My Little Pony: Equestria Girls

Animovaný / Komedie / Rodinný / Muzikál / Fantasy

Kanada / USA, 2013, 72 min

It needs to be about 20% cooler. Film volně navazuje na konec 3. série seriálu a koneckonců se nese i v podobném duchu, což je hlavní pozitivum celého filmu (spolu s úvodními titulky). Mé výhrady patří převážně vyobrazení světa lidí: Vychrtlé postavy s nohama až ke krku nedávají zrovna moc dobrý vzor malým divačkám. Twilight dostává svou první zamilovanou dějovou linku a občas narazíme i na všemožné výstřelky moderní technologie. A právě kvůli tomu se u mě bohužel trochu vytratilo to původní kouzlo, které seriál má.(6.8.2013)

Bylo to vtipné a klasicky extrémně poťouchlé a roztomilé. Dlouho jsem se tomu vyhýbal, protože jsem se bál toho, že to fakt bude totální slátanina oproti seriálu, ale na to, že smíchali dva světy dohromady a ještě takhle odlišné, tak se s tím poprali dobře. Prostě "Hello everypo-... body" a užít si to. Jo a písničky jsou úžasné a chytlavé jako vždycky!(30.11.2014)

Moc nevím, co si o tom mám myslet. Přišlo mi že Hasbro potřebovalo z lidí nějak vyždímat prachy a aby přišli s bombovou novinkou. Na začátku a pak na konci byli poníci, oddechla jsem si že nezůstali v té mutantské lidské podobě (Fluttershy ve žluté kůži, to má žloutenku?) a taky že to nemá zásah do seriálu. Smysl a děj příběhu se mi zdá okoukaný, že se předem dá očekávat, jak to může dopadnout a navíc tam chybělo takové to ''kouzlo poníků''. Songy jsou ale celkem povedené za to si zaslouží pochvalu a Spike v psí podobě se jim také povedl. Dávám 3* bohužel tohle ''dílo'' se jim moc nepovedlo :/(27.7.2013)

• korbitch22

No to si snad děláte prdel?!?68%???Kdo to tady hodnotí?To tady má profil přes 180 dětí ve věku 5-6 let nebo co?Včera večer jsme na to kvůli malý koukali, páč furt mele o maj litl pony, tak jsem jí chtěl udělat radost.Tvl příšerná vymejvárna mozků, hnusná a laciná animace, stupidní dialogy a naprosto odporný písničky.Nedalo se to skoro vydržet.Jeden z nejdebilnějších výtvorů, co jsem kdy kvůli děcku musel vytrpět.Radši bych se koukal na 300 dílů Pokémonů po sobě, než jednou jedinkrát vydržet hodinu něčeho tak iritujícího a ubohého.68%????Kurva co se to děje?0%.(17.12.2014)

Posun do lidského světa byl zezačátku trochu šok, ale po chvilce jsem si na to celkem zvykl a o to víc mě pobavila spousta detailů, které se ve scénáři objevily. Ikdyž si myslím, že lidské verze poníků mohly dopadnout lépe (viděl jsem už daleko trefnější fan-arty) tak chválím. Hudba a celkové ladění se posunulo více do disco spektra a vůbec ladění a narážky evokují high school muzikály a podobné cool snímky, kterými hollywood krmí dnešní puberťačky. A to nemluvím o smartfounech a dalších moderních věcech, které samozřejmě nesměly chybět. Scénář ničím nepřekvapí a drží se osvědčeného základu: zlá namyšlená královna plesů a střední školy, studenti poamericku rozdělení do skupin a kast a banda outsiderů v podání pseudoponíků. Ale když to vezmu kolem a kolem, dokonale to zapadalo do konceptu MLP a přes všechny změny tam bylo všechno, co je na ponících dobré.(30.12.2013)