Urlo nelle tenebre, Un

Cries and Shadows

Horor

Itálie, 1975, 88 min

• Campbell

Rerun of the Exorcist(neboly srandovně pojmenovaný Exorcism 3: Cries and shadows) je dobrým příkladem špatného filmu. Režisér většinou točil porno a tohle je přesně film kterej s váma vyjebe. Sice tu jsou kozy a takovýhle ale všechno je tak debilně nasnímané že se vám udělá špatně. Film je nějak o tom jak jeden kluk uvidí nahou ženskou a vstoupí do něj ďábelk. Omlouvám se samozřejmě je to trochu zamotanější ale já se nemohl prostě soustředit. Furt jsem čekal na nějaký rozjezd, ale celou dobou čumíme na jebtičku(pardon jeptišku, ale byla celkem rajcovní takže bych jí rád oje.....pardon nechal jsem se unést.) a tak čumíme na její těžký život, až na to že ta herečka byla asi režisérova herečka z porna(podle toho hraní) tak je ten film naprosto bez emocí, furt se kecá a občas na nás vykukne posedlej klučík. Ten navíc vypadá spíše než posedlej jak nějakej retard. Furt se kroutí na postely jak dement a protože asi nezbylo nějak na efekty tak se do toho krásně třese kamera, aby bylo vidět jak moc se kroutí. Navíc konec vymyslel někdo chorej takhle debilní konec jsem dlouho neviděl. No nic chujovina u který jsem si říkal WTF? Proč jsem si to vlastně scháněl? WTF? Na co že jsem koukal? WTF? Proč mi bylo divně v kalhotách když se objevila jeptiška????? Plno otázek a žádné vysvětlení.(1.7.2010)