Barbie: Life in the Dreamhouse

(TV seriál)

Přidejte se k blonďaté ikoně Barbie a jejím úžasným kamarádům a vydejte se s nimi na dobrodružství v zákulisí v tomto animovaném internetovém seriálu. (Netflix)

endrix

Pro děti hrozně pitomé, až toxické. Zakázal bych to. Jestli si mají malé holčičky brát vzor z takového nánovského chování, tak to radši nic. Ale z pohledu dospělého diváka je to výborná satira na dokonalý umělý svět Barbie. ()

blondboss

Je škoda, že je tu dosť veľa tendenčných hodnotení v štýle, šak Barbie. Tento internetový seriál ma naozaj veľmi príjemne prekvapil, nakoľko som sa vo veľa prípadoch slušne zasmial, ale čo sa mi páčilo, bola tá irónia, ten sebakritický humor, ktorý z tejto seriálovej Barbie doslova sršal. Je pekné vidieť, že tvorcovia si vedia spraviť srandu aj zo svojho výtvoru. Milé. 70 % ()

NinadeL

Já fakt nevim, proč se Mattel obtěžuje s produkcí kvalitních a inteligentních pohádek, které zpracovávají klasické náměty, balet a spol., když pak vytlačí i tohleto :( Bohužel ukázky a epizody jsou i na klasických Barbie DVD. ()

yugy

Krátké webové epizody ze života populární panenky v jejím snovém plastovém domečku. Neskutečně sebeparodické - celý seriál běží na logice hraček, auta jezdí na obrovskou tužkovou baterii, nová štěňata přicházejí z obchodu v krabici a nikdo netuší, co je to pupík. Dokonalost Barbie(TM) je dohnaná ad absurdum - sama si nepamatuje, kolika povoláními se živila a její šatník má rozlohu menšího státu. Humor pobaví i diváky mimo cílovou skupinu, která jen stěží může chápat narážky na Vesmírnou Odysseu nebo Kmotra. ()