poster

Beware the Batman (TV seriál)

Animovaný / Akční

USA, 2013, 22 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • chevronman
  ***

  No, do odpadu bych to neházel, jako někteří tady, ale že by to byla nějaká pecka, to se říct nedá. Tento Batman je prostě trochu jiný, animace, na kterou si prostě musí člověk zvyknout, je fajn a akce taky vypadají dobře, ale...co to PROBŮH udělali s Alfredem? A co ta nová "kočička", která si to tam nakráčela na konci pilotního dílu? A co ten Žabák? Byl bych mnohem raději za klasičtější nepřátele a klasičtější klaďasy. Třeba se to v dalších dílech zlepší, kdoví, ale tahle snaha o inovativnost Batmanovi neprospívá.(21.7.2013)

 • Caszidy
  ***

  V podstatě jsem ochotný se podepsat pod to co napsal ve svém komentáři JohnnyD. Beware the Batman dobře vystihnul. Animace pro mne nebyla takový šok, jako při prvním zhlédnutí Green Lantern The Animated Series. Holt jsem právě asi "díky Zelené lucerně" otupěl, nicméně to nic nemění na faktu, že na klasickou animaci nedám dopustit a doufám, že se tahle CGI/3D vlna přežene a nebude mít trvalé následky. Seriál samotný vystihnul, jak už jsem říkal JohnnyD, tudíž odkazuji na jeho komentář. Uvidíme co další díly.(2.8.2013)

 • Locksmith
  ****

  Vždy, když si myslím, že už snad podivnější animaci nelze vymyslet, bác - a někdo ji vymyslí. Dá se na to ale zvyknout a ostatní aspekty tohoto seriálu jsou překvapivě kvalitní. Za hlavní plus bych jednoznačně označil odklon od tradičních padouchů a zaměření na méně známé postavy Batmanova univerza. Děj jednotlivých dílů pěkně postupuje, užijeme si dost akce se souboji, na něž se dobře dívá, i jistá návaznost mezi jednotlivými díly tu je. Poněkud akčnějšího Alfreda jsem přešel lehkým povzdechnutím ve smyslu "kam to ten svět spěje", zato příchod Tatsu Yamashiro (AKA Katany) byl pro mne nejpříjemnějším překvapením celého seriálu - i když mám možná jistou výhodu v tom, že jsem se s touto u nás víceméně neznámou postavou při svých kulturních toulkách již několikrát setkal...(14.10.2013)

 • Davies182
  *****

  Alfred děsivě zmutoval, ale neva. Sam Liu je u pilotu sakra znát: akce, akce, akce (zpomalovačky plus ta parádní choreografie a nápady!). Mírně přestřelená, často až fantasmagorická linie vyprávění zatím ničemu nevadí, bezproblémově je potom kupodivu stravitelná i zvláštní verze jindy hnusné 3D animace. Nečekal jsem takovou jednohubkovou pecku, tohle bude zajímavé sledovat!(17.7.2013)

 • liquido26
  ****

  Hodnocení jsem si schoval až po dokoukání celé první (a bohužel zároveň i poslední série). Přestože bych mnohem radši koukal třeba na další sérii Batman the Brave and the Bold, tak mě ani tento animák nezklamal. Prvních pár dílů mě trvalo než jsem se do toho dostal. Animace mi nevadila ani za mák. Nové pojetí s Batmanem, Katanou a Alfredem, jehož špionská minulost a akční stránka je nedílnou součástí většiny dílů mi přišlo zajímavé. Záporáci jsou z 90% neznámí nebo hodně málo využívaní v komiksech či filmech a seriálech (Anarky, Profesor Pyg, Mr. Toad, Magpie, Humpty Dumpty) a objeví se pár i těch známějších (Ras Al Ghul, Lady Shiva, Killer Croc, Deathstroke nebo Two Face). Epizody jsou většinou docela temné a realistické. No a celým seriálem se táhne dějová linka, takže díly na sebe více nebo méně navazují. Z mojí strany spokojenost.(31.12.2014)

 • - Prvé digitálne a 3D spracovanie animovaného Batmana. (Da_reba)

 • - Batmanov opasok bol kvôli seriálu vyrobený z kartónu ako replika, aby dizajnový tím mohol odskúšať, ako sa bude správať pri pohybe. (Da_reba)

 • - Autori sa pri tvorbe seriálu snažili, aby bol Batman čo najreálnejší, ako sa len dá, a jeho protivníci ďaleko predimenzovaní. (Da_reba)