poster

Beware the Batman (TV seriál)

Animovaný / Akční

USA, 2013, 22 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Caszidy
  ***

  V podstatě jsem ochotný se podepsat pod to co napsal ve svém komentáři JohnnyD. Beware the Batman dobře vystihnul. Animace pro mne nebyla takový šok, jako při prvním zhlédnutí Green Lantern The Animated Series. Holt jsem právě asi "díky Zelené lucerně" otupěl, nicméně to nic nemění na faktu, že na klasickou animaci nedám dopustit a doufám, že se tahle CGI/3D vlna přežene a nebude mít trvalé následky. Seriál samotný vystihnul, jak už jsem říkal JohnnyD, tudíž odkazuji na jeho komentář. Uvidíme co další díly.(2.8.2013)

 • Locksmith
  ****

  Vždy, když si myslím, že už snad podivnější animaci nelze vymyslet, bác - a někdo ji vymyslí. Dá se na to ale zvyknout a ostatní aspekty tohoto seriálu jsou překvapivě kvalitní. Za hlavní plus bych jednoznačně označil odklon od tradičních padouchů a zaměření na méně známé postavy Batmanova univerza. Děj jednotlivých dílů pěkně postupuje, užijeme si dost akce se souboji, na něž se dobře dívá, i jistá návaznost mezi jednotlivými díly tu je. Poněkud akčnějšího Alfreda jsem přešel lehkým povzdechnutím ve smyslu "kam to ten svět spěje", zato příchod Tatsu Yamashiro (AKA Katany) byl pro mne nejpříjemnějším překvapením celého seriálu - i když mám možná jistou výhodu v tom, že jsem se s touto u nás víceméně neznámou postavou při svých kulturních toulkách již několikrát setkal...(14.10.2013)

 • jh666
  **

  Superhrdiny a Batmana zvášť mám opravdu rád, ale tohle nedávám. Animace nic moc. Tím nemyslím, že je digitální, u Green Lanterna se mi hodně líbila, ale tady mi přijde o úroveň horší. Navíc i stylizace jednotlivých postav. Batmanova maska na mě působí strašně divně a nepřirozeně a Alfréda si na první pohled spletete s Lexem Luthorem. To vše bych ale odpustil, kdyby příběh byl zajímavý napínavý nebo alespoň zábavný. To se však nestalo. 40 %(3.2.2015)

 • Davies182
  *****

  Alfred děsivě zmutoval, ale neva. Sam Liu je u pilotu sakra znát: akce, akce, akce (zpomalovačky plus ta parádní choreografie a nápady!). Mírně přestřelená, často až fantasmagorická linie vyprávění zatím ničemu nevadí, bezproblémově je potom kupodivu stravitelná i zvláštní verze jindy hnusné 3D animace. Nečekal jsem takovou jednohubkovou pecku, tohle bude zajímavé sledovat!(17.7.2013)

 • Da_reba
  odpad!

  Toto nové spracovanie sa snaží upútať digitalnou 3D verziou animácie a to je hneď prvá chyba, ďalej predstavuje tonu nových charakterov, o ktorých nikdy nikto nepočul ktomu úplne prekrútený príbeh. Batman tu stráca svoje čaro temnoty, hocikto mu dá nafrak. Celé to je skrátka detinské a trápne. Oproti pôvodnému animovanému Batmanovy z 90-tych to je len trápna napodobenina. Zaslúžený odpad!!!(30.9.2014)

 • - Prvé digitálne a 3D spracovanie animovaného Batmana. (Da_reba)

 • - Batmanov opasok bol kvôli seriálu vyrobený z kartónu ako replika, aby dizajnový tím mohol odskúšať, ako sa bude správať pri pohybe. (Da_reba)

 • - Batmobil je štylizovaný podľa automobilu Pagani Huayra. (Da_reba)