Jeden z nejúspěšnějších zábavných pořadů chce svým speciálním vydáním také přispět k oslavě šedesátého výročí začátku vysílání televize. Pořad Šance se začal vysílat v roce 1992 a více než deset let vás bavil na televizních obrazovkách. Za tu dobu bylo natočeno 46 dílů a vystřídalo se v nich přes tisíc účinkujících. Svou kariéru tady odstartovala i řada budoucích hvězd. Poprvé se tady objevilo české domácí video a také nejrůznější kuriozity, nad kterými často zůstával rozum stát. V rámci oslav 60. výročí vysílání televize jsme pro vás připravili speciální díl, kterým vás provede Martin Dejdar, Josef Dvořák a Miroslav Vladyka. Těšte se na nové zábavné scénky, hudební čísla a mnoho oblíbených hostů. (oficiální text distributora)

kingik odpad!

Vůbec se nedivím, že pořady plné scének a písniček z obrazovek vymizely. Tahle oslava zaprděného pořadu Šance z devadesátých let neměla vtip, nápad, nic. On i ten Kurt Kobalt se z nějakého důvodu zabil, to já vždy s televizní zábavou hraji ruskou ruletu. "Bubínkáč" pod krkem a už to jede. Tady už mně patrony lízaly bradu. Život mně zachránilo "sousední" Roztoč to (vidíte, že o té ruletě nežertuji) na Barrandově, kam jsem nechtěně přepnul, když jsem v zoufalství klekl na ovladač. Hřálo mě vědomí, že přepadové komando bukvic CIJAMU (CIbulka, JAgelka, MUsil), které se záhy dostaví, mě v tom nenechá. A vědomí, že na Silvestra si dám s nimi nášup v podobě maratonu barrandovské zábavy, bylo pro mě povelem, abych to ještě nevzdal. 0/10 ()