poster

Zkáza planety Země

 • USA

  AE: Apocalypse Earth

Sci-Fi

USA, 2013, 87 min

Režie:

Thunder Levin

Scénář:

Thunder Levin
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Campbell
  *

  Tak po dlouhé době dávám filmu od Asylumu 1*. Jediné jeho plus je to že to vypadá že se k tomu samo Asylum moc nehlásí a i na Syfy to proběhlo bez povšimnutí. Tvůrcům bylo pravděpodobně jasné že tohle bude špatné už od začátku. Levné efekty navíc film hodně sráží, nevadily by mi ale tady to vypadá občas jako kdyby si tvůrci dělaly srandu. Příběh je okoukaný a 100x opakovaný, herci nehrají ale přehrávají a Grieco je fakt strašnej. Hodně špatnej film, bez špetky šance na úspěch.(26.7.2013)

 • SeBig
  *

  Pěkná procházka lesem, leč postavy a dialogy nezajímavé.. počkat co to píšu? Vdyť co taky od Asylum čekat? Já naivní idiot. Není to to nejhorší od Asylum, ale jeden z těch horších filmů to je. Tady je aspoň nějaká příroda a sem tam nějaká ta akcička. Jsem schopen přehlídnout levné zpracování, když to má nápad, ale totální bullshit scénář nepřehlídnou. Kde jsou ti scénáristi, co psali Sharknado?(17.8.2020)

 • vegetol.mp
  ***

  Překvapivě decentní scifáč od Azyláků, který nemá naprosto nic společnýho s Shyamamalonovu After Earth. Na to, že film stál milion dolarů, zaslouží si tvůrci pochvalu. Ačkoliv se film odehrává celý v lese, nepůsobí až tak moc levně. Především kamera je skvělá. Digitální obraz má v HD nádherně syté barvy a potěší i letecké záběry džungle. Triky nejsou na podobný typ filmu zlé. Dokonce i interakce mezi lidmi a počítačovými potvorami je na solidní úrovni. Herci v pohodě. Paul i Grieco jsou profíci, který odříkají i ty hloupější dialogy s kamenným ksichtem. Trochu zamrzí zbytečně vykradená pointa z filmové Planety opic. Celkově má film takovou příjemně naivní atmosféru sci-fi filmů z 50. let. Jasně, není to nějaký zázrak, ale pokud má někdo v lásce podobné brakové sci-fi, může pochodit i hůř. V porovnání se stejnou váhovou kategorií od Jima Wynorskiho nebo Freda Olena Raye, vítěží AE na plné čáře. Na Azyláky rozhodně nadprůměr.(10.10.2014)

 • mosnak
  odpad!

  Asylum a jeho další "kvalitní" příspěvěk do světa kinematografie. Vesmír - blízká budoucnost - zelená holka - borci v maskáčích - prales - hrozné efekty - děsný příběh (prostě takový zelený Avatar?)! Otázka zní pro jsem se rozhodl,že si tenhle snímek stáhnout? Od Asylum jsem nedávno viděl film Pavouci 3D (ano byla to sračka,ale né na odpad, takže jsem doufal v něco podobného - OMYL! ) - 1%(30.5.2013)

 • Ainy
  odpad!

  To nemá snad ani cenu komentovat. :-) Nějak ta bedna zůstala zapnutá, když jsem se zabrala do malování. Jakmile jsem si uvědomila, co vlastně poslouchám, řekla jsem si, že budu tvrďák a dám to! Haha ... Neskutečná hovadina tohleto. :-)(23.2.2017)