LIVINGDEAD odpad!

Jako komedie bída. Zasmál jsem se jen jedné krávě, která utíkala lesem a vždycky si roztrhala nějaké věci až nakonec chodila s holou frndou. Co se týče horroru - SRAČKA! Trapné dialogy a jako vyvražďovačka s minimem krve a napětí! Ztráta času! ()

Dellamorte

Severným vetrom, vo filmovej níži priviata mládežnícka ANTIreklama na emsíDONALDA, nasiaklá stupiditou, aká tejto odrode zábavy náleží. Komediálny prvok s prehľadom zatienil ten horrorový, keďže Johan & Bonita sú prevelice komediálne ladení. Stupidstud/Cheersleeds/...anyway stále kolem a kolem. Na seriózny brutus (hoc aj teen) je nutné preskákat "ZOMBOBRY" etc - proste vyčkať. ( keď komédia, tak Hillera by som menila za Knoxvilla - ihneď ) ()

George Stobbart

Americkí študenti sa na autobusovom výlete po Európe zastavia v továrni na hamburgery, ktorá je zašitá hlboko v lesoch a ponúka 100%né americké burgery. Kým si však uvedomia, že hlavnou surovinou sú práve oni, už sa rozbiehajú jatky. Podarená švédska vyvražďovačka, ktorá si robí uvedomelú prdel zo subžánru i z tradičných amerických teen hororov. Popri tom je však našťastie svižná, krvavá a s tou komédiou (resp. paródiou) to nepreháňa natoľko, aby to úplne ušlo od hororového žánru, či zbytočne skĺzlo do nadmernej trápnosti. Ale stále je to skôr komédia než horor - aj keď ničím výnimočná - no aspoň dobre pozerateľná a zábavná. ()