poster

Návrat vraždících bestií

 • USA

  Return of the Killer Shrews

Horor

USA, 2012, 84 min

Režie:

Steve Latshaw

Kamera:

Ben Demaree

Producenti:

Patrick Moran

Střih:

Randy Carter

Scénografie:

Billy Jett

Kostýmy:

Lauren Morelli
(další profese)
 • Sir-Filip
  odpad!

  Král všech béčkových filmů v tom nejhorším slova smyslu. Je to tááák špatné, že kdyby to bylo o polovinu lepší, tak by to stále s přehledem stačilo na první místo v nejhorších filmech všech dob (kam se na něj hrabou "pterodaktyl, playgirls, či krokodýl 2). Neexistuje vůbec nic, co by se dalo vyzdvihnout, snad jen kamera a zvuk nejsou tragické, jinak naprosto vše. Děj, herecké výkony, animace na úrovni nhl 93, dialogy.....no prostě filmařský PROPADÁK, jak se patří....ani studentský film by si nikdy nedovolil být až tak špatný.... D na druhou stranu, je to prostě až tak katastrofálně špatné, že člověk nevěří, že někdo strávil čas tím, aby na světlo světa přivedl něco takového. To se prostě musí vidět .... "ENJOY IT."(3.11.2014)

 • TERRORDROME
  *

  Neveril by som že niekedy uvidím pokračovanie zabudnutého béčkového hororu z 50-tych rokov o zmutovaných vraždiacich piskoroch ( ešte mám niekde to DVD ). Niekoho to však evidentne napadlo a dokonca to dotiahol do štádia kompletnej realizácie. Kvalitou to nie je o nič moc lepšie než ten pôvodný film, akurát je zlý spôsobom typickým pre nové tisícročie. Tam kde boli predtým onými beštiami maskované psy s parochňou, sú dnes digitálne animácie a sú tak otrasné až to vyzerá ako by sa pri interakcii s čímkoľvek chceli oddeliť od zbytku obrazu a prehrýzť skrz televízor. Čo robí film relatívne znesiteľným je štylizácia do priblblej komédie, takže je to miestami aj vtipné, hlavne pri natáčaní reality show s omámeným hadom na šnúrke. Plus hlášky starého kapitána čo sa vracia na ostrov po rokoch od prvého stretnutia s piskormi, tentoraz ovládanými šialencom s píšťalkou. Príšerne spracovaný nezmysel ktorému trocha úprimne stupídneho humoru vydupalo jednu hviezdičku.(16.4.2017)

 • Kukolar
  odpad!

  Veľmi silný exkrement. Toto nieje ani horor, ani film, ani jeden z tých zlých hororov, ktoré si pozriete už len z princípu, aké sú hrozné. Efekty na facku vzduchom chladenú. Toto by som pustil úhlavnému nepriateľovi ako trest. Počin z dielne pomenovaní: "(náhodné slovo) útočí" alebo "návrat (doplň ad hoc slovo)"(5.2.2016)

 • Asia_Power
  odpad!

  Velmi chválím, že tvůrci, herci a vůbec všichni nebrali ani film ani sebe vážně a dělali si z toho legraci. Jenže když si bude někdo dělat legraci z toho jak někomu druhýmu sere za krk, tak mi to stejně vtipný nepřijde...S touhle blitkou je to stejný. Postavy jsou ukázková sbírka duševně labilních jedinců aneb skupina lidí odborně nazývaná kreténi, kolosální hovada či, mnou oblíbené, pračůráci a turbopíči. Jejich kví kvé se pohybuje kolem čísla pokojové teploty kromě blondýny, která dosáhla absolutní nuly a hlavní fešák filmu mohl mít jen lehkou debilitu, což ho mezi zblitkem činilo géniem. Příšery jsou tak neuvěřitelně digitální , že je tvůrci dělali snad na Atari a vraždy jsou to nejhorší co jsem kdy měla tu čest vidět. Něco tak vypíčenýho se jen tak nevidí ani ve filmech z kategorie - Absolutní dno. Příběh sfoukl scénárista během pauzy na sraní na jeden "čtvereček" (ve skutečnosti jsou to obdélníčky, mrkněte doma) toaletního papíru a následovně si s ním teatrálně vytřel prdel, aby jasně světu ukázal co stvořil. Film si však rozhodně zaslouží být označován jako horor, je totiž tak strašný, že jsem ho dala nadvakrát (po půlce sqostu mi totiž začal mozek vytékat ušima takže jsem byla nucena dát si pauzu a věnovat se něčemu více zábavnému - šla jsem oholit kaktus) . Druhý den jsem to dokoukala a po naskočení titulků jsem po zmateném mrkání zjistila, že jsem se stihla zblejt a sedím v louži vlastní moči. Takže jsem dopadla relativně dobře, protože z tohohle by se jeden zesral...Další dvě hodiny jsem uklidňovala tesklivě vyjícího psa, kterej přiťapkal na poslední čtvrthodinu a dostal záchvat...(18.5.2017)

 • Martrix
  odpad!

  Nechtělo se mi spát a tak jsem si tak blikal programy a hledal u čeho bych chvilku pobyl....nároky jsem vysoké neměl, takže film s názevem Návrat vraždících bestií sice sliboval dost ubohou podívanou...ale někdy to prostě nevadí. Jenže...zmutovaní a krvelační rejsci??!!! To už ani není sranda! Triky ... podle mě by lepší zvládli žáci místní ZŠ za pomocí ruliček od záchodového papíru a lepidla. Koukat na něco takového...dát něčemu takovému jednu, nebo dvě hvězdy...nechápu.(2.11.2014)