poster

Špion, který miloval biatlon (neoficiální název)

 • Rakousko

  Spy Who Loved Biathlon, The

Krátkometrážní / Komedie / Akční / Sportovní

Rakousko, 2013, 11 min

 • EllienPM
  *****

  Je to perfektní, když ty, které znáte jen zakuklené v kombinéze a ve spěchu, najednou můžete vidět i v lidském měřítku. Perfektní Jakov Fak, Simon Fourcade, Kaisa, Björn Ferry a další :). Prostě milé video, které natočili milí lidé. Je dobré vědět, že si ze sebe umí udělat srandu, je dobré vědět, že nejen tvrdým tréninkem živ je biatlonista. Skvěle.(18.1.2015)

 • swamp
  ***

  Absolutně amatérské video, které hraničí s odpadem. Ovšem ten nemůžu dát, když se jedná o takovou parodii. Všichni zúčastnění dobře vědí, že o natáčení něčeho nic nevědí - a přesto se tím skvěle baví.(7.3.2014)

 • triatlet
  *****

  Trefa. I když možná kalibrovaná :-)(27.5.2014)

 • castor
  ***

  Kaisa Mäkäräinen, Darya Domracheva, Gabriela Soukalová, bratři Fourcadové.. raději vidím tyhle biatlonové hvězdy na trati s malorážkou na zádech, ale jako účastníci uvolněné parodie jsou také fajn. Po lidské stránce budou zřejmě milými lidmi, je to vidět před a po závodech mimo trať. V Česku před lety nastal nevídaný biatlonový boom, sport nicméně běží v sinusoidách, jednou zase půjde pro Čechy svou atraktivností dolů, ale zatím si to užívejme. I díky podobným videím.(12.3.2016)

 • Čtec
  *****

  Je určitě potřeba zdůraznit, že tento kousek natočili, zahráli, nazpívali, prostě kompletně zpracovali sami biatlonisté, a to mezi závody na různých štacích světového poháru během sezóny 2012/2013. Je to crazy parodie na "dabl ou sevn" a myslím, že vzhledem k tomu, jak filmeček vznikal, a že pro zúčastněné to byl většinou první zážitek tohoto druhu, zaslouží plné absolutorium. Vedle borců v miniaturní roli Zdeňka Vítka a Jaroslava Soukupa (schválně jestli je najdete) zanechala výraznou českou stopu naše krásně zpívající hvězda Gabriela Soukalová, které tímto přeji hodně štěstí do olympijské sezóny!(13.7.2013)

 • - Česká biatlonová reprezentantka Gabriela Soukalová se ve filmu objevuje hned v úvodní scéně. Je zpěvačkou kapely společně s americkým biatlonistou Lowellem Baileyem. (EmilHS)

 • - Ve filmu se objevují hlavní hvězdy světového biatlonu – Martin  Fourcade, Simon Fourcade, Kaisa Mäkäräinenová, Jakov Fak, Björn Ferry či Ole Einar Bjørndalen. (EmilHS)

 • - Natáčelo se v Anterselvě, Oslu, Soči a Chanty-Mansijsku během sezóny světového poháru v biatlonu 2012/13. (EmilHS)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace