Epizody(3)

Vyšetřování zavede Endeavoura a Thursdaye ke slavnému orchestru, ale když dojde ke druhé tragédii, odhalí dvojice propletenec tajemství skrytý přímo v jádru orchestru. Mezitím na prahu Oxfordu probíhá hrůzné londýnské podnikání, které vede k brutální vraždě v opuštěném skladišti. Tým pak učiní šokující objev, který poukazuje na zlověstné spiknutí zahrnující vyšší vrstvy Oxfordu i mimo něj... a následky přijdou příliš draho, což Thursdaye nutí bát se o bezpečí svých nejbližších. Zdá se, že Strange bude přeložen do Kidlingtonu, a Bright se zaměří na klidnější budoucnost. Když se všichni z týmu vydají svým novým směrem, co zbude Endeavourovi a Thursdayovi? (Viasat)

vinducha

Zásadní chybou se mi jeví propojit všechny 3 díly nové serie , rázem máte přes 4 hodiny , ve kterých se řeší události , které jsou na sebe navázané a už to strácí ten původní šmrnc. Ale stále nadprůměrná záležitost. ()

ddf76

Skoda, ze Endeavour skoncil. Skvelych 9. serii + pilot. Byla to moje srdcovka. Velmi povedene zakonceni vyborneho serialu. Skvely herci, scenar, hudba. Proste maly britsky serialovy poklad. ()

kolemjdouc

Zřejmě totální finito.A mám po žížalkách!Když zazněl výstřel a rozlétli se holubi ,řádně ve mě hrklo.Tenhle seriál jsem sledovala s velkým zájmem a nevynechala jsem jedinou epizodu.Hlavně taky že epizody měly dlouhou minutáž a mohli jsme se do děje ponořit.Morse u mě zdomácněl.Už dlouho mi nebylo tak smutno když něco skončilo.Snad jen seriál McMafia,když skončil Norton v Granchesteru a Midsomer.Všechno evropská klasika.Nic jiného nedokážu už "pozřít". ()

warrenur

Kriminalne pripady si pomeren zaujimave, co je vsak hlavne, uzatvaraju sa niektore z hlavnej linie a zaroven sa uzatvara i cely serial. A to pomerne citlivo, ze som mal pocas zaverecnej casti naozaj nostalgiu. Mam rad, ked serial odchadza dostojne. Odporucam. ()