Kosmický syn Bej Bej

Wonder Boy

Rodinný / Sci-Fi

Čína, 1988, 86 min

• hirnlego

Jestli je to to, jak při bouřce vrátí slepci zrak, tak skončilo pátrání po legendárním okamžiku jednoho odpoledne v sousední chalupě, kam jsem zdrhla na televizi cca ve 2 letech.(5.10.2019)

Tenhle vyloženě dětský film, byl jistě velice oblíbený u dnešních řekněme třicátníků. Malý Bej Bej a jeho nelehký úděl v podobě probíjejících rukách, se mi vryl do paměti už jako malému klukovi a určitě jsem mu záviděl, jeho schopnosti ovládat kolotoč, nebo řídit semafor. To negativní. jsem tam jak prcek neviděl. Teď když jsem měl možnost film vidět znova, jsem samozřejmě musel polevit, ze svého dětského nadšení, protože prostě ty dospělácké oči, tohle dětské dílko vidí už trošičku jinak. Přesto musím uznat, že část té dětské nostalgie ve mne zůstala a film hodnotím, jako nostalgickou vzpomínku na dětství :-)(12.2.2016)

Před mnoha lety to vysílala F1, líbilo se mi to, ale tenkrát se mi líbilo všechno :) Ale dávat elektrické rány lidem bych chtěl umět pořád :)(23.10.2013)

"Nejsme žádné malé děti, už jsme žáky první třídy!" :-D(31.10.2013)

Hvězdy z nostalgie! Viděla jsem to někdy v 6 letech na ČT1 a udělalo to na mě tehdá takový dojem, že si to vybavuju ještě po 20 letech. Stejně jako v přápadě Gora - bílého psa doufám, že už to nikdy neuvidím, ať si ten dojem nepokazím :-D(25.7.2015)

Mám malého pejska , jistě mě má rád , umí i tlapku dát.............Já jsem to viděl jako pubertou smýkaný jinoch a seru s toho smíchy ještě teď.(9.8.2016)