Josephine, báječná, a přesto svobodná

• Francie

Joséphine

Komedie / Romantický

Francie, 2013, 88 min

• Mitsouko

Odpad! Francúzska komédia, trapná od úplného začiatku. Biedne dialógy, herecké výkony pod bodom mrazu, zápletku by lepšie vymyslel môj senilný pes. A čo ten vycpaný zadok? To vážne? A ten teplý černoch??? I don't want to live on this planet anymore! Bože a teraz vidím, že ono to má aj pokračovanie :-O Joséphine s'arrondit (Jožka sa nám zaguľatila). Takže fest francúzska Bridget Jones'baby.(6.2.2017)

• kocik1

Ve světě frčí móda velkých zadků a jako reklamka na to, jak vypadá takové vycpané pozadí v reálu, je tahle francouzská movie celkem fajn. Pokud ale o plastice neuvažujete a soustředíte se jen na film, musím konstatovat, že dívat se na to dá, ale díky několika trapnostem, kdy se za hrdinku stydí i divačka ohánějící se u sledování televize žehličkou, to současné hodnocení 50% nepřekročí.(7.11.2015)

Mě to bavilo :) Asi jako plno lidí zde v tom vidí francouzskou Bridget Jones :) :) Ale to mi vůbec nevadí :) Tahle byla lepší, i dokonce vtipnější a vážně jsem se bavila :) :) Sem tam ulítlost, sem tam pravda a hlavně - ooooo -ten byt :) Jaktože mají vždy tak skvělé byty? :) :) Tohle se povedlo a hudba je taky skvělá :) Jen pochybuji, že by tak dlouho dokázala tajit, že tam nahoře bydlí ;)(11.3.2017)

• brumbrum

Film zacal debilne a pokracoval debilne. Rozhodujuci moment nastal, ked na scenu vstupil teply cernoch: presne toto tam este totiz chybalo k dokonalosti - k chybajucej pointe, primitivnemu pribehu, nehereckych nehercoch, imbecilnych dialogoch a dalsich kvalitach. Zastavene, vymazane, cista sracka. Presne na toto je vhodne si ponechat do kategoriu ODPAD :-D!(7.10.2015)

Francouzská variace na mladší (anebo to jen já stárnu?) Bridget Jonesovou se mi líbila. Sice ke konci už Joséphine docházel dech, ale celá ta úvodní část s výletem do Brazílie a sličným chirurgem Marcellem mě úplně dostala. Kdybych půlku filmu nemusela koukat na vycpaný (k tomuhle závěru jsem dospěla po osmdesáti minutách a různých úhlech a nasvícení) zadek titulní herečky, bylo by to lepší. A stejně tak si troufám tvrdit, že cílovou skupinu tohohle filmu nebude zajímat, že Joséphine nenosí do deště ani deštník, ani podprsenku.(16.9.2015)