Zilionáři

(pracovní název)

Zilionári

Akční / Komedie / Krimi

USA, 2016, 95 min

Jak se tak koukám na filmy Jareda Hesse, tak mám až pocit, že v té své smůle prosadit se s nějakou komedií má vlastně obrovské štěstí, protože do každé krávoviny on nasadí nějakýho herce, kterej mu to prostě okamžitě vystřelí o stupeň výš. Tady to Zach Galifianakis zvládal naprosto precizně a díky němu vlastně můžu říct, že jsem si tenhle film opravdu užil. A to se to ze začátku tvářilo hodně nudně. Vlastně i přesto, že to v sobě mělo celou řadu rádoby vtipných momentů, které vlastně nebyly ani moc vtipné. Po chvíli se ale rozjela one man show a k tomu to přicmrndávání Kristen, Owena a Jasone bohatě stačilo. Mně určitě, protože všechny mám moc rád a tady prostě nebyl jejich úkol mě rozesmát. To byl úkol Zacha a ten to zvládl na jedničku s hvězdičkou.(9.1.2017)

Náhodou docela sranda. Ta jeho snoubenka byla fakt strašně divná, až to bylo velice znepokojující.(14.11.2020)

// Distributor: Relativity // Počet premietajúcich kín v USA: 3,042 // Otvárací Víkend v USA: $6,541,205 //(3.2.2017)

• tron

„Raz sa preňho vrátime. O takých 15, 20 rokov. Neviem, koľko sa dáva za federálny zločin.“ Toto je taká hovadina, že fakt mohla vzniknúť len na základe skutočných udalostí. Neviem, čo z toho pôvodne tvorcovia chceli mať – či čistú komédiu, mrazivý triler alebo WTF. Každopádne mrazivý triler to nie je (ale keby to nakrútili Coenovci, mohlo ísť o ďalšie Fargo). Komédia to teoreticky je, prakticky ale ani najvtipnejšie momenty nie sú príliš vtipné. V traileroch to zrejme bola totálna komediálna šupa, ale samotný film príliš nie je vtipný. Ja osobne som sa síce svojím spôsobom bavil, ale miestami som bol dosť zaskočený, prekvapený, zmätený a mierne rozčarovaný a dosť dobre som nevedel, čo si o tom vlastne mám akože myslieť. Takže nakoniec odpoveď predsa len poznáme. Je to wtf. „Neprekvapilo by ma, ak by nám za to raz poďakoval.“(9.4.2017)

Jednoduchá vidlácká čůrákovina, která nezklame fandy komedií typu JOE DIRT, až podezřele hvězdně osazená (mihne se i Bilzerian) a samozřejmě s dobrým a skvěle načesaným Galifianakisem. Příběhově vytažený z prdele, nemá to nijaký pořádný památný momenty nebo tak, ale stejně taková fajn předsilvestrovská blbost co mě sem tam rozesmála.(28.12.2016)

Přesně ten typ komedie, kde jsem se smál od začátku do konce. Zach Galifianakis je výborný ocas, ten chlap mě prostě baví a za doprovodu svůdné Kristen Wiig a fajn Owena Wilsona nešlo moc toho pokazit. V roli assasina potěší i Jason Sudeikis, tedy se zde sešly poměrně velké hvězdy na komediální scéně. Námět je správně trhlý byť né příliš originální,ale film obsahuje spousta vtipných situací a nestyděl jsem se smát nahlas. Super. Určitě zhlédnu vícekrát. 80%(15.12.2016)

"Až budeme ve vězení, necháme si ofinu." Takže podle skutečné události? Tomu věřím asi tak, jakože zamilovaný debil ukradl peníze a zbytek je "umělecká" nadstavba. Nicméně Davidův debil nějakou tu zábavnou kravinu předvedl, zejména osvobozovací scéna Kelly neměla chybu, očekávané "nenápadné" utrácení mě kupodivu zase rozesmálo a jinak mě bavil už jen nájemný vrah Mike, protože ten si to skutečně užíval. Tedy užíval si to víc než já, takže ty tři udělené hvězdy nemají tak ostré cípy, jak by měly mít.(22.5.2017)

Peníze charakter nekazí, jen jej obnaží, aneb The Hillbilly Heist. Velkolepé sólo pro Zacha cosi řeckého, jenž svým vzhledem (pokud zrovna není v přestrojení za blonďatou micinu) připomíná něco mezi Vladimírem Kratinou a členem trpasličí kohorty Thorina Pavézy. Kdo si jeho výstupy neuvědomělé demence dokáže užít, bude mít u této „not so true“ historky (i přes vaginální masti a projevy plynatosti) celkem dobrý pocit. Ostatní budou krutě trpět..(23.3.2017)

• castor

Před deseti lety rychle vystřelil a zase poměrně kvapně zhasl. Navíc Zach Galifianakis se prakticky „jen“ opakoval a jednoduše to moc nefungovalo. Nebavil mě ani tady, jeho ňouma hraje důležitou roli při oloupení banky o pořádně štědrý lup, který nakonec představoval jednu z největších loupeží v dějinách Spojených států. Na skutečně vtipné momenty zapomeňte, celkově to drhne a za pár hodin to přebije jakýkoliv průměrný pořad v televizi.(1.2.2020)

• D.Moore

Jedna z těch takzvaných komedií, které vypadají přinejmenším zpola improvizované... A dost možná je to taky pravda. Člověk se pak musí ptát, jestli byl původní scénář ještě horší, nebo to bylo naopak. Škoda. Přitom docela slibné obsazení i zápletka postavená na skutečných událostech.(18.7.2020)

Překvapivě dobrá oddechovka. Ale víc jak 3* hvězdy určitě ne. Ale pár scén fakt dobrejch, hlavně pak hláška "ošklivý jako kufr v řiti" :D(17.1.2020)

Hodně zvláštní komediální styl Jareda Hesse, který uznávám že má něco do sebe. Je to zvláštní, je to teplé, je to ale takové že jsem se sice vyloženě nenasmál, ale přesto jsem se usmíval po celou dobu sledování. Herecká sestava jinak více než slibná a Zach je neskutečnej borec. 60%(23.1.2017)

Ujeté a typické americké komediální béčko..(7.3.2017)

Když vám v kinoplaylistu zbývají už jen Instalatér a Zilionáři, Sophiina volba najednou nabírá grády. Třetí hvězda je tak pro mě za to, že jsem se nakonec asi rozhodl správně. Od podobné americké vymejlárny žádám totiž jen tolik, aby mně u toho nebylo trapně. Jeden by nevěřil, jak náročné tohle přání většinou je, ale Zilionáři překvapili. Teď už jen zbývá čekat, jestli si Owen ještě někdy vzpomene na to, že kdysi býval herec...(6.11.2016)

Zach Galifianakis to skrátka vie. Všetko tu stojí a padá na ňom a pravdou je, že jemu takéto extrémne šibnuté postavičky idú veľmi dobre. K absurdne bláznivým situáciám ešte treba prirátať pár nechutností a netrvalo dlho, aby sa hlúposť zmenila na zábavu. Priemer. 60/100(17.9.2017)

Tahle komedie, která vychází ze skutečných událostí, které byly ve značném poměru jistojistě změněny, diváka zaskočí. V podstatě existují jen dva způsoby, jak ji spolehlivě ustát - buď ji po pár minutách vypnete, zapomenete na to, že existuje něco s názvem Zilionáři, nebo se naladíte na její šílenou komediální až splachovací vlnu. A vyřítí se na vás Zach Galifianakis v démonicky šílené vlasové kreaci, Owen Wilson coby výstavní podrazák, Kristen Wiig netradičně na blonďato a Jason Sudeikis jako libový nájemný zabiják. A je zaděláno na legrační hlášky a přehršel přepálených scén, které způsobí, že se jim zasmějete, i když máte blbou náladu. A to se nabízelo, že film o jedné z největších loupeží v amerických dějinách bude pojat jako typický heist movie, biografický thriller nebo akční napínák. I když má od každého trochu, je nutno jej brát jako crejzy komedošku, za kterou je zodpovědný režisér komediálních kousků Jared Hess. Jeho dosavadní režijní počiny se z velké části spoléhaly na herecké obsazení. A právě zde je to nejmarkantnější. A rozhodně z tohoto hlediska je to pozoruhodné dílo. Výhodou je, že divák hravě určí, co si tvůrci přimysleli, ti jej ostatně nijak nepřesvědčují o tom, že mnohé fiktivní scény vydávají za skutečnost. A jsem tomu rád, že se film netlačil mezi seriozní elitu. Určitě se nejedná o jediné dílo svého druhu, které bylo z reálného základu přetaveno do odvázané zábavy, nicméně si nevybavím hned tak žádné, které by jej trumflo v ležérní komediálnosti, která postupem času přidává na šílených obrátkách. Jedná se o jeden z nejbláznivějších filmů Jareda Hesse. Měl kliku, že do svého filmu nacpal skvělé herecké obsazení. Pokud tedy chcete vidět lupiče, jak si z "lupičských" filmů dělají bezbřehou prču s odmocninou na druhou, je tohle jasná volba. 9/10(23.5.2017)

Takže, z asi pěti hlavních postav můžu méně než polovinu...Wiig a Owena. Wiig za Waltera Mittiho a Owena hlavně za spolupráci s Jackie Chanem v Rytířích a Nesvatbovi. Od té doby máme za námi pěknou řádku let a víceméně průměrné filmové zábavy. Takže jestli má skoro polovina herců táhnout jeden film...no, matikáři?! Zasmál jsem se asi dvakrát, Galilefikinikakisův trapný humor nemusím a příběh stavějící na jedné loupačce nestojí za nic. Zhruba od poslední třetiny jsou události zajímavější a tak se to dá do konce v pohodě přetrpět.(8.8.2017)

Celkem slabé. Jediný, kdo to trochu vylepšil je Zach Galifianakis se svou debilitou.(21.12.2016)

• trotlicek

Film pro lidi s Íkvé 75 a níže - řekl bych, že tahle cílová skupina se bude řehtat ještě dalších 6 dní z týdne. Autobiografie bývají vesměs ty nejlépe hodnocené filmy - fakt jen vesměs. Jenže co máte dělat, když dostanete do ruky tenhle příběh o hovně. To pak musíte vybrat herce, který to hovno zahrají - Owen je v tomhle znalec a Zach rovnocenným parťákem. Zbytečnej film zbytečnej!(21.9.2020)

• SeBig

Konina. Jediny co hodnotim kladne je Zach a jeho vlasatý xichty.(10.11.2017)

• Chrustyn

Občas se filmu i povede slušný i když debilní fórek. Bohužel je však většina filmu vyplněna neskutečně trapnými ústními i vizuálními gagy, které nemají šanci rozesmát.(6.7.2018)

Veľmi, veľmi, veľmi nenáročná bláznivá komédia o jednej lúpeži. Mohlo to byť príjemné prekvapenie, ako napríklad Millerovci na tripe, ale skôr to vyvolávalo obavy prúseru, na aké sme zvyknutí z posledných rokov. Teda ja ich pre istotu nepozerám, len jedným očkom sledujem, ako sú takéto komédie prijaté. Lenže Masterminds má špičkové obsadenie a aj keby scenár nechcel, tak určitá kvalita je tu už od začiatku vštepená. Občas som sa pobavil na vtipnej hláške, dvakrát som sa cítil za chudáka Galifianakisa trápne a je mi trochu ľúto, že to celé negraduje tak, ako by mohlo. Film vhodný na letnú večernú návštevu kina v partii po horúcom dni pri jazere. Takto na jeseň je to akési nijaké....(13.10.2016)

Opravdu, na Zacha se stačí jen podívat a už se musíte (tajně) smát. Snadno ho využili k bankovní loupeži a celé to vlastně o tom bylo. Byla to druhá největší loupež v amerických dějinách. Zilionáři vyprávějí o vyloupení regionální pobočky společnosti zaměřené na přepravu peněz Loomis, Fargo a Co.....,ke kterému došlo v říjnu 1997 ve městě Charlotte v Severní Karolíně. Byl v něm zapletený zaměstnanec firmy, jeho bývalá kolegyně a několik dalších lidí. Jeden podivín vyloupí svého zaměstnavatele, protože mu to řekli jiní podivíni, kteří ho pak ještě plánují zradit....chudák naivní. Formálně jsou Zilionáři film šablonovitý, jak jen je to možné, ovšem pokud se zaměříme na gagy a postavy, nemělo by se na ně stěžovat.(29.6.2017)

• silentname

Okey. Poďme si niečo povedať o ďalšej americkej nefungujúcej komédii, ktorá sa snaží podať skutočný príbeh o jednej z najväčších bankových lúpeží v Amerike. Je to hrúza, ak máte veľké množstvo talentovaných ľudí, ktorí sa ale zlou zhodou okolností ocitli vo filme, ktorý nás vôbec, ale skutočne vôbec nerozosmeje. Napočítal som asi dvakrát, čo som sa len trošku pousmial, pri celkom filme. Inak si odo mňa vyslúžil veľkú dávku ticha za celý film. Myslím si, že jediné, čo je na filme celkom dobré sú Jason Sudeikis a Zach Galifianakis, keď vedú spolu dialógy. Mám pocit, že tam je niečo vidno, aj keď to plynie kvôli jednému vtipu. Ale na druhú stranu som sa na ich momentky díval asi najradšej a Sudeikis tomuto filmu asi aj najviac niečo dáva. Ostatní sú čisté zúfalstvo a snažia sa nás pobaviť a vôbec nevedia ako. Alebo minimálne réžia a scenáristi tomu nedali nič, čo by nás pobavilo a to je ten najväčší problém. Je to komédia, ktorá nie je vtipná a nevie nič zaujímavé ponúknuť, čo by ste nenašli niekde inde spracované lepšie. Osobne by som doporučil asi pozrieť si niečo iné. Niečo, čo má v sebe väčšiu dávku humoru. Hodnotenie: D(3.11.2016)

Hessův divnostyl mi v Napoleonovi Dynamit vyloženě sednul, Jared nejen že natočil film o vidlácích z prdelákova, ale natočil ho stylem tak jiným, tak správně trapným, že se člověk smál od skvělých úvodních titulků (za hudby The White Stripes) až do konce. Velkou měrou mu ke trapné dokonalosti (a dokonalé trapnosti) pomohl herecký ansábl s Jonem Hederem a Efrenem Ramirezem (Vote Pedro) v čele.Jeho další snímek, Boží zápasník, se pak opíral o charisma Jacka Blacka. No a do třetice- Divnej týpek, film, kde byla trapnost dotažena na novou úroveň (pamatujete útočné jeleny?). O něco podobného se Hess snaží i v Zilionářích, bohužel buď už jeho styl humoru jaksi vyčpěl, nebo ho tentokrát nechali ve štychu samotní herci, kteří prostě nejsou dost... no trapní no :-) Přestože se o to Zach Galifianakis, s tím svým debilním účesem a pitvořením, snaží od prvního záběru. Kristen Wiig je až moc zlatá a Owen Wilson... Owen Wilson by se už měl odebrat do hereckého důchodu. Na druhou stranu klobouček rejžovi za to, že si jede pořád to svoje, přestože jsou jeho komedie fakt jen pro úzkou skupinu diváků.(9.9.2017)

Taková dobrá blbost u které se člověk dobře baví a nenudí moc.(17.6.2017)

• BoPo

Jared Hess si urobil meno vďaka komédii Napoleon Dynamit. Nemala dej, ale bola plná blbov, ktorí si mysleli, že blbami nie sú. O ničom inom nie sú ani Zilionáři. Znova je všetko vsadené na "šarm" postáv. V rámci komédií s účasťou vousáča Galifianakisa priemer, ktorý tak rýchlo uplynie, že sa ani nestihne nudiť. V rámci žánru ako takého však znova len podpriemer, ktorý poslúži na nenáročné zabitie hodiny a pol.(25.2.2017)

• malylada

Tak tohle byla naprostá zhovadilost. Film je tragicky hloupý, nudný a místy vyniká až trapností Babovřesek. Světlých momentů je tu velmi málo a snad začátek to ještě drží jakž takž od pohromy. Při projekci jsem se docela modlil, aby to bylo za mnou......2/10(15.10.2016)

"To je transplantace prdu." Rád bych Galifianakise viděl chrát taky jinou postavu, ne pořád jen tu jednu pořád dokola. Kate McKinnon je tady pěkně mimo (jako v tom dobrém). A těší mě, že si už vůbec nevzpomenu, proč mi kdy byla Kristen Wiig nesympatická, jsem rád, že se ten vztah k ní rychle změnil. K filmu... Párkrát jsem se pousmál. Kdyby to alespoň bylo blbé, ale ono to je jen slabší. 2.5*(8.10.2019)

Zilionáři se prezentují stylem humoru, který osobně miluji. Zach Galifianakis hraje přesně ten typ role, pro který se narodil a já se uchychtával prakticky v každé jeho scéně. Dementní zápletka (inspirovaná skutečnou událostí) a ostatní šílené postavičky utváří komedii, kterou jsem ochotný někdy v létě promítat na stodolu.(4.6.2017)

Zach Galifianakis tady vypadá jako pošuk. Ten jeho sestřih je fakt děsnej. :D Naopak Kristen Wiig moc sluší ty blond vlasy, škoda, že je ve většině filmů za brunetu. Jinak Zilionáři jsou taková zvláštní komedie, je to taková blbost, u které se ale celkem dost zasmějete, hlavně na tom, jakej je David (Zach Galifianakis) blb. Přemýšlel jsem jestli dát 3 nebo 4 hvězdičky, ale zhodnotil jsem to tak, že film mě bavil, vůbec jsem se nenudil, nasmál jsem se, a tak dávám 4*.(28.2.2018)

• luka4615

Zach Galifianakis je neskutečný démon! U jeho replik a výrazů jsem pokaždé brečel smíchy. Bohužel, tím však výčet pozitiv filmu Masterminds končí. Dále už je to totiž jen nudná a na první pohled prvoplánová záležitost, která vážně občas dost drhne. PS: Owen Wilson už je zde vážně jen smutnou parodií sebe sama. „You farted right into my butt hole. It's like a fart transplant.“(18.12.2016)

Komédia v štýle skečov zo SNL, ktoré občas ponúknu tak absurdnú etudu, že je to vtipné, ale v celovečernej stopáži to proste nefunguje. Jared Hess tu zo svojho štýlu prepašoval maximálne tak pár divných rekvizít a nejaké tie vidlácke kostými a účesy, ale na svoj asi náhodný masterpiece Napoleon Dynamite sa mu nedarí nadviazať. Najviac ma rozosmiali paródie na akčné scény z niektorých blockbusterov. Hlavne miniverzia deštrukčnej naháňačky z Terminátora 3 je skvelá. Najväčším kladom filmu je pre mňa trochu prekvapivo zase Zach Galifianakis. Dokiaľ hral totálnych kokotov, tak som ho nemohol vystáť, ale akonáhle hrá naivného idiota, tak je roztomilý. Kristen Wiig je sexica a ostatný dementi zo SNL majú pár vtipných scén. Celkovo to je mierne nadpriemerná komédia. 6/10.(28.11.2020)

• Rosana

Velká loupež potísícé.(30.9.2018)

• JJ.Gibson

No co k tomu dodat?? Bohužel je to takové velké, dle skutečnosti natočené nic :( Vtip jen velmi omezený, humor víceméně nulový, jakžtakž zápletka, nudní herci a celé to bylo takové hloupé. Rozhodně nedoporučuji...(30.1.2017)

• Necrotongue

Na to, že jsem měl velký problém pokračovat po úvodní čtvrthodině ve sledování, jsou dvě hvězdičky slušným úspěchem. Za to, že jsem vytrval, může vlastně jen Kristen Wiig, pro kterou mám už dlouho slabost. Děj se později přece jen zmátořil, zafungovaly na mě konečně i některé humory, ale podruhé už se tomuto filmu obloukem vyhnu.(7.1.2020)

Jared Hess je hodně specifický autor, jehož komedie nejsou pro každého. Mám jeho styl celkem rád, i když ho nijak zásadně nevyhledávám. "Zilionáři" určitě nejsou jeho nejlepším filmem, ale z postav, které zde načrtni, dostal díky hereckému obsazení skutečně asi to nejlepší, co mohl. Místy jsem se bavil dobře.(6.2.2017)

Táto komédia je tak prehnaná a praštená a vlastne tak nasilu humorná, že ju proste nejde nemilovať. Ak sa tento skutočný príbeh naozaj stal aspoň z polovice tak, ako je tu prerozprávaný, tak všetci ľudia boli totálny magori, s neuveriteľnou dávkou šťastia. Z toho zrejme vyplýva, že sa oplatí byť trhlým.(20.3.2017)

pribeh nic moc ale obcas som sa neubranil vybuchom smiechu...(8.1.2017)

Pár vtipů, jinak nuda..... 55%(17.4.2017)

Najprv ma zaujalo herecké obsadenie, potom aj popis k filmu, a tak som sa celkom tešil na vcelku sľubne vyzerajúcu komédiu. Ale napokon zaostalo za mojimi očakávaniami. Humor dosť priemerný, hoci zopár scén a hlášok ma aj rozosmialo, ale ako celok mohlo byť veru aj lepšie. Najviac ma bavil Jason Sudeikis v roli nájomného zabijáka, a samozrejme Zach Galifianakis - tomu takéto úlohy rôznych vymetencov veľmi svedčia, a ešte stále sa z nich nestál stereotyp. Bez týchto hviezd by to asi bol dosť podpriemer, no vďaka ním aspoň tie 3*.(31.12.2016)

Ikdyž většina tyto filmy nemá ráda, ale já si tyto filmy užívám. Je to něco u čeho můžu vypnout, zasměju se a to mi někdy stačí a když to má nějáký příběh má to všecho. ( 5.1.17/MAC )(15.1.2017)

• Khumbac

Tož ja, zpočátku to vypadá nadějně a zábavně, ale pak se film přehoupne do překombinavosti a zbytečné naivnosti. Nu a co pak s tím uděláme? Nic, dáme tomu dvě hvězdy za barvy a Kristen.(7.3.2017)

Ze začátku trochu nemastný,neslaný,ale asi vod dvacátý minuty to slušně jede,a přestože námět nijak oslnivej,a herecky takový vokoukaný,tak mě to docela bavilo.60%.(26.3.2017)

Taká tá klasická americká pripečená komédia, ktorá je ale v určitých momentoch slušne vtipná. Nenáročný divák sa dobre zabaví. Zilionárov si rád niekedy ešte pozriem, ale snáď za pár rokov. 65%(27.3.2017)

ZAK GUFIKULUNUS je v podobně dementních rolích ve svém živlu. Film stojí a padá na ZAKOVI, což se zejména neblaze projevuje v situacích, kdy v záběru není právě ZAK. Zápletka nezajímavá a překvapivě naivní. Na stranu druhou, metráž výše uvedenému odpovídá, a pokud divák nechce příliš špekulovat nad životem, tak se film jeví jako vhodná volba. 54%(13.1.2017)

Tak môj primárny ťahač v podobe Kristen tu až toľko priestoru nemá, ale kupodivu záchrana prichádza v podobne Zacha konkrétne jeho schopnosti robiť si zo seba až tak neskutočnú prdel. Tomu chlapovi sa nedá uprieť, že sa neberie vážne a to mi bolo vždy sympatické. Mimózny Sudekis tiež potešil, ale inak je to celé celkom citeľne na objednávku. Nevadí... Raz za čas takýto výplach nebolí. Iba tej akcií by som sa povenoval viacej.(27.12.2016)

• Prometheus69

A tomu jsem se měl jako zasmát hahahaha... ale viděl jsem i větší chujoviny... 35%(6.3.2017)

Nevím proč, ale tahle zhovadilost mi sedla a přišla mi i vtipná... :D Je pravda, že je to klišé jak prase a to po všech stránkách, ale bavilo mě to a to se na tuhle dobu cení. Škoda, že film nedostal eRko určitě by to bylo o něco zábavnější. Trochu mě znervózňoval hlas Ucha Galifianakise... všichni si tu přiznáme, že zní jako kříženec islámisty s kozou... Owen Wilson hraje celkem dobrýho záporáka, ale zrovna u jeho postavení v komediích mne to trochu zamrzelo. Každopádně snímek je rozhodně lepší, než pokračování nevtipného a nemastného Zoolandera, kterej byl v roce 2016 největší vrchol trapnosti. Na rozpočet $25 milionů bych čekal o něco víc. 75%(3.4.2017)

• Mrkvič

Zach Galifianakis v zatím pro mě nejnudnější roli. Přijde mi, že mu zde chybělo přihrávání nějakého "normálního" parťáku. Buď je tu sám, nebo je zašitý někde v Mexiku a nebo je jeho partner (a partnerky) ještě mnohem ujetější, ale s nulovým vtipem.(23.9.2017)

• Johnny.ARN

Samoúčelná, trápna, málo humorná komédia, s obsadením tam hodiacim sa. Polka jednohubky, ktorú len zhltnete, ale nezanechá to ani chuť, ani vôňu. Vtípky nefunkčné, tempo adekvátne tej šablónke, ktorej sa to držalo. 1 z 5(6.9.2017)

Nejsem zrovna milovníkem crazy komedií, ale "Zilionáři" mi vážně sedli.. Je to sexy, šťavnatá a hlavně dost přepálená komedie.. Akce je akční, všechno je barevné, pořád se tam něco děje, kostýmy jsou naprosto ulítlé - "Zilionáři" mají prostě šťávu.. Zach Galifianakis to rozjel na maximum a Kristen Wiig mu zdárně sekundovala.. Udělat z true story pošahanou komedii je senza nápad :-)(8.9.2017)

Vynikající komedie. Zach jak utržený ze řetězu, tušení nemám co se bude dít za minutu, svižný, perfektní Sudeikis - takhle má vypadat bláznivý film. K tomu komediant-mim Owen Wilson skoro nemá prostor, tím pádem automaticky nic nekazí, takže super. Těch 54% - myslím si - není zrcadlem kvality, spíš diváka.(28.7.2018)

• M.i.k.e

jedna z těch komedií,které jsou směšné primárně tím jak jsou pitomé.Navíc je to přesně jeden z těch filmů,kde jednání a činy postav nemůže pochopit nikdo s IQ vyšším než 40.Předobrazem je sice reálná událost,ale evidentně si z ní tvůrci vzaly jen ten fakt že se stala....nic víc by asi v reálu nebylo možné.Galfianakis se po pár relativně normálních rolích vrátil do pózy ve které ho známe s Pařeb a ta mě osobně nikdy moc neseděla...40%(4.1.2017)

Názov Zilionári je neskutočne nevhodný a nerozumiem tejto voľbe „prekladu“. Moje obavy, že pôjde zase o prvoplánový fekálny humor sa nesplnili a som tomu rád. Bolo tam dostatočne veľa gagov, zábavných situácií a všetky rovnomerne roztrúsené. Ak sa tešíte na Owena Wilsona, ten tu hrá len druhé husle a všetko ťahá Grék, no vydarene. Na rozdiel od originálnej story tu tvorcovia pridali fiktívne komediálne prvky a to len filmu samozrejme prospelo. A dokázali aj nemožné, keď z Kristen Wiig urobili celkom atraktívnu kočku. Celkom pohodový film na oddychové vzhliadnutie.(11.11.2016)

To co Zach shodil na figuře, nabral na vlasech a ochlupení. Drží si svuj standard duševně méně svěžího lidoopa a vlastně je to jeho nejuvěřitelnější poloha! Na plné čáře ho ale válcuje jeho filmová snoubenka Mckinnon, která je kouzelně úchylná a tahá snímek z průměrné podívané. Co naopak sráží celkovou kvalitu je umotaně přemotaný příběh a postava nájemného knírače. Je to tak ve výsledku ukázkový příklad 70% podívané!(28.1.2017)

Tak jsem po hooodně dlouhé odmlce zase zabrousil k ryze americké komedii, která je tak ujetá, až to sálá jen z jejích na internetu všudepřítomných popisů. Zach se pořádně vyzdvihnul v trojité Pařbě a od té doby se v ničem normálnějším neobjevil, ale začínám chápat z jakého důvodu. Tahle role mu neuvěřitelně sedla a s fotografiemi ze skutečného příběhu by se leckdo mohl divit neskutečné podobě filmového a reálného Davida. Owenovu tvorbu jsem také již dávno opustil, stejně tak jako Jasonovu. Potřeboval jsem si ale odpočinout u něčeho krátkého a veeeeelmi nenáročného. A i když jsem vyrazil daleko za hranice mých filmových preferencí, Zachova blonďatá paruka či nakládání peněz jsou úžasnými highlighty filmu. Nejednou jsem se opravdu zasmál.(6.3.2018)

Tak jsem dneska musel bohužel opět kroutit hlavou, když jsem zjistil, že tomu zdejší kritici a znalci udělili pouhých 55%.. to mi hlava nebere, protože tu Zach opět skvěle zahrál losera a blázna a vtipných scén tu bylo opravdu dost.. námět sice neni zase tak originální a cool, ale mohlo to dopadnout i hůř..(14.1.2017)

Bóže, to bola ale riadna chobotina. Čo iné sa dá očakávať od filmu v ktorom si hlavnú úlohu zaslúžil Zach Galifanakis. V podstate je vo filme všetko úplne postavené na hlavu a to by malo byť vtipné. V niektorých situáciach to aj vyrazí celkom dobre potom to ale ďalšia scénka úplne zabije. Najviac sa mi páčila zápletka so zabijakom, ktorý bol akože brat hlavného hrdinu to už bola mega vec, ktorá môže napadnúť iba absolútneho magora. Dalo sa na to pozerať ale viac som sa chytal za hlavu ako som sa smial a tomu asi bude zodpovedať aj moje priemerné hodnotenie. 48%(28.4.2019)

Nenáročná buranská komedie (na motivy skutečné události) o partě vylízaných vidláků, kterým se povede udělat největší loupež v dějinách USA. Galifianakis už v téměř klasické poloze, takže žádné překvapení, jen příjemně strávená hoďka a půl v přítomnosti parádních herců/komiků (nájemný vrah v podání Sudekise je nezapomenutelný) a s nějakým tím dobrým fórkem navrh. Fajnové 3,5*.(10.6.2017)

Podle recenzí jsem čekal peklo a dostal jsem nenáročnou, ale velice pohodovou komedii, která mě párkrát dokázala upřímně a nahlas rozesmát. Nejedná se sice o materiál zcela hodný kvalitních herců v obsazení, ale ostudu jim ve filmografii také neudělá a právě na hercích je vidět, že si natáčení zjevně uživali a dokáží tak zachránit slabší momenty příběhu. Nečekejte tedy zázraky, ale několik povedených vtipů z tohoto filmu mi v hlavě zůstalo i po delší době, což se o spoustě dnešních komedií říci nedá.(12.3.2018)

• sedm.1

Komedie, kdy na jeden povedený fór připadají čtyři, v lepším případě, nefunkční, v tom častějším, trapný, až spíše úplně debilní. A jelikož je jich tu dohromady deset, i slabší počtář zjistí, že se za celou dobu dvakrát pousmát není zrovna komediální tornádo. Navíc většina humoru je postavena na infantilně se chovajících, či přesněji řečeno, vypatlaných postavách, v čele s nesnesitelným komediálním antitalentem Zachem Galifianakisem, jenž mě svými mimickými výrazy a vzevnějškem tak sral, že on místo aby tu podívanou táhl strmě nahoru, tak u mě jí spíš nekompromisně potápěl ke dnu a jen jsem se utvrdil v tom, že je to totální mimoň a trapák. Zápletka je jinak tuctová pytlovina, s hromadou klišé, hloupostí a tvůrčí nesoudností, bez šťávy a bez logiky, s nezajímavými a primitivními postavami a závěrem tak přiblblým, že tohle natočit a pustit to i ven, na to už musí mít někdo koule, ostatně stejně jako divák, který to je dobrovolně ochoten a schopen podstoupit. Za mě se tak každopádně jedná o přitroublou rádobykomedii, s mizerným castingem, trapným humorem a nenápaditou zápletkou, takže doporučuji s tímto rozhodně neztrácet čas.(7.2.2020)

Když se sejdou pokupě tyhle ksichty, bude se jednat vždycky alespoň o pár scének, které diváka rozesmějí, tady tomu nebylo jinak - herečky Wiig a McKinnon mnohdy nemusí ani mluvit a člověk už se musí smát, jaké debily dokáží sehrát (o panu Galifianakisovi tu snad nemusím nic většího psát, tam je to jasné). Škoda, že si film nedrží úvodní úderný a neotřelý humor déle a ke konci už mu dochází dech, i tak jsem se ale párkrát zasmál dost hlasitě a obecně hodnotím průměrně vydařeně......................moje hodnocení = 6 z 10.(27.7.2020)

• Pretender

"My name is David Ghantt. I always felt I was destined for a life of adventure. It didn't quite pan out that way. Then one day I met Miss Kelly Campbell."(18.2.2017)

Parta vypatlanejch imbecilů ukradne hromadu peněz. To jako námět uplně stačí. Bže to je tradiční hollywoodská oddechovka, otázka zní, jestli je to spíše vtipné, nebo trapné. No hovadina je to, ale docela pobaví a naštěstí nijak neurazí.(26.2.2017)

To, že bol film natočený podľa skutočnej udalosti (aj keď nie úplne historicky presne) vrcholne mení jeho celkové postavenie a celé posolstvo snímku má tak úplne iný rozmer. Čakal som, že to bude plné typických stupídností, ktoré majú americké béčkové komédie, čoho som sa aj dočkal, ale vôbec tam neboli tak významne zastúpené. Celkom príjemne ma to prekvapilo a hodnotím to slabšími štyrmi hviezdičkami.(12.6.2017)

Celkom pohodová správne Galifianakisovsky a Sudeikisovsky uletená komédia.(23.7.2019)

• Lukoboss

Velký plus tohoto filmu je pochopitelně Z. Galifianakis, kterýmu prostě jde hrát neuvěřitelný debily. A když na hlavě udělají ještě tak příšernej účes a oblečou retro hadry starý 30 let, je vymalováno. Bohužel ale snímek ztrácí dech cca v půlce, takže zábava a vtipy jdou pomalu dolů a už se není moc na co dívat. A to je ten důvod, proč se to nedostane ani na tři hvězdy, jelikož shozenej řetěz už po 45 minutách, to je průser.(5.1.2017)

Jak vytahnul ty prachy z prdele.. :D:d boze to byl strelec..normalni sranda na prijemne odpoledne.. :)(16.1.2017)

• santiamén

V SNL je to jiná liga.(1.2.2017)

• Matros

Ani nabitá komediální skvadra včetně režiséra nedokázala zachránit tento několikrát odložený film. Málo vtipné, špatně napsané, herci nevýrazní (včetně Zacha, který je tu jen lehce vtipný). Raději bych o prezentované skutečné události viděl nějaký serioznější film.(5.2.2017)

• Hanys_

Vlastně to asi nebylo úplně špatné, ale neměl jsem z toho nějaký zábavný pocit. Natočit tohle třeba Ritchie...takhle to na můj vkus bylo až moc ztřeštěné (ale ne prostě zábavné).Hlavně v situacích, kdy to mohlo spíš hrát víc na drsnější notu.(10.3.2017)

• Corpsegrinder

Zoufale nevtipnej shit.(18.10.2017)

Průměrná komedie tak dvě zasmání a nic víc.(26.10.2018)

Pokud jde o eskapistické komedie, nejsem náročný divák. O to výš mne zvedne z křesla, když se potkám s exemplářem, který jsem ochoten a schopen považovat za vážně pitomý, nebo dokonce zbytečný. U Zilionářů mě to párkrát napadlo a dával jsem si o to větší pozor, abych nekřivdil. Moc jsem se od boku vystřeleným hodnocením nespletl. Zaujmou především jako dokument boje některých aktérů procesu výroby z toho vytřískat, co se dá. Tíhu scénáristického ničeho nese z dobrých šedesáti procent tvor Zach Galifianakis, statečně, přesto rozechvěle. Zjevně to on prosadil do filmu scény krájící celuloidovou nudu, jako jsou flashbacky na společné svatební fotografování s nevěstou, jíž mu do náruče nahnalo nejčirejší zoufalství, nebo scény jako z Terminátora 3. V jednotlivostech bizarní za hranici záměrnosti. Ale nikdy víc.(16.9.2017)

Masterminds je přesně ten typ filmu, který buď berete takový, jaký je, a nebo ne. Pokud bych jej chtěla brát absolutně vážně, nezmohl by se možná ani na jednu hvězdičku. Proč ale? Při některých scénách jsem se vyloženě řezala smíchy, a osobně bych film nazvala spíš parodií na všechny akční filmy, která byla pro změnu založená na skutečné události. Možná parodie úplně nebyla záměrem tvůrců, ale já jsem se bavila. Zach Galifianakis byl absolutně výborný a i Kristen Wiig mě příjemně překvapila. Role Jasona Sideikise mě navíc šíleně potěšila, ani jsem si nevšimla, že ve filmu hraje taky. A co se týče Owena, opravdu si myslím, že mu záporné role sluší! Možná je pět hvězdiček přehnaných, ale já si za nimi rozhodně stojím.(24.11.2017)

"Yeah, maybe I can stare your crack one of the days so we're get even." Od sympatické a oduševnělé ujeťárny 'Nacho Libre' (24.10.2007) jsem nic nového od Jareda Hesse neviděl. Napoleon Dynamite (13.06.2012), kultovní záležitost pro hodně lidí v USA, mě ale taky trochu minula, nicméně jsem si všiml určitého modelu, šablony: neuvěřitelného losera, jehož příběh je podaný cool, že si jej tak nějak zamilujete i s jeho vadami a tohohle se Zach Galifianakis ujímá (jak jinak) než s přesně dávkovaným rytmem. Je to, podle hodnocení průměr, ale mnoho režisérů točí věci, co je fakt těžký hodnotit, nejsou slabý ale jsou prostě příliš jiný a nevýrazný, než aby spadali do naší definice silnýho filmu. Zaujalo mě snad jen pár momentů a taky ansábl amerických komiků, co v tomhle hrají a že jich je. "I can be my own trouble, sometimes, you know!"(12.4.2020)

Moc rád bych tomu dal víc, než jen tři rudý, ale i když bylo nanejvejš uspokojující koukat hodinu a půl na Kristen Wiig, film jako takovej funguje tak nějak bez jiskry. Škoda, protože z podobnýho tématu se dá vytvořit i klenot.(16.10.2016)

Neskutečná prča, a jestli to fakt bylo podle skutečných událostí, nemám slov...80%(18.2.2018)

• M.Myers

Ne, opravdu jsem se nesmál, nebylo moc čemu. Zacha Galifianakise mám docela rád, ale tady už je z něj až moc velikej exot. Za celý film jsem si na tu kreaturu co hrál nezvykl. Ale co dodat, v tom filmu je to samá kreatura, z Kate McKinnon mě bylo doslova nablití úplně stejně jako v těch super nových Ghostsbusters a když se tam objevila další z krotitelek Leslie Jones, už jsem hledal důvod, proč to sledovat dál. Abych nezapomněl, ještě je tu třetí krotitelka Kristen Wiig, ale ta jediná v tom filmu působila trochu sympaticky, jinak je to tam s prominutím samej debil a kráva. No nic, prostě je to kravina plná trapného humoru a podivných lidí.(19.12.2016)

Američtí vidláci plní sudy penězi a pro lásku by člověk vykradl i pohřebnictví. Z humor dávám palec nahoru, ale vyprávění příběhu a mnohé charaktery za moc nestály a stáhly to do hlubin průměru. Akce taky zrovna neoslnila. Rozhodně tomu ale nelze upřít slušnou porci originality a jako celek to dokáže relativně zabavit. Co jiného by měl člověk od komedie chtít?(8.1.2017)

• digishit

Natočeno podle skutečné události ... ano takové filmy táhnou, i když jsou většinou né tak úplně podle skutečnosti. Jenže tohle byla naprostá demence! Nijak dál jsem nezkoumal kolik toho je pravda, ale jestli se jim opravdu podařilo vyloupit banku tímhle způsobem tak to má hodně blízko k idiotům od Baye. Jenže tam film funguje, tady ne. Možná je to právě hereckým obsazením, protože obě hlavní mužské postavy hrajou většinou takový kretény až je to nepříjemný. 1* za ty hadry a kýčovitost, která jasně vystihuje onu dobu.(24.3.2017)

Dalo by se říci, typický Galifianakis. Většinový konzumenti ho budou mít na vždy zapsaného jako toho divného z "Pařeb", jehož všechny další postavy jsou jako přes kopírák. A tohle je další z jeho "kopírákových" rolí. Wilson, Wiig a další se sice snaží přicmrdávat, ale celá tako akčnomedie se rovna Zach Galifianakis. Takže buranská, někdy zábavná, někdy trapná, zarostlá taškařice, která si svého diváku bez problému najde.(7.12.2017)

• lubospoti

Taková americká troškovina. Já tenhle druh komedií nemám rád. Humor je v nich až moc polopatický.(17.2.2018)

• Hapretor

Vtipné ? - občas ano. Ale očekával jsem větší nářez. Ne, že to bude táhnout jen Galifakan. Jinak ta Wiigová je dobrá herečka a je i kočka. Má na tyhle role drive. Umí to. O tom není pochyb. Ale taky to nestačilo.(27.12.2016)

• figliar

Zo začiatku filmu som si myslel, že Zach ukáže, ako dokáže zabaviť diváka, čo býva u neho zvykom. Prvých 20 minút mu to aj šlo, ale akosi film postupne strácal kvalitu aj zmysel. Owen Wilson ju predviedol zrejme svoj najnudnejší výkon, Kristen Wig sa tu len tak potulovala pred kamerou a celé to bolo len tak spatlané na základe deravého scenára. Škoda, potenciál táto komédia mala.(27.3.2017)

• bararich8

Prazvláštní komedie, kde je spousta blbých a trapných vtipů, ale přitom se tak snaží... začátek je fajn, střed je hrůza a konec se povedl. I přes kvalitní herecké obsazení je výsledek nic moc, není to můj styl, 2*.(9.11.2017)

• nwx

slabota(30.1.2017)

• Mamlas

Nedívatelná kravina.(5.3.2017)

Vidlácké, přesto vůbec ne špatné. Škoda, že u těchto filmů, o kterých se píše že byly natočeny podle skutečné události, člověk neví, co je reálný základ a co je invence filmařů. jinak za mě silné 3*.(18.4.2017)

S ohledem na obsazení a hlavní premisu asi nikoho nepřekvapí, nakolik rafinovaný a sofistikovaný humor bude divákovi servírován. Světe div se, asi jsem si snímek dobře načasoval, občas mě totiž i pobavil. Nejspíše ho již nikdy neuvidím, ale na průměr tak nějak snaživě dosáhne. Jděte do toho, pokud více, co čekat.(5.7.2017)

• E lan

Neskutečná nevtipná nechutná kravina. Snad jediné co jí jde je člověka nudit a přitom rozčilovat svojí hloupostí. Téhle skupině komiků je už radno se vyhýbat.(22.8.2017)

Rozpočet_ 25 milionov dolarov // Tržby_ 29.2 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 1 032 570 Kč // Diváci v ČR_ 7 343 // Tržby v USA*_ 17.3 miliona dolarov(4.11.2017)

• tranquill

"Dokud v životě neriskujete, nezjistíte, kdo jste.." Já zase zjistil, že tahle komedie jednou stačí.(19.1.2020)

• DaveSmith

Kdyby se mě někdo zeptal, jestli si má za 30 Kč koupit DvD týhle krávoviny jako přílohu Blesku, poradil bych mu, aby si svý těžce vydělaný peníze ušetřil na něco pořádnýho. Celkem lituju tý hodiny a půl, kterou jsem tímhle filmem zabil. Zoufale nevtipný a hodně často až nudný. Dlouhou dobu jsem za nejlepší moment považoval lupiče hned z kraje filmu, co vykrádal sámošku s krabicí na hlavě. Jenže pak začal film samotnej a já to málem ani nedokoukal. Nakonec se přece jen vyplatilo počkat, protože poslední dvacetiminutovka to celkem zachránila. Mě prostě tenhle infantilní humor, kde se všichni před kamerou pořád jen pitvoří, nesedí.(11.1.2017)

• BOURQUE

Po skončení filmu som mal veľmi zmiešané pocity a veľa otázok. Nie som presvedčený, že bol správnym rozhodnutím tento skutočný príbeh natočiť ako komédia. Potom je tu aj výkon jednotlivých postáv, ktorý ma stopercentne nepresvedčili. Nehovorím, že film nemá dobrých momentov, ale to áno, že ich nie je veľa. Celkovo slabší priemer. PS.: Tie vlasy Z. Galifianakisa sú vražedné. Osobné hodnotenie: 65% (*) (24.2.2017)

To je taková chujovina :) že to občas je i dobrý a vtipný. Oddychovka úplně o hovně... :) Jsou tam dobrý špeky..Zach je dobrej křovák a Úchyl :) .. Owen. Prej koupim si jen něco na sebe... a pak ten hrad, solarko :) :) 55% na odreogaveni v pohodě postačí.. :)(6.3.2017)

• Mahowny

Férovka. Dostanete, co můžete od průměrné americké komedie očekávat. Není to geniální, ale podle mě to ani není úplně blbý. Zach Galifianakis je dobrej komediant a já se místama i bavil. Znovu to už vidět nemusím, ale rozhodně mě to neurazilo. Má to pár hlášek, které nezlidový a pár vtipnejch momentů, které brzo zapomenete. Pokud si chcete odpočnout u nějaký kraviny, tohle bude fungovat. Na druhou stranu to zase nedá tolik práce najít lepší komedii, protože tohle je tuctovka jak vyšitá. Pobavilo předsvatební focení a nájemnej vrah.(29.7.2020)

Ale dalo sa na tom pobaviť.(31.1.2017)

60% čekal jsem mnohem víc...(5.3.2017)

Šialený skutočný príbeh. Celý film je dosť ujetý ale 3* len za to, že ak to bolo podľa skutočnej udalosti tak klobúk dolu.(10.3.2017)

Je to normální film na který se dá koukat.(16.3.2017)

• Toka

Na tohle se nedalo dívat. Obvykle mě trapnej puberťáckej humor baví, rozesměje mě každá kravina, ale tohle žalostně selhalo. Upřímně jsem se zasmál tak dvakrát, To, že je tam v uvozovkách hvězdné obsazení, bohužel nezachrání tuhle ubohost. Hvězdu si to vydupalo jenom díky adaptaci na reálný příběh, který mě během čtení na wiki značně pobavil. Nemohl jsem uvěřit tomu, že takoví tupci fakt existují.(21.4.2017)

• XXXXXXXX

Necháte-li troubu myslet zástrčkou do elektriky, může být výsledný zkrat pro troubu (tentokráte však mikrovlnnou) docela intenzivní. To pak milý trouba, docela klidně zapomene, kam mu vede zástrčka, pověsí pečící proces na hřebík a než bys řekl nekomediální peachovina, začne jednomu docela rapidně vzrůstat spotřeba elektrické energie. Naštěstí, je pro tyto případy, do tohoto spotřebičového láfstóry, vetknut i patřičně antagonický digestorní prvek, který výslednou výměnu elektriky, poměrně neúspěšně sabotuje. V tomto novátorském dílku, z prostředí vaší kuchyně, se tak rázem objeví i metrosexuální kuchyňská linka z 90. let, a chybět nesmí ani značně otylý mrazák. Elektřina se ale nakonec přece jen zdárně spotřebuje, mikrovlnná a také pečící trouba, provede vzájemnou fůzi, a nebohý digestor spolu s neméně ynteligentním mrazákem, společně poputují vstříc mechanickému peklu bez elektřiny. Nebýt pečící trouby, která se sem tam i zabliká za doprovodného puchu spálené pochutiny, šel bych s touto gastro-kritikou ještě níže. Takhle vám jen doporučím: Nežerte to!!!(9.9.2017)

Oddechová komedie bez přemýšlení a Galifianakis je přímo hovado k pohledání.(13.2.2018)

60%(5.3.2018)

Kdyby tam nebyl Zach je to minimálně o dva stupně dolů... On je takovej trouba že je to prostě s ním vtipný...(29.4.2018)

• subic

Jsou filmy, které mi opravdu stačí vidět jen jednou v té televízi, z kina bych asi odešel. Ale chápu, že někomu by se to líbit mohlo.(16.1.2020)

nebýt zacha tak je to až extremě nudné... dávám 3* protože jsem se parkrat opravdu dobře zasmál(30.10.2016)

Taková klasická blbost no. Bylo tam pár vtipnejch scén, ale jinak film na jedno zkouknutí.(22.1.2017)

• Blazis34

No záměr rozesmát diváka asi vyšel, ale za jakou cenu?! Ještěže tvůrci mohli využít služby neskutečného Zacha Galifianakise. Ten pozvedl film ne o jednu, ale o dvě úrovně výše. Na Kristen se hezky dívalo, ale herecky jsem jí to nevěřil, takový průměr. To samé platí o Wilsonovi. Děj byl takový, jaký byl, na druhou stranu lehce inspirován skutečným příběhem, což vždycky chválím. Jinak se mi líbílo vyobrazení prostředí luxusu a hezkého počasí. Za mě tak slabší průměr, který zachraňoval Galifianakis. 40%, dvě hvězdy.(8.2.2017)

• rategod

20%(5.6.2017)

Komédia podľa skutočnej udalosti , no neviem ale nezdalo sa mi že to je podľa skutočnej udalosti. Možno tak zľahka.Ale aj tak som sa dobre pobavil. Komediálne herecké umenie Zacha Galifianakisa je úžasné.(15.10.2017)

• moviefan4

No úprimne som sklamaný. Čakal som asi od filmu vela keď ma takto moc sklamal. Za mňa nudné, nezaujímavé a predovšetkým až tragicky nevtipné.(12.12.2017)

miestami skvelé(24.11.2016)

• Hedy

Očekával jsem neinteligentní komedii kde budu pořád hýkat protože každé druhé slovo které zakřičí bude sprosté. Jenže ne. Tvůrce se snažil vynaložit veškeré úsilí a vytvořit komedii bez sprostých slov která vás měla rozesmát. Jeden by se pozastavil nad tím že přinese zapeklitou a absurdní děj který vás překvapí a pobaví ale ne. Místo toho jsme dostali nudnou "komedii". Nebýt Zacha který se celý film choval jako prostoduchý blbeček bych se uchýlil k nižšímu hodnocení. Sečteno podtrženo. Film nenabízí nic nového a místo toho aby šel vpřed tak nás vrací do komediální doby kamenné kde vás měla rozesmát debilita postav. Tak se stalo jen třikrát. Pouze ubohé 2 hvězdičky.(23.12.2016)

Vcelku prijemna oddychovka(8.1.2017)

Tak dobre som sa uz davno nenasmial na ozaj dobrej komedii, skoda ze v druhej polovici dej ubera na tempe a vtipnosti, jeden z najlepsich Zachovych vykonov na jeho pleciach stoji uspech on to cele taha, genialny vykon. Ta jeho gestikulacia blbost a mimika posuva tuto komediu do vyssich sfer.(14.1.2017)

Je to píčovina. Strašná. Ale řehtal jsem se u toho jak zhulená klisna ! Jako David Totální přiblblo, je dokonalej. Ta figura se jen šmrncne kolem kamery, a seru smíchy kulatý trojůhelníky. Nevím co je na tom tak dobrýho, a taky je mi to úplně u prdele !!!(19.2.2017)

• topvideo

Na tomto filme ma najviac prekvapil jeho názov. Zilionář??? WTF??? Inak som dostal, čo som očakával...(28.2.2017)

Začátek nástup pecky, jenže on to byl i vrchol :) pak už to tak nějak plyne, sem tam frk, nějak se to motá....3 stačí.(8.3.2017)

Správně trapnej film až je dobrej. Ten nablblej zrzavej fousatec, se sestřihem beatlesáka, skoro ustřelenou prdelí, cpoucí se chcíplou tarantulí, mě bavil i společně s ostatníma ujeťákama. Slušný dabing. Asi nejsilnější: bazénovej prd; pár správnej, neznámejch hlášek.(11.3.2017)

70% - komentář 20ti slovy: Debilovina na entou, ale Zach mě při každém pohledu na něj rozesmíval od začátku do konce :D + doplněný sexy "tupým" výrazem Kristen <3(15.5.2017)

Pokud jste dostatečně velcí blbci, proč neukrást téměř bez plánu nějaké ty miliony??? V životě to chodí tak, že blbcům to většinou vychází. Kdo by to byl čekal, že podle skutečné události lze natočit tak šíleně ujetou komedii. Galifianakis to se svojí hláškou o transplantaci prdu celé posouvá někam dál. Jo a Kristen Wiig se jeví stále víc a víc jako skvělá komička, krom toho, že je taky docela pěkně zachovalou MCBP disponující takovou tou neumělou přitažlivou krásou.(29.9.2017)

Dost zvláštní komedie a to hlavně protože se jedná z velké části o přehlídku podivných lidí v podivných situacích. Z nichž nejdivnější mi přišla snoubenka Davida. Většina vtipů je spíše debilní nebo trapná, ale párkrát se člověk zasměje.(11.11.2017)

Na Amíkoch mi imponuje to, že občas si vedia spraviť prdel aj sami zo seba, v tomto prípade konkrétne z najväčšej lúpeže, ktorá tam kedy prebehla. To, že do hlavnej úlohy obsadili pošahaného Gréka, nie je náhoda, a presne vedeli, čo idú týmto filmom sledovať. Klasicky galifianakisovská komédia so všetkými hlúpymi, prvoplánovými a nechutnými fórmi, ktoré ako relax jednoducho zaberajú. Na mňa určite. Rozmýšľal som pridať ešte jednu hviezdu, ale to by musel byť Owen Wilson o niečo výraznejší. Na nedeľný oddych odporučujem. 65 %(3.3.2018)

• alcachocolat

Hrůza. Nemohla jsem to dokoukat. Něco tak příšerného jsem dlouho neviděla. Ani Kirsten Wiig nebo Zach Galifianakis to nemůžou zachránit. Trailer evidentně pojmul veškeré vtipné scény. Celkově byl film dlouhý, nudný, plný vtipů, které nebyly vtipné. Chvílemi jsem na to koukala a vůbec jsem nechápala, jak mohl někdo takovou blbost natočit. Zach tam hraje naprostého troubu bez názoru, který se zakoukal do kolegyně a klidně kvůli ní vykrade svého zaměstnavatele. Jo, to normální lidi dělají běžně. Sice to měla být komedie, ale dle mého názoru z toho vyšel nesmysl, na který nemá smysl koukat.(13.6.2018)

• Lestad

Sracka(18.1.2017)

tak přehnané až je to srandovní(4.2.2017)

Je to píčovina. Ale ja to ten typ píčoviny, u který se smějete od začátku až do konce.(25.2.2017)

• belinko

Hviezdičku za krásnu Kristen.. Inak ten Zach je aj bez toho účesu trápny a priblblý.(2.3.2017)

Je to rovnako debilná komédia ako vždy, ale s tak vtipnými scénami, že som sa rehotal ako blázon. Ešte teraz sa smejem z piskľavého nosa Wilsonovho suseda a zo Sudeikisovho pádu z balkóna. Proste pohodova sranda.(2.3.2017)

Super oddychovka na večer jako vždy Zach mě nezklamal ..(3.3.2017)

Duchaplnější, tedy komedie s nadčasovými pohádkovými obrazy pro ...(4.3.2017)

Celkem oddychová komedie, i když se mi nechtělo věřit, že je podle autentického příběhu.(4.3.2017)

Nic moc jsem nečekal a nic moc jsem nedostal. Pár vtipných momentů a herec, který snad hraje sám sebe, jelikož v každém filmu je to stejný idiot.(18.3.2017)

• Tomy_Reardon

Nebyt Zacha, je to naprosta ztrata casu, takze to byla polovicni ztrata casu, cekal sem ze to bude vtipnejsi, ale nene, docela unavny, trapny a konec vsechno spatne, obcas svetly chvilky, no nic, videl sem, stacilo jednou...(31.3.2017)

Celkem fajn film s pár vtipnými momenty a dobrými herci.(2.8.2017)

• stanyko

Zasmial som sa 3 krat, aj to nasilu. V tej "komedii" nic ale vobec nic nefungovalo - ani vtipy, ani gagy, ani herci.(7.1.2018)

• Standey

Jsem alergický na Zacha a jeho fekální humor. Jednu * za Owena, kterého mám naopak rád.(21.1.2019)

• Ajfist

Námět by to byl dobrý,kdyby se hlavní postava nechovala trvale jako naprosté hovado.Vtipné mi to teda nepřipadá.Neuvěřitelná blbost bez špetky duchaplnosti a normálního humoru.Označení komedie je v tomto případě urážkou skutečných komedií.Tohle není komedie,ale silně nepovedený pokus o komedii.(16.1.2020)

jednoduchý príbeh, prostoduché postavy a napriek tomu vydarená komédia. A s prihliadnutím na to, že je to podľa skutočnej udalosti treba povedať že je to až neuveriteľné že sa niečo také stalo. Ak sa chcete pobaviť tak tento film to určite dokáže zariadiť.(21.10.2016)

• Recoba

slaboducha ubohost(8.1.2017)

• Stepan.Drabe

.(27.2.2017)

Zach ako vždy výborný, no čo ten príbeh? Samozrejme, od amerických šialených komédií sa nedá čakať niečo rozumné, no nečakal som, že sa prvú hodinu filmu budem nudiť. Hlavne veľa postáv je otravných ( Owen a jeho parťáci ) a niektoré zase nie sú využité ako napríklad Kristen Wiig. Nakoniec sa to niekde v polke rozbehne a naberie to zaujímavý smer, pri ktorom Zach uteká cez celý svet pred policajtmi aj zabijakom v podaní vtipného Sudeikisa. Výsledný dojem je potom niekde na 50%(10.3.2017)

nebyt toho ze je to na motivy mojich oblubenych skutocnych udalosti supem 2 len tak svisti :o) ...owen a zach to skusaju ale urcite to nie su ich zivotne sance ukazat co v nich je. cely pribeh je podfarbeny utekom IQ zo scenara..aj ked je ta story ujeta, tato prezentacia sfilmovania tomu este pridala klincek do rakvicky :o) az je neuveritelne ze by taky tupec ligol take chechtaky ...nehovoriac o tom, ze tak mega suma bola len odlozena v budke bez vtacika ... :o)(13.3.2017)

Pre mňa celkom v pohode film. Nepovedal by som, že nejaké terno, alebo že to urobí dieru do sveta. Je pravda, že miestami bol film o bankovej lúpeži priam naivný a že podľa neho vyzerá krádež množstva peňazí ako hračka, ktorú zvládne aj poloretarodvaná opica (čo je skoro úloha, ktorú Zach Galifianakis dostal za úlohu zahrať), ale dalo sa pri tom zasmiať. A to je pri komédií asi to najdôležitejšie.(23.3.2017)

Zach Galifianakis mě nezklamal a jako obvykle výborně zahrál srandovního tlouštíka. Více, jak 60% ale dát Zilionářům nemohu, protože film jako takový je neskutečná ptákovina.(11.4.2017)

Super zábavný filmeček s bonusem podle skutečnosti.(28.4.2017)

Taký lepší priemer.(12.5.2017)

• JerryPilsen

Dva vtipné momenty je na komedii málo,ostatní rádoby scény spíše trapné.Dílo zachraňují spíše herci než scénář.(25.5.2017)

Bolo to myslene ako lacna (nie co sa financii tyka) p_covina, aj to bola lacna p_covina. Pokial chcete vypnut po tazkom tyzdni, resp. po tazkom comkolvek, vcelku sa to hodi. Asi najviac trojhviezdickovy film aky moze byt.(25.6.2017)

Nasmál jsem se a to dost :) Komedie je to doopravdy skvělá! Obsazení taky skvělé! Příběh taky skvělý a k tomu podle skutečné události! Z toho vychazí, že to musí být dohromady skvělé...a to je! Takže můžu s dobrým svědomím dát 5 hvězd :)(17.12.2017)

• bedsore

Příběh jak z levnýho výprodeje, kterej nikdo nechtěl. Na pořádnou krimi to asi nebylo, tak z toho udělali aspoň komedii, přehrávanou až do formy parodie. Na to, aby to v týhle rovině fungovalo, byly postavy málo pitoreskní, na druhou stranu zase až moc servilní. Snad až na zabijáka Mika.(10.3.2018)

• TOMASINI

Zajímavá jména - čekal jsem komedii ve stylu Pařby a dostal jsem takovou dětskou verzi. Zklamání.(21.5.2018)

Pobavilo :D do poloviny opravdu solidní porce zábavy a legrace, a od poloviny už si to vedlo hůře ale dalo se to. Obsazení to vše zachraňuje. každopádně kdyby to šlo dal bych spíše 3,5 hvězdy.;)(21.6.2018)

Sice dávám ***, ale film mě, kvůli naprosto skvělé hlavní postavě, dostal a pobavil jsem se.(13.1.2019)

• Kinepa

Myslel jsem, že to bude normální oddychovka, ale je to totální blbost.(20.1.2019)

V komedii je spousta originálních hlášek a scén, kterým jsem se pěkně zasmál! Druhá polovina filmu je ale o mnoho slabší. Nicméně jako celkem mě film pobavil.(17.1.2020)

Velka banda mych oblibencu ze Saturday night live. Jedny z mala opravdu vtipnych herecek - Kate McKinnon a Kirsten Wig. Z chlapu Jason Sudeikis. Zach je ok. Hlavne diky hercum film vyleze z prumeru. Skutecnost asi nebyla takhle blazniva.(18.1.2020)