Angry Birds Toons

• Česko Angry Birds (více)
Animovaný / Komedie / Rodinný
Finsko, (2013–2016), 3 h 28 min (Minutáž: 2 min)

Tvůrci:

Lauri Konttori

Série(3) / Epizody(104)

Angry Birds nemají na ostrově prasátek vůbec na růžích ustláno. Ruďák a jeho nebojácní kamarádi Chuck, Matilda, Bomba a Terence musí spojit síly, aby ochránili ptačí vejce i svou budoucnost před vychytralým plánem zlých prasátek! V ANGRY BIRDS TOONS ožívají postavy a dobrodružství z jedné z nejoblíbenějších her v dějinách a představí se v krátkých příbězích, které si užije celá rodina. (Bontonfilm)

Recenze uživatele sskrblik k tomuto seriálu (1)

Angry Birds Toons (2013)

Finům se podařilo z minima vytěžit maximum. Důkazem toho jsou populární Angry Birds, ze kterého profitují dobré dva roky stále úspěšně. Je samozřejmě otázkou jak dlouho to bude trvat. Jejich pokusy např. Amazing Alex či Bad Piggies se nesetkaly s takovým ohlasem. Co se Tůns týče je to taková jednohubka. Animace potěší, ale nepředpokládám, že bych si do budoucna sjížděl všechny díly 2x nebo 3x dokola. Je to vlastně další takový bonus před celovečerním snímkem, který se dostane na filmové plátna asi za dlouho dobu, zda-li vůbec. Celkem nás čeká ještě pár desítek dílů, takže lze hodnotit pouze to co vyšlo. Prozatím zpřestření pro herní sérii, které si zábavou nezadá se hrou. ()