Čúnibjó demo koi ga šitai! Lite

• Japonsko 中二病でも恋がしたい! Lite (více)

Krátke 6-dielne pokračovanie animovaného seriálu Chūnibyō demo koi ga shitai!. Opäť sa stretnete s hlavnými hrdinami Yuutou a Rikkou a ich kamarátmi. (Carol Pifková)

Carol Pifková

Ťažko ONA porovnávať so seriálom, samozrejme je to slabšie. Veď predsalen jedna časť má 6 minút, ale aj tak to príjemne pobavilo a som rada, že som ešte mohla vidieť Rikku a Dekomori. Pre mňa osobne prvá a posledná časť najlepšia zo všetkých 6. ()

zdepapepa

Soubor šesti krátkých epizodek, které dohromady dají zhruba jednu plnohodnotnou epizodu mě bavil. Rikka vs volejbal byla zábavná a bylo fajn, že když už je to high school anime, že taky vidíme nějakou výuku. Následující dva díly byly kvalitní forma prequelu jak pro Rikku, tak pro Yuutu. Díl s hovězím humorně ukazuje dětinskou a nezkušenou stránku Rikky. Díl s Kumin funguje zároveň jako představení postav i jako vhled do života Kumin. Závěr Dekomori vs Nibutani nabízí akci i zábavu, jak je člověk zvyklý ze seriálu a dal by se zařadit téměř do jakéhokoliv dílu. ()

• Tak ako v Chūnibyō demo koi ga shitai! (2012), i pre tento seriál naspievala úvodnú pieseň speváčka ZAQ a nesie názov "Kimi e". Tentokrát však naspievala aj záverečnú pieseň s názvom "Shikkoku ni Odoru Haou Bushi". (Carol Pifková)