• Česko

Ja som zákon

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2014, 87 min

• lillien

Je to strašná ptákovina plná dřevěného herectví, ale na Trejovy porcelánové zubní fazety se mi pořád dobře dívá, navíc je mi sympatické, že jeho šarpejí obličejové záhyby stále odolávají vábení botoxové víly. Příběh a herci jsou tak za čtyři mínus, snad kromě hlavního záporáka, který mi stál za výdrž, jakou by si jinak tahle slátanina vůbec nezasloužila.(19.4.2014)

• alchac

Ač mám pana Mačetu fakt moc rád, tak tohle bylo tak příšerné blbé, že nemohu jinak. Křečovitě stupidní story stavějící jen na věčně nasraném výrazu mexického exmukla, debilní a artritické pokusy o akci a humor (od protagonisty kupodivu ne). Inu, pokud je scénárista lobotomizovaný down, tak to nezachrání ani permanentně vyceněná zubní protéza. Nebo že by šlo o pilot nějaké nové akční telenovely? Úroveň snímku k této domněnce silně svádí.(21.6.2014)

Danny Trejo mě prostě baví, a i když v tomhle případě místy hraje opravdu hrozně, jako polda, který udělá všechno, aby zachránil svého vnuka, mi prostě sednul. Je to ten typ herce, u kterého je mi jedno co hraje, hlavně že hraje. Stačí mi to k tomu, abych se snímkem bavil. Navíc cesta dobrého proti hajzlům je tradiční.(25.6.2015)

Ultrabéčko se vším, co k němu patří. Takže s hromadou neherců a postavami, co se chovají naprosto idiotsky. Ale Danny Trejo jako policejní děda válí a i když ty pohyby už jsou trošku stařecký a v bitkách působí hodně těžkopádně, pořád se na to dobře dívá. Myslím, že Sly by pro něj už měl najít nějakou tu roli nebo aspoň roličku v Expendables. 50%(22.8.2014)

• Tommassi3

"Jsme v Americe !! Tak se nauč mířit, ty krávo !!" ;) Pominu-li (se) ten tupě céčkový příběh i Trejovu - Podobnost se Steviem Osmibraďákem Saegalem samozřejmě čistě náhodná..;) - marnou snahu vymanit se se svým ksichtem ze škatulky mukla, platí Bullet docela překvapivě za narativně velmi zajímavý biják, navíc ve své vědomé zhovadilosti nesmírně důsledný..(10.6.2016)