Epizody(2)

Seriál o boji rodičov s britskou byrokratickou mašinériou o právo na výchovu vlastných detí sa inšpiroval skutočnými udalosťami. Slovenskí rodičia sa len nedávno dozvedeli z médií, ako vo Veľkej Británii môžu poľahky prísť o svoje deti. Proti ich vôli, často len na základe vágnych informácií, sa deti dostanú pod štátnu kuratelu a úrady ich ponúknu na adopciu. (oficiální text distributora)

Janega

Prípad Bóorovcov bol na Slovensku doslova hit (sám som túto kauzu pozorne sledoval). A tak niet divu, že JOJ sa snaží z toho vyťažiť, čo najviac a zneužiť toto utrpenie. No na druhej strane oproti tým televíznym "skvostným seriálom", čo nám ponúkajú, má tento seriál aspoň nejaký racionálny zmysel. Len ma udivuje, že seriál nekonzultovali s hlavnými protagonistami, ktorí to skutočne zažili. No veľké mínus pripisujem dabingu anglických hercov. To radšej mohli dať titulky, lebo ten dabing mi pripomína nadabované videokazety z filmu Slnce, seno a pár facek. ()

peiton

Seriál,ktorý sa poriadne ani nezohrial na našej televíznej scéne a už aj skončil v ,,koši" pre nepotrebný odpad.Niet k tomu čo dodať,to píše samo za seba! ()

Tipko

Som rád, že aspoň niekto odkryl v tomto seriáli na základe prípadu Ivany Boórovej krutú skutočnosť bezdôvodného odoberania detí, ktoré sa však nedeje len v Anglicku. Čo ma ale mrzí je to, že sa nedajú okrem 2 častí seriálu zohnať aj tie ďalšie. Pre objasnenie prípadu rodiny Boórovej odporúčam zhliadnuť tento dokument - https://www.youtube.com/watch?v=-YiRp0yU7m4. ()