poster

The Originals (TV seriál)

Drama / Horor / Sci-Fi

USA, 2013 - 2017, 56 h 1 min (Minutáž: 66x45 min)

Hrají:

Joseph Morgan, Daniel Gillies, Claire Holt, Phoebe Tonkin, Danielle Campbell, Leah Pipes, Charles Michael Davis, Eka Darville, Daniella Pineda, Peta Sergeant, Alexandra Metz, Todd Stashwick, Steven Krueger, Leticia Jimenez, Elyse Levesque, Nathan Parsons, Nina Dobrev, Chris Osborn, Lance Tafelski, Teri Wyble, Keri Lynn Pratt, Libby Blanton, Mitch Eakins, Lisa Jane Smith, Zach Hanner, Lee Spencer, E. Roger Mitchell, Jenny Gulley, Jason Vail, Misty Ormiston, Kim Ormiston, Andrea Vittoria Alvarado, Riley Voelkel, Malaya Rivera Drew, Amy Parrish, Nea Dune, Lawrence Kao, Stephanie Cleough, Rebecca Breeds, Derek Roberts, Nishi Munshi, Yohance Myles, Annika Pampel, Michael Narducci, Nathaniel Buzolic, Shannon Kane, Callard Harris, Sebastian Roché, Andrea Powell, Chase Coleman, Yusuf Gatewood, Daniel Sharman, Natalie Dreyfuss, Hakim Callender, Alice Evans, Sonja Sohn, Michael Robison, Lloyd Owen, Kristin Erickson, Jimmy Gonzales, Colin Woodell, Debra Mooney, Adam Poole, Maisie Richardson-Sellers, Meg Foster, Mark Hicks, Claudia Black, Marisela Zumbado, David Straiton, Nina Repeta, Donny Boaz, Allie McCulloch, Michael Trevino, Tasha Ames, Shane Coffey, Owiso Odera, Shannon Eubanks, Raney Branch, Alexa Yeames, Yasmine Al-Bustami, Rico Ball, Casper Zafer, Jason Dohring, Catherine Dyer, Andrew Lees, Tracy Ifeachor, Oliver Ackland, David E. Collier, Jon Eyez, Haley Ramm, Alex Sgambati, Rebecca Blumhagen, Paul Wesley, Leslie-Anne Huff, Amy Lee, Jason Benjamin, Matt Cedeño, Greg Perrow, Taylor Cole, Dan Martin, Amber Midthunder, Zach Roerig, Michael Harding, Moli Hall, Todd Litzinger, Corey Maher, Lyle Brocato, Marko Caka, Neil Jackson, Christina Marie Moses, Tobias Jelinek, Greg Sproles, Wil Gonzalez, Keahu Kahuanui, Michael Beasley, Darri Ingolfsson, Lyndon Smith, Azel James
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mima33
  *****

  Seriál, ktorý je takpovediac povinnou jazdou pre všetkých milovníkov upírov. Prvá séria ďaleko prevýšila bolestne a pomaly umierajúci TVD. Dej je pestrý, zaujímavý a na rozdiel od staršieho súrodenca dokáže aj prekvapiť a postavy majú šmrnc. Prvá séria si zaslúži 95% a zostáva len dúfať, že druhá séria ten potenciál, ktorý tento počin má, nezabije.(6.10.2013)

 • Nerhinn
  ***

  První díly jsou celkem nekoukatelné, ale kvalita naštěstí po uvedení do děje stoupne. Seriál bohužel trpí stejným neduhem jako jeho starší bratříček - hezcí herci mají přednost před charismatickými a praktické činy, jako zbavit se někoho, kdo vás zradí každý druhý týden, se nedějí. Přes to všechno je to celkem příjemná oddechovka. A absence středoškoláků je velkým plusem.(14.5.2014)

 • Bozvav
  ***

  Rozhodně lepší než Upíří deníky, i když trochu zmatenější. Klaus je drsňácky sexy. první a druhá řada dobrá, byť se to zbytečně komplikuje, na stranu druhou o něčem to být musí. já osobně bych uvítala seriál kde Klaus a Damon vymlátí a sežerou celou Ameriku s několika vášnivými sexy postelovými scénami. Jo, jak málo stačí ke štěstí....(11.6.2015)

 • Domca94
  **

  Seriál od scénáristické veteránky Julie Plec, který je hodně lacinou kopií svého mateřského seriálu. Plec zde uplatňuje, co se dařilo v Upířích denících a vyvarovává se chyb. Nicméně opět je seriál plný klišé, lásky a dalších otřepaných témat. Je zde značný rozdíl mezi pilotem a dalšími díly. Stejně tak je znatelný rozdíl mezi první a druhou sérií. Pokud máte rádi upíry, tak by se Vám to mohlo líbit, jinak se tomuto seriálu vyhněte. Faktická poznámka: ačkoliv se seriál jmenuje The Originals, tak se v něm de facto vyskytují pouze dva až tři Původní upíři z celé velké rodiny. Možná by byla na snadě změna názvu.(10.7.2015)

 • Esinti
  *****

  Upíří deníky upadaly, upadaly a upadaly až hrozilo, že spadnou úplně na dno. Když tu se najednou tvůrci rozhodli udělat spin off o rodině původních a ejhle vznikl opravdu dobrý seriál. Jedna hvězda je za perfektní herecké výkony všech původních, kterým jejich role sedí jako ušitá. Další za vyvrácení myšlenky, že x tisíc let staří původní nemají na práci nic jiného než ztrpčování života již tak zakomplexované a depresivní Eleně a další za občasné lehké provázání s původním seriálem (příjezd Tylera, Hayley a nebo zmínka o Klausově dovolené v Mystic Falls). Další hvězda je za to, že se nejedná o klasický teenage slaďák jakým jsou VD, ale o seriál plný akce, zvratů, trhání hlav a krve. A takto bych mohl pokračovat do nekonečna.(12.3.2014)

 • - Pilotní díl byl odvysílán v seriálu Upíří deníky (od r. 2009), a to ve 20. epizodě 4. série. (Reesam)

 • - Joseph Morgan (Klaus) vyhrál cenu na People Choice Awards 2014 v kategorii "Favorite Actor in a New Series". (MonicaPixie)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace