My Little Pony: Equestria Girls

Animovaný / Komedie / Rodinný / Muzikál / Fantasy

Kanada / USA, 2013, 72 min

Bylo to vtipné a klasicky extrémně poťouchlé a roztomilé. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, protože jsem se bál toho, že to fakt bude totální slátanina oproti seriálu, ale na to, že smíchali dva světy dohromady a ještě takhle odlišné, tak se s tím poprali dobře. Prostě "Hello everypo-... body" a užít si to. Jo a písničky jsou úžasné a chytlavé jako vždycky!(30.11.2014)

Nebylo to tak hrozné, jak jsem se obávala, ale mělo to oproti seriálu tolik slabých míst, až mi to v průběhu začalo vadit. Nějvětším plusem filmu je asi Spike: svou roli plní bezvadně :) Souhlasím s Fun1k, to, jak je zanimovali, se mi vůbec nelíbí - jako by Hasbro animátoři neměli pořádně zmáknutý pohyb lidských nohou a rozčilovaly mě i ty sukně, co všechny dívky (neviděla jsem tam snad žádnou v kalhotech!) měly. Byly nepřirozeně statické... Alespoň písně (a velmi, velmi povedené intro) byly na úrovni seriálu. A mimochodem, začínám se Pinkie Pie po tomto filmu bát ještě více než normálně. Mám ošklivý pocit, že kdyby nebyla tak pošahaná, tak by byla nejnebezpečnějším villainem ze všech...(27.6.2013)

Myšlienka alternatívneho sveta výborná, soundtrack fenomenálny, príbeh a jeho podanie priemerné, no postačujúce. Momentom prenesenia do "iného" sveta som sa v sebe z chuti zasmial, že čo to autorov napadlo. Pár minút nato, som v tom bol ako doma a preto si myslím, že si treba počkať na epizodické podanie. A bude veľmi zaujímavé sledovať, čo všetko autori vyťažia z toho spomínaného "iného" sveta, osobne sa na to teším. Hodnotím dočasne.(27.7.2013)

It needs to be about 20% cooler. Film volně navazuje na konec 3. série seriálu a koneckonců se nese i v podobném duchu, což je hlavní pozitivum celého filmu (spolu s úvodními titulky). Mé výhrady patří převážně vyobrazení světa lidí: Vychrtlé postavy s nohama až ke krku nedávají zrovna moc dobrý vzor malým divačkám. Twilight dostává svou první zamilovanou dějovou linku a občas narazíme i na všemožné výstřelky moderní technologie. A právě kvůli tomu se u mě bohužel trochu vytratilo to původní kouzlo, které seriál má.(6.8.2013)

Kdybych měl shrnout svoje dojmy z prvního filmu, tak bych asi víceméně jen opakoval to co píše uživatel kamisu. Prostě nevěřil bych tomu, že někdy napíšu to co se právě chystám napsat, ale ve světě MLP "jsou poníci prostě mnohem roztomilejší než náctileté holky" a tak to kouzlo roztomilosti je prostě z velké části pryč a ani docela povedený příběh, zajímavé charaktery a nakažlivá hudební stránka to u mě na těch 5* prostě nedotlačí, takže jenom 8/10.(10.5.2015)