Původní - Série 4 (2017) (série)

Vúdú v mé krvi (S04E08)

(epizoda)
  • USA Voodoo in My Blood

Hayley a Klaus jsou povoláni svými předky a cestují do jejich světa, kde se setkávají s Davinou. (HBO Max)

Tom10000

8.díl. Sofyu pohltí prázdnota, a ta, využívající její tělo, touží získat všechny čtyři kosti, jež by ji mohly vrátit původní nezničitelné tělo. Elijah se snaží přesvědčit Marcela, aby se k němu přidal, a pokouší se najít další z kostí. Klaus a Hayley se vydávají za dívkami ze sklizně do hřbitova, aby se mohli dozvědět požadavky od předků. Dostanou se za Davinou. Ta jim vysvětlí okolnosti a povypráví o minulosti Prázdnoty. Aby byl mír, rozhodli se starší provést sňatek mezi dvěma mocnými čaroději. Jak žena čekala dítě, byla do něho ukládána magie. Z dítěte se stala nejmocnější bytost světa. Všechny z vesnice dívka zabila a toužila po větší moci. Starší ji uvěznili, ale než ji zabili, s pomocí její matky, vyslala kouzlo, jež stvořilo vlkodlačí smečky a tu hlavní, půlměsíčníků. Jen Hayleyina moc může zabít Prázdnotu. Klaus se musí obětovat. Tomu ale Hope zabrání a Davinu vyžene. Elijah a Marcel našli kost, ale Sophya coby Prázdnota je zastaví a kost unese. Elijah a Hayley si opět vyjádří lásku, a Hayley chce, aby Elijah odnesl Marcelovi jedinou zbraň, jež by ho mohla zabít. Je však probodnut zbraní s trny, jež ho může zabít, díky Sofyi. Alaric byl ten, jenž sehnal další kost, a dokázal Prázdnotu zdržet. Pověděl Klausovi o škole, jíž s Caroline vytvořil (SPOILER: Tedy již skončili Upíří deníky, Tayler Lockwood a Stephan Salvator je mrtev, Damon a Elena jsou lidé) a nabídnul mu místo pro Hope. 95 procent. ()