Super třída

Mister Twister: Class of Fun

Komedie / Rodinný

Nizozemsko, 2012, 80 min

• Kri-kri

Neskutečně infantilní film určený nenáročnému publiku, tj. těm nejdebilnějším divákům. Vyučování probíhá bez sebemenšího řádu, disciplíny či morálky. Toho mladistvého "učitele" by v reálu nevzali ani do pomocné školy a když, tak by ho děcka točily mobilem s cílem umístit to na Youtube. Karikaturní ředitelka je další z idiotských nápadů scénáristů, navíc nikterak originální. Nemám nic proti rodinným a dětským komediím, ale nesnesu, když se v nich postavy a to i ty, které by měly představovat určitou autoritu chovají jako idioti. Není divu, že zdejší kavárníci této sračce udělují vysoká hodnocení, stejně tak že to u nás odvysílala zrovna havlistická "veřejnoprávní" televize. Tento a jemu podobné filmy mají jediný účel - z nejmladší generace vychovat zdegenerované blbce. Odteď už raději nedám šanci žádnému filmu pocházející ze země zlegalizovaných feťáků!(10.5.2019)

• hygienik

Toto je snáď prvý európsky rodinný film, ktorý po CZ TV premiére zakotvil natrvalo v červených číslach. To je skvelá správa. Za seba ale konštatujem, že ma film ani po 2. projekcii s dabingom nepresvedčil o tom, že by si 77% naozaj zaslúžil. Je to komédia postavená na situačnej komike a na tom, že pán učiteľ myslí ako jeho žiaci. Dospelý sa zníži na úroveň detí a tým sa to samozrejme páči. Ja som radšej, keď filmy detského diváka zároveň poučia.(11.3.2019)