Josephine, báječná, a přesto svobodná

• Francie

Joséphine

Komedie / Romantický

Francie, 2013, 88 min

• brumbrum

Film zacal debilne a pokracoval debilne. Rozhodujuci moment nastal, ked na scenu vstupil teply cernoch: presne toto tam este totiz chybalo k dokonalosti - k chybajucej pointe, primitivnemu pribehu, nehereckych nehercoch, imbecilnych dialogoch a dalsich kvalitach. Zastavene, vymazane, cista sracka. Presne na toto je vhodne si ponechat do kategoriu ODPAD :-D!(7.10.2015)

• studentice

Hvězdička za krásnou francouzštinu. Konec filmu od počátku předvídatelný, nevtipný, plno nereálných scén a především hlavní představitelka mi byla velmi nesympatická. Bylo mi za ní často velmi trapno. Těšila jsem se na francouzskou obdobu Bridget Jonesovou, ale Josephine ji nesahala ani po kotníky. Tohle se opravdu nepovedlo.(24.10.2015)

Mě to bavilo :) Asi jako plno lidí zde v tom vidí francouzskou Bridget Jones :) :) Ale to mi vůbec nevadí :) Tahle byla lepší, i dokonce vtipnější a vážně jsem se bavila :) :) Sem tam ulítlost, sem tam pravda a hlavně - ooooo -ten byt :) Jaktože mají vždy tak skvělé byty? :) :) Tohle se povedlo a hudba je taky skvělá :) Jen pochybuji, že by tak dlouho dokázala tajit, že tam nahoře bydlí ;)(11.3.2017)

Francouzská variace na mladší (anebo to jen já stárnu?) Bridget Jonesovou se mi líbila. Sice ke konci už Joséphine docházel dech, ale celá ta úvodní část s výletem do Brazílie a sličným chirurgem Marcellem mě úplně dostala. Kdybych půlku filmu nemusela koukat na vycpaný (k tomuhle závěru jsem dospěla po osmdesáti minutách a různých úhlech a nasvícení) zadek titulní herečky, bylo by to lepší. A stejně tak si troufám tvrdit, že cílovou skupinu tohohle filmu nebude zajímat, že Joséphine nenosí do deště ani deštník, ani podprsenku.(16.9.2015)

• kocik1

Ve světě frčí móda velkých zadků a jako reklamka na to, jak vypadá takové vycpané pozadí v reálu, je tahle francouzská movie celkem fajn. Pokud ale o plastice neuvažujete a soustředíte se jen na film, musím konstatovat, že dívat se na to dá, ale díky několika trapnostem, kdy se za hrdinku stydí i divačka ohánějící se u sledování televize žehličkou, to současné hodnocení 50% nepřekročí.(7.11.2015)