Reklama

Reklama

Epizody(26)

Videa (1)

Trailer

Recenze (14)

liquido26 

všechny recenze uživatele

Hodnocení jsem si schoval až po dokoukání celé první (a bohužel zároveň i poslední série). Přestože bych mnohem radši koukal třeba na další sérii Batman the Brave and the Bold, tak mě ani tento animák nezklamal. Prvních pár dílů mě trvalo než jsem se do toho dostal. Animace mi nevadila ani za mák. Nové pojetí s Batmanem, Katanou a Alfredem, jehož špionská minulost a akční stránka je nedílnou součástí většiny dílů mi přišlo zajímavé. Záporáci jsou z 90% neznámí nebo hodně málo využívaní v komiksech či filmech a seriálech (Anarky, Profesor Pyg, Mr. Toad, Magpie, Humpty Dumpty) a objeví se pár i těch známějších (Ras Al Ghul, Lady Shiva, Killer Croc, Deathstroke nebo Two Face). Epizody jsou většinou docela temné a realistické. No a celým seriálem se táhne dějová linka, takže díly na sebe více nebo méně navazují. Z mojí strany spokojenost. ()

Caszidy 

všechny recenze uživatele

V podstatě jsem ochotný se podepsat pod to co napsal ve svém komentáři JohnnyD. Beware the Batman dobře vystihnul. Animace pro mne nebyla takový šok, jako při prvním zhlédnutí Green Lantern The Animated Series. Holt jsem právě asi "díky Zelené lucerně" otupěl, nicméně to nic nemění na faktu, že na klasickou animaci nedám dopustit a doufám, že se tahle CGI/3D vlna přežene a nebude mít trvalé následky. Seriál samotný vystihnul, jak už jsem říkal JohnnyD, tudíž odkazuji na jeho komentář. Uvidíme co další díly. ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Batman The Animated Series bol revolúciou v animovaných seriáloch a ostatné batmanovské seriály viac menej opakovali koncept BTAS s väčším či menším zameraním na detského diváka. Ďalšou revolúciou bol Batman The Brave and the Bold, ktorý sa od tohto konceptu radikálne odklonil a naservíroval zdanlivo seriál pre najmenším, no s neopakovateľným "meta" humorom vychádzajúcom z campy štylizácie seriálu. Po troch sériách bol seriál zrušený s tým, že ten istý tím tvorcov pripraví nový seriál - Beware the Batman. Nuž máme to tu a nemôžem sa zbaviť sklamania, že sme sa evolučne vrátili o desať rokov dozadu. Jemné inovácie sú ok (digitál ma neirituje a nemám nič ani proti akčnému Alfredovi) a teší ma dôraz na neznámych záporákov, no inak je to korektná rutina najhrubšieho zrna a po seriále (BTBATB), ktorý menil pravidlá a každým dielom prekvapoval, sme opäť so svete šablón. ()

jh666 

všechny recenze uživatele

Superhrdiny a Batmana zvášť mám opravdu rád, ale tohle nedávám. Animace nic moc. Tím nemyslím, že je digitální, u Green Lanterna se mi hodně líbila, ale tady mi přijde o úroveň horší. Navíc i stylizace jednotlivých postav. Batmanova maska na mě působí strašně divně a nepřirozeně a Alfréda si na první pohled spletete s Lexem Luthorem. To vše bych ale odpustil, kdyby příběh byl zajímavý napínavý nebo alespoň zábavný. To se však nestalo. 40 % ()

Davies182 

všechny recenze uživatele

Alfred děsivě zmutoval, ale neva. Sam Liu je u pilotu sakra znát: akce, akce, akce (zpomalovačky plus ta parádní choreografie a nápady!). Mírně přestřelená, často až fantasmagorická linie vyprávění zatím ničemu nevadí, bezproblémově je potom kupodivu stravitelná i zvláštní verze jindy hnusné 3D animace. Nečekal jsem takovou jednohubkovou pecku, tohle bude zajímavé sledovat! ()

Galerie (22)

Zajímavosti (4)

  • Prvé digitálne a 3D spracovanie animovaného Batmana. (Da_reba)
  • Batmanov opasok bol kvôli seriálu vyrobený z kartónu ako replika, aby dizajnový tím mohol odskúšať, ako sa bude správať pri pohybe. (Da_reba)
  • Autori sa pri tvorbe seriálu snažili, aby bol Batman čo najreálnejší, ako sa len dá, a jeho protivníci ďaleko predimenzovaní. (Da_reba)

Reklama

Reklama