Závody s nebezpečím

• Itálie Tre giorni ai tropici (více)
všechny plakáty

Vanessa (Barbara De Rossi) se živí jako nepříliš úspěšná herečka v New Yorku, kde ji zastihne zpráva, že její otec zemřel v Kolumbii. Vanessa otce léta neviděla a na místě s překvapením zjišťuje, že byl těžařem diamantů. Pokud Vanessa v krátké časové lhůtě opětovně zaregistruje těžbu, čeká jí život v blahobytu. Bohužel registrace stojí příliš mnoho peněz a v cestě stojí rovněž místní gangster s monopolem na obchod s drahými kameny. V Cartageně se ovšem právě vylodil také švarný námořník Francis (Franco Nero), který ještě může zamíchat kartami. (J.Connor)

J.Connor

Tohle se bohužel moc nepovedlo. Doufal jsem v něco podobného jako je Nerův o rok mladší TOPLINE, ale je to zaměřením trochu unylá dobrodružná komedie z tropů, v podstatě mírná nápodoba HONBY ZA DIAMANTEM. Což o to, Fanda Černý a Bára Červená jsou na konkurování Douglasovi a Turnerce sošní dost, ale bohužel už na další konkurování nebyly prachy a především scénář. Hrozně upachtěné s minimem akce a jiskření mezi hlavními hrdiny, což právě dělá HONBU kultem, jakým je. Ve slovenském dabingu distribuováno jako Závody s nebezpečím. ()