Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sasha (Leighton Meester) a Paige (Gillian Jacobs) jsou dvě mladé ženy žijící spolu v jedné domácnosti. Paige je heterosexuální a Sasha je její lesbická kamarádka. Jejich povahy jsou protikladné, což se ukáže zejména v době, kdy Paige potká Tima (Adam Brody) a začne o něm uvažovat jako o možném životním partnerovi. Je to životní zkouška a obě dívky si musí vyjasnit své vztahy. (Terva)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (12)

Aljak 

všechny recenze uživatele

Po scenáristickej stránke to vôbec nebolo zlé, dokonca sa do veľkej miery darilo obchádzať aj mnohé klišé. Problém bol v tom, že niektoré scény boli jednoducho príliš mdlé a často mi správanie hlavných postáv prišlo absolútne neprirodzené. Tie medziľudské vzťahy, ktorými miešala žiarlivosť a závisť mali celkom dobrý potenciál to celé ešte viac zamotať. Resp. zamotané to aj bolo, ale reálne som nemal pocit, že by sa tie postavy na seba aj naozaj hnevali. Škoda, 4-hviezdičkový potenciál sa žiaľ nerozvinul naplno. Ale tak aspoň na 3* to určite bolo. ()

black8 

všechny recenze uživatele

Taký obyčajný príbeh o priateľstve. Vykreslený naozaj dôveryhodne hlavne vďaka dvom hlavným predstaviteľkám a ich vzájomnej chémie. Hodnotím vyššie napriek priemernosti. Bolo tam pre mňa čosi navyše, čo tu priemernosť prevyšuje, nazvime to vyváženosť - scenáristická, režijná, herecká a pekný lajtmotív. Tipujem, že o režisérke/scenáristke Susanne Fogel budeme ešte počuť. ()

Reklama

Domajzlik 

všechny recenze uživatele

Čekala jsem od tohohle filmu víc – nápad dobrý i téma lesbického prostředí na mě působilo příjemně, ale šlo by si s tím tématem pohrát. Celý film mě nehodil do té správné atmosféry, navíc jsou filmy, u kterých si řeknete to už je konec, protože to šlape, ale? Life Partners vůbec neutíkalo, přišlo mi to mdlý. Filmu jsem dávala šanci kvůli Leighton Meester a Adamu Brodym, ale ani ti dva tomu nedali šmrcn. ()

Hild 

všechny recenze uživatele

Velice příjemný filmek, mně to velmi sedlo, přišlo mi to jako vystřižené ze života, hned několikrát jsem ve filmu viděla sama sebe. Popis filmu může klamat, vůbec se nejedná o film, ve kterém prim hraje lesbická tématika, i kdyby hlavní hrdinka nebyla lesbička, vyznění filmu by bylo pořád stejné. Hlavní hrdinky jsou prostě obyčejné mladé ženy, nejlepší kamarádky, které se snaží uspořádat svůj život a každá nahlíží na svět poněkud jinak. Přišlo mi, že film je mnohem delší než 95 minut, to teď myslím v pozitivním slova smyslu, postavy stihly projít vývojem a celý ten vývoj byl velmi přirozený, neměla jsem sebemenší problém uvěřit postavám a jejich pohnutkám. Díky velice povedenému scénáři, jsem se nenudila ani minutu. ()

ScarPoul 

všechny recenze uživatele

Meester a Jacobs sú roztomilé. A celé to Indie prostredie lesbickej komunity mi prišlo značne sympatické. Dokonca aj ten Brody mi nejako nevadil. Ale celé je to strašne všedné, rovnaké a bez nejakej nápaditosti. Príde mi to ako vystrihnuté z nejakej časti seriálu Girls, ale to sa snaží aj o nejakú sebareflexiu a nie o akýsi ústretový happy end. Ale na zabitie jedného večera je to viac ako dostačujúce. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (6)

  • Film se natáčel v květnu 2013. Natáčelo se v americkém státě Kalifornie, zejména ve městě Los Angeles. (Patw)
  • Celosvětová premiéra proběhla 18. dubna 2014 na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. (BMW12)
  • Do filmu byli vybrání herci, kteří si sami přáli na filmu spolupracovat. (Patw)

Reklama

Reklama