poster

Josephine, báječná, a přesto svobodná

 • Francie

  Joséphine

Komedie / Romantický

Francie, 2013, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kocik1
  **

  Ve světě frčí móda velkých zadků a jako reklamka na to, jak vypadá takové vycpané pozadí v reálu, je tahle francouzská movie celkem fajn. Pokud ale o plastice neuvažujete a soustředíte se jen na film, musím konstatovat, že dívat se na to dá, ale díky několika trapnostem, kdy se za hrdinku stydí i divačka ohánějící se u sledování televize žehličkou, to současné hodnocení 50% nepřekročí.(7.11.2015)

 • farbi
  ****

  Bolo tu veľa scén, ktoré som nezožrala, proste také nepravdepodobnosti im neuverí nikto. Takže som občas privrela oči, lebo celé ma to fakt bavilo. Joséphine mi pripomínala jednu moju kamarátku, veľmi sa na ňu podobala a tiež jej práca mi pripomenula moju obľúbenú niekdajšiu prácu a dokonca aj môjho šéfa. Takže vytvorilo to vo mne príjemnú zmes spomienok a pocitov a spolu s nepredvídateľnými dejovými zvratmi to bolo veľmi príjemné osvieženie večera. Po filme Polibek fakt super zmena, za jeden večer som pozrela dva filmy a našťastie aspoň jeden z nich mi ulahodil. Dávam slabšie 4/5, lebo 3/5 je proste málo.(11.9.2015)

 • Pavlínka9
  *****

  Mě to bavilo :) Asi jako plno lidí zde v tom vidí francouzskou Bridget Jones :) :) Ale to mi vůbec nevadí :) Tahle byla lepší, i dokonce vtipnější a vážně jsem se bavila :) :) Sem tam ulítlost, sem tam pravda a hlavně - ooooo -ten byt :) Jaktože mají vždy tak skvělé byty? :) :) Tohle se povedlo a hudba je taky skvělá :) Jen pochybuji, že by tak dlouho dokázala tajit, že tam nahoře bydlí ;)(11.3.2017)

 • brumbrum
  odpad!

  Film zacal debilne a pokracoval debilne. Rozhodujuci moment nastal, ked na scenu vstupil teply cernoch: presne toto tam este totiz chybalo k dokonalosti - k chybajucej pointe, primitivnemu pribehu, nehereckych nehercoch, imbecilnych dialogoch a dalsich kvalitach. Zastavene, vymazane, cista sracka. Presne na toto je vhodne si ponechat do kategoriu ODPAD :-D!(7.10.2015)

 • studentice
  *

  Hvězdička za krásnou francouzštinu. Konec filmu od počátku předvídatelný, nevtipný, plno nereálných scén a především hlavní představitelka mi byla velmi nesympatická. Bylo mi za ní často velmi trapno. Těšila jsem se na francouzskou obdobu Bridget Jonesovou, ale Josephine ji nesahala ani po kotníky. Tohle se opravdu nepovedlo.(24.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace