Reklama

Reklama

My Little Pony: Equestria Girls

všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Obsahy(1)

Díky jistému kouzelnickému triku mohou naši hrdinové odcestovat do zvláštního univerza, aby získali zpět korunu uloupenou z Křišťálového vrchu. Po cestě s překvapením zjišťují, že nabyli lidskou podobu. (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (28)

MsUtahraptor 

všechny recenze uživatele

Poníkovský průměr. Docela to vystihl komentář kamisu, jen to vytracení kouzla jsem já nijak nepostřehla. Písničky jsou z té více-disco části spektra, ale dobré a chytlavé a hlavně v závěru si divák užije spoustu duhy. :D Naznačená love story mi do příběhu nakonec sedla a i na "podivný" vzhled postav jsem si během té hodinky zvykla i když jsem ráda za návrat do ponysvěta (a pořád si myslím, že existuje spousta výstižnějších FanArtů s poníky v lidské podobě). Vážně? Po tomhle všem ti přijde mluvící pes zvláštní? P.S.: Miluju Rarity!!! :D ... A Pinkie!!! ()

korbitch22 odpad!

všechny recenze uživatele

No to si snad děláte prdel?!?68%???Kdo to tady hodnotí?To tady má profil přes 180 dětí ve věku 5-6 let nebo co?Včera večer jsme na to kvůli malý koukali, páč furt mele o maj litl pony, tak jsem jí chtěl udělat radost.Tvl příšerná vymejvárna mozků, hnusná a laciná animace, stupidní dialogy a naprosto odporný písničky.Nedalo se to skoro vydržet.Jeden z nejdebilnějších výtvorů, co jsem kdy kvůli děcku musel vytrpět.Radši bych se koukal na 300 dílů Pokémonů po sobě, než jednou jedinkrát vydržet hodinu něčeho tak iritujícího a ubohého.68%????Kurva co se to děje?0%. ()

Reklama

avril4234 

všechny recenze uživatele

Na seriál to nemá ani náhodou, i keď si zachoval kúzlo priateľstva. No čakala som niečo oveľa oveľa horšie. Film sám o sebe nebol tak zlý, pesničky, ako vždy chytľavé, miestami dojalo aj pobavilo. Polepšenie záporáka ma potešilo, ale mohlo sa v príbehu vyvíjať postupne, nie náhle, bolo by to zaujímavejšie a záživnejšie. A ten lovestory mi prišiel úplne zbytočný. Celkovo to však bolo dobré a vzhľad postáv ma postupne úplne očaril, rovnako ako vzhľad poníkov. Čím častejšie sa na Equestria Girls dívam, tým viac ma to chytá. Z pôvodných 3 mení na 4* aj napriek niektorým nedostatkom. ()

Všelicos 

všechny recenze uživatele

Nebylo to tak hrozné, jak jsem se obávala, ale mělo to oproti seriálu tolik slabých míst, až mi to v průběhu začalo vadit. Nějvětším plusem filmu je asi Spike: svou roli plní bezvadně :) Souhlasím s Fun1k, to, jak je zanimovali, se mi vůbec nelíbí - jako by Hasbro animátoři neměli pořádně zmáknutý pohyb lidských nohou a rozčilovaly mě i ty sukně, co všechny dívky (neviděla jsem tam snad žádnou v kalhotech!) měly. Byly nepřirozeně statické... Alespoň písně (a velmi, velmi povedené intro) byly na úrovni seriálu. A mimochodem, začínám se Pinkie Pie po tomto filmu bát ještě více než normálně. Mám ošklivý pocit, že kdyby nebyla tak pošahaná, tak by byla nejnebezpečnějším villainem ze všech... ()

Janko_Vlyrd 

všechny recenze uživatele

Myšlienka alternatívneho sveta výborná, soundtrack fenomenálny, príbeh a jeho podanie priemerné, no postačujúce. Momentom prenesenia do "iného" sveta som sa v sebe z chuti zasmial, že čo to autorov napadlo. Pár minút nato, som v tom bol ako doma a preto si myslím, že si treba počkať na epizodické podanie. A bude veľmi zaujímavé sledovať, čo všetko autori vyťažia z toho spomínaného "iného" sveta, osobne sa na to teším. Hodnotím dočasne. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama