ještě neřekla své poslední slovo. ()