Střihový pořad sestavený z komických scén a hudebních čísel. (Česká televize)

curil

Dostal jsem se k pokračování II. s pár melodiemi (Zralé hrušky pánů Vostřela a Šaška), ale více monology Jaroslava Štercla anebo Stelly Zázvorkové v roli recepční hotelu jako znalkyně cizích jazyků. Součástí je i výborné hudební vystoupení varietního umělce ve scéně klavírního virtuosa. ()

slunicko2

K potěšení ctěného diváka se předkládá: 1)  28letý Karel Gott v roli perského šáha._____ 35letý Josef Zíma zazpívá o své dívce a jejích brýlích._____ 55letý Rudolf Deyl, 45letý Miloš Kopecký a jakási žena nasbírají houby v lese._____ Sportovec povykládá na besedě s pracujícími._____ 36letá Hana Hegerová zazpívá Pro Kiki._____ 44letý Lubomír Lipský jako Hlustvisihák si popovídá s 58letým Miroslavem Homolou - dozorčím u vchodu do kasáren._____ 30letý Karel Štědrý zazpívá o Alfonsovi._____ A přijde i kouzelník._____ 37letý Jiří Šašek a 38letý Darek Vostřel tam taky budou._____ A nakonec opět zazáří Karel Štědrý s písničkou Pod modrou strání._____ 2)  Jak jsem ze souvislostí pochopil, existuje minimálně ještě jedno pokračování, tak se na tento bizár fakt těším._____ 3)  20.1.2022 - V díle z roku 1968 mě nejvíce zaujala tancující Helena Růžičková v Teologickém sále Strahovské knihovny (!). ()