Ruedoo ron nan chan tai

• USA Last Summer

Mladou herečkou jménem Joy zmítá pocit smutku a neštěstí, a tak přemýšlí nad smrtí. Aby tomuto pocitu utekla, rozhodne se využít nabízené příležitosti a vyrazí spolu se svými přáteli Singhem, Meen a Garnem do plážového domku na soukromý večírek. Jenže kromě alkoholu kolují v rukou zúčastněných i drogy, které zapříčiní, že Joy v průběhu večera dostane epileptický záchvat a zemře. Přítomnost drog znemožňuje zavolat záchranku, a tak se chlapci Singh a Garn rozhodnou dívčinu smrt utajit. Kvůli jistým okolnostem se však tělo ukrýt nepodaří a informace o smrti Joy vyjde na povrch. Mohlo by to vypadat, že je všemu konec, jenže zdání leckdy klame a pomstychtivý duch na sebe nenechá dlouho čekat. (EMIA)

George Stobbart

Mladá herečka, nepríliš spokojná so svojim životom si vyrazí so svojimi známymi k moru, kde však súhrou nešťastných okolností príde o život. Keďže však mali pri sebe drogy, rozhodnú sa jej smrť zamaskovať, čo na nich následne privolá jej nasratého ducha. A tak tu máme jeden príbeh, zložený z 3 častí, kedy sa každá z nich primárne venuje jednej z postáv a každú zároveň natočil iný režisér. Na celkový dojem to však priveľký vplyv nemá a hoci to zo začiatku vyzeralo vcelku lákavo, netrvalo dlho a film upadol do nudného, tisíckrát videného stereotypu. ()

Kalidor

První půl hodina má nájezd na 4 hvězdy, potom se něco zvrtne puvodní režisér asi umřel a nahradila ho Rosamude Pilcher jinak si to neumim představit. ()

ConanVJ

Jako duchařský horor funguje filmek občas hodně dobře, zvlášť první půlka filmu. Potom to ale ztrácí na intenzitě a film se zbytečně protahuje. Scénář funguje bez větších chybek, ale chtělo to víc zapracovat na intenzitě konce. Takhle je to jen průměrný horůrek, který se ztratí v záplavě kvalitnějších duchařin. Za mě 50% :) ()

ricci.s

Oslava teenagerov, nešťastná smrť jednej z nich, zbavenie sa tela a následná pomsta jej ducha. Asi toľko k obsahu. Zvláštne na tom filme je predovšetkým to, ako, kedy a v akom poradí umierajú jednotlivé postavy, pretože párkrát ma to vážne prekvapilo. Horor by sa totiž dal rozdeliť na tri segmenty, pričom v každej sa dosť nečakane "uzatvorí" osud niektorého z hlavných hrdinov. Takže filmy by mohol pokojne trvať 30, príp. 60 minút a nič by sa nestalo. Scenár dobrý, páčilo sa mi, ako to bolo všetko pekne premyslené. Ale týmto to končí. Jedná sa totiž o obyčajnú, nie práve nápaditú, ľahko zabudnuteľnú a málo desivú duchársku báchorku, akých sú stovky. Pozrieť sa to dá, ale nič viac. ()