Původní

• USA The Originals
USA, (2013–2018), 65 h 13 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvůrci:

Julie Plec

Hudba:

Michael Suby

Joseph Morgan, Daniel Gillies, Claire Holt, Phoebe Tonkin, Danielle Campbell, Leah Pipes, Charles Michael Davis, Eka Darville, Daniella Pineda (více)

Série(5) / Epizody(92)

V tomhle spinoffu Upířích deníků se Mikaelsonovi přestěhují do New Orleans a spojí se s místními čarodějkami, aby mohli zase vládnout městu. (Netflix)

Recenze uživatele Petra321 k tomuto seriálu (2)

Série 2 (2014) (S02)

Na scéne sa objavujé údajne dávno mŕtva sestra, Freya a spolu s ňou aj Dhalia. Pôvodní sú opäť vystavení nebezpečenstvu a to predovšetkým Klaus, ktorý ako nesmrteľný hybrid zisťuje, že predsa len existuje spôsob, ako ho zabiť. Aspoň dočasne. Na scéne sa objaví ďalšia nová postava, maličká, práve narodená Hope. ()

Série 5 (2018) (S05)

Wau... nemám slov... táto séria rozhodne nebola najlepšia, ale ten koniec to jednoducho vyrovnal... Pôvodní upíri mali konečne dobrého nepriateľa, ktorým boli oni sami navzájom. V podstate ich nepriateľkou bola aj Hope, lenže nikto to tak nevnímal. Len si myslím, že tu zomrelo príliš veľa ľudí... Skutočne príliš. Niektoré úmrtie boli dokonca zbytočné... Samozrejme to neplatí pre posledné dve. Smrť práve jednej z tých dvoch postáv som spracovávala tri dni po zhliadnutí poslednej časti... ()