• Česko

Zákon jsem já

Ja som zákon

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2014, 87 min

CITÁT - Kokos? Z lednice?.......... V titulcích je pod produkcí napsaný Robert Rodriguez. Český dabing příšerně ničí zážitek z filmu, doporučuji původní znění. Danny Trejo má o hodně lepší hlas než ten "Český". Herec samotný však hraje s nadhledem a je vidět, že si film užíval a že ho to bavilo. I když je film lehce krvavý, chybí mu větší napětí. CITÁT - Je vždycky tak nevrlej?........ Je to lehce nadprůměrné a nevyzní to kýčovitě. Prostě, obdivovatelé Danny Treja, si přidají ke třem hvězdám ještě jednu, tak jako já. CITÁT - Nauč se mířit, krávo........... Poslední třetina příběhu je akčnější a přibude i několik povedených hlášek a situací. Velmi dobře se povedl hlavní záporák, je fakt hnusnej už od pohledu. Kamera je slušná a dokonce kameraman přidá i pár krásných zpomalených záběrů. CITÁT - Víš, co ti na to odpovím? BUM !!!!.............(18.6.2015)

Ultrabéčko se vším, co k němu patří. Takže s hromadou neherců a postavami, co se chovají naprosto idiotsky. Ale Danny Trejo jako policejní děda válí a i když ty pohyby už jsou trošku stařecký a v bitkách působí hodně těžkopádně, pořád se na to dobře dívá. Myslím, že Sly by pro něj už měl najít nějakou tu roli nebo aspoň roličku v Expendables. 50%(22.8.2014)

Danny Trejo mě prostě baví, a i když v tomhle případě místy hraje opravdu hrozně, jako polda, který udělá všechno, aby zachránil svého vnuka, mi prostě sednul. Je to ten typ herce, u kterého je mi jedno co hraje, hlavně že hraje. Stačí mi to k tomu, abych se snímkem bavil. Navíc cesta dobrého proti hajzlům je tradiční.(25.6.2015)

• Wacoslav1

Dannyho Treja mám rád, ale poslední dobou získávám pocit, že se z vyjímkou Machete kde září nejen on, ale i kvalita filmu upisuje kdejaký sračce jenom aby měl další zářez na pažbě. Nevím osobně jestli je to tím, že chce soutěžit o rekord v počtu natočených filmů nebo prostě za každý podobný kousek shrábne odpovídající kapesné, takže se mu to dostatečně vyplatí a na kvalitu se přitom kašle, ale je to škoda tenhle hustej týpek by měl určitě na víc než se producírovat v podobných amatérštinách jako tato. Škoda 1* jen za něj.20%(6.4.2014)

• lillien

Je to strašná ptákovina plná dřevěného herectví, ale na Trejovy porcelánové zubní fazety se mi pořád dobře dívá, navíc je mi sympatické, že jeho šarpejí obličejové záhyby stále odolávají vábení botoxové víly. Příběh a herci jsou tak za čtyři mínus, snad kromě hlavního záporáka, který mi stál za výdrž, jakou by si jinak tahle slátanina vůbec nezasloužila.(19.4.2014)