Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mis_heel
  ****

  Pilot byl podle mě fajn..trochu víc strašidelný, takže na další díly se už asi nebudu dívat v noci, ale nezklamal. Už před shlédnutím pilotu jsem čekala, že to bude temnější a záhadnější než PLL. Je pravda, že na to že je to spin-off k PLL, tak je žánrově jinačí - duchové, příšerky atd., ale proč ne. Námět té záhady města je zajímavý a i přes ty "příšerky" je to docela lákavý seriál. Mě osobně se ten námět hodně zalíbil a po pilotu se těším i na další díly, tak doufám, že mě nezklamou :-)(27.10.2013)

 • Rosaviva
  ***

  Tenhle seriál jsem vzala, že se bude vysílat v pauze mezi PLL a že bude mít jenom jednu sérii a že bude o něco mysterióznější než PLL. Jenže to jsem netušila, že to bude taková duchařina. Vím, že spin-off by se měl brát jako jiný seriál, ale ono se to dělá dost těžko, obzvlášť, když tam přijede na návštěvu Hanna. Přesto však, v okamžiku, kdy jsem se od toho dokázala odprostit, by to bylo docela zajímavé, jenomže jsem si povětšinu času říkala, jaká je to kravina, že PLL je reálný svět a tady o město vedle se dějí takovéhle věci. Navíc jsem myslela, že to mají něják rozvrhnuté, když je jen jedna série a že to něják uzavřou. Jenomže jsem netušila, že mají naplánovaných jen deset dílů, nikoliv dvanáct, jaké bývá minimum a že to nechají naprosto nevyřešené. Byla to jedna otázka za druhou, jedna záhada za další a žádné vysvětlení se nekonalo, ba co víc, vůbec jsem nepochopila, že onen desátý díl měl být finále. Stanice se tedy rozhodla, že seriál zruší a já teď nechápu co to tedy vůbec mělo být. Nechápu jak by se Caleb teď mohl vrátit zpátky do PLL, nebo jestli teda zůstane v Ravenswoodu a do PLL už se nevrátí. Seriál by to mohl být zajímavý, kdyby se vysílal jako samostatný, nikoliv jako spin-off. Prostě to byl dost slušně promrhaný zajímavý námět, kterému bych dala i víc hvězdiček, ale takhle ještě přidávám a dávám 3*(15.2.2014)

 • MissSimm
  odpad!

  Nemůžu přijít na to, jak může mít tenhle seriál přes šedesát procent. Herečka se ráno probudí, má natočené vlasy a je nalíčená jak modelka, hlavní postava zemře hned v prvním díle, ale stejně tam po zbytek seriálu straší, všude tam jsou duchové a celý město je jedna velká záhada! Nemám slov. Pitomost na druhou.(6.8.2014)

 • honajz
  **

  Chviličku, ale skutečně jen chvilku, to vypadalo jako příjemně surrealistický seriál typu Twin Peaks, jenže tvůrci vystříleli všechen prach během prvních dvou dílů a dál vařili z vody v naději, že diváci se nechají i po ojebávce jménem Lost znovu ošulit a přišla by i druhá sezóna. Asi nenechali. Celé je to hodně předvídatelné, bere si to ze všech možných duchařin všechna provařená klišé, čímž nudí o to víc, o co víc se snaží být seriál zoufale teen mysteriózní.(9.3.2015)

 • Wajny13
  ***

  Po 3.dílu: Seriál zatím ubíhá svižně, zápletka seriálu vypadá výborně a herecké obsazení také ujde. Na mě je to sice trochu moc strašidelné (nemám ráda horory), ale "záhada ravenswoodu" mi přijde nápaditá, takže budu koukat dál :-) Už se těším na další díly. Prozatím dávám 4*, hlavně jsem zvědavá na vývoj hlavních postav. Ještě mi přijde, že to nemá nic společného s PLL - takže to beru jako "samostatný" seriál :-)(10.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace