Barbie: Life in the Dreamhouse (TV seriál)

Animovaný / Rodinný

USA, 2012, 3 min

• Master19

Ve své podstatě geniální, ale vzhledem k cílové skupině je to neskutečně pitomé...(31.1.2017)

• NinadeL

Já fakt nevim, proč se Mattel obtěžuje s produkcí kvalitních a inteligentních pohádek, které zpracovávají klasické náměty, balet a spol., když pak vytlačí i tohleto :((9.5.2013)

Je škoda, že je tu dosť veľa tendenčných hodnotení v štýle, šak Barbie. Tento internetový seriál ma naozaj veľmi príjemne prekvapil, nakoľko som sa vo veľa prípadoch slušne zasmial, ale čo sa mi páčilo, bola tá irónia, ten sebakritický humor, ktorý z tejto seriálovej Barbie doslova sršal. Je pekné vidieť, že tvorcovia si vedia spraviť srandu aj zo svojho výtvoru. Milé. 70 %(8.3.2017)

A z čoho to boli rebierka? Z dinosaura?(9.7.2016)

Krátké webové epizody ze života populární panenky v jejím snovém plastovém domečku. Neskutečně sebeparodické - celý seriál běží na logice hraček, auta jezdí na obrovskou tužkovou baterii, nová štěňata přicházejí z obchodu v krabici a nikdo netuší, co je to pupík. Dokonalost Barbie(TM) je dohnaná ad absurdum - sama si nepamatuje, kolika povoláními se živila a její šatník má rozlohu menšího státu. Humor pobaví i diváky mimo cílovou skupinu, která jen stěží může chápat narážky na Vesmírnou Odysseu nebo Kmotra.(29.6.2013)