Prada: Candy

Krátkometrážní
USA, 2013, 4 min

Tri kratučké príbehy so života vzťahu jednej ženy a dvoch mužov. (toi-toi)

easaque

krátké hříčky ve stylu Wesa Andersona, ale reklamy hodnotit reklamy - stejně jako videoklipy. Stejně o nic nepřicházíte. Přidám aspoň odkazy na YouTube pro ty, které to zajímá. ()

JohnnyD

Andersonovsky bizarné a preštylizované, no výnimočne prázdne. Pripomenulo mi to jednu z mojich obľúbených scénok od Monty Pythonov "French Subtitled Film"... Každopádne tlieskam Prade, že si zaplatila takéto štýlové reklamy. ()

misterz

Preštylizovaná, vizuálne krásna reklama na parfém alá Wes Anderson. Obsahovo však prázdne a podľa mňa aj zbytočné. Ale žienka bola sympoška :). 50/100 ()

Jordan

nemám rád reklamy, ale keby všetky vazerali takto... nuž, keby všetky vyzerali takto, už by to nebolo "ono", takže je dobre, že reklamy sú poväčšinou nudné a klišé - a potom raz za čas nejakú reklamu urobí vo veľkom štýle niekto naozaj veľký, ako napríklad v tomto prípade W.A. ()

ScarPoul

Séria reklám pre Pradu, ktorá si snaží udržať feeling nejakého príbehu. Je to nasiaknuté Andersonovou poetikou. Stredová kompozícia, trochu divné postavy, ale zabudnem na to celkom rýchlo. Ale Léa Seydoux je naozaj neuveriteľne krásna. ()

hous.enka

Tohle není reklama, tohle je óda Wese Andersona na Candy (jasně, od Prady :D) a na Léu Seyodoux. Je to sladké (ten dortík), je to ryzí (plná pusa popcornu), je to Wes. A já jsem nekriticky nadšená. Víc Wese (a Léy samozejmě) do reklam! ()

Radiq

No počkat počkat, to se sem bude dávat každá reklama, co kdy nějakej režisér natočil? Na jednu stranu je to stylovy, ale pořád je to reklama, což nemám rád. Navic mě zrovna tohle ani nějak nezaujalo, na rozdíl od jinejch Andersonovejch počinů... ()

Almásy

ultra hyper posh stylovaná reklama so skvelou Leou Seydoux a trochu čuchám že si túto Candy ešte spolu struhnú v celovečeráku, príjemné pozeranie. ()

Firebug

Je to reklama a jako takovou je jí třeba i hodnotit. V dnešní době, kdy je většina reklam (alespoň v Česku) přehlídkou uječených bizarností a lobotomizujících WTF okamžiků, jsou kousky od Wese opravdovou nefalšovanou slastí! Nedávám 5* protože to je přeci jen prostá reklama, ALE kdyby většinu reklam natočil Anderson, nebo Gondry, byl by svět o moc krásnějším místem! https://www.youtube.com/watch?v=OnsXlxYiH6c ()

PEZ

Wes Anderson + Roman Coppola a ich trojita reklama na Pradu. Ma to styl, smrnc a i bez silnej pointy je to reklama, ktoru by som vedel v TV pozerat. Forma, namet a Léa Seydoux - tot ingediencie, ktore posuvaju tento kratas do nadpriemeru. ()