poster

Kingsman: Tajná služba

 • Velká Británie

  Kingsman: The Secret Service

 • Velká Británie

  The Secret Service

  (pracovní název)
 • USA

  Kingsman: The Secret Service

 • Slovensko

  Kingsman: Tajná služba

 • Kanada

  Kingsman: The Secret Service

 • Nový Zéland

  Kingsman: The Secret Service

 • Austrálie

  Kingsman: The Secret Service

Akční / Dobrodružný / Komedie / Thriller

Velká Británie / USA, 2014, 129 min

Externí recenze k filmu (18)

 • Alenaprokopova.blogspot.com (Alena Prokopová) ***

  "Srovnání s bondovkami pokulhává právě v tom, že podstata příběhů agenta 007 byla starosvětsky vážná. Vaughnovi Kingsmani si na záchranu světa deštníkem jen hrají." (více)

 • AVmania.cz (Marek Čech) ****

  "Vážnější notu přebral Vaughn z První třídy, onu kombinaci násilí a nekorektního humoru z Kick-Ass. Svým pátým filmem stvrzuje pozici tvůrce, který ještě nezaváhal. S bondovskými fetišy a odkazy si pohrává tak, že se stírá rozdíl mezi parodií a poctou." (více)

 • Centrum-detektivky.cz (Richard Spitzer)

  "Kingsman: Tajná služba je snímkem více žánrů, z nichž každý stojí za pozornost a každý posouvá filmařskou laťku o něco výš. I když není vždy jen permanentní taškařicí a humor jde někdy zcela stranou (scény s Eggsyho mámou), jedná se hlavně o třeskutě namíchaný mix legrace, parodie (plné citací a…" (více)

 • CinemaView.sk (Pavel Bielik) ****

  "Film je právom porovnávaný s adaptáciami príbehov agenta 007. Tvorcom nemožno uprieť snahu o určité asociácie so špionážnymi filmami slávneho agenta, kde ešte hviezdil Seann Connery. Minimálne štylizácia niektorých postáv je podobná, zakladá sa však predovšetkým na humornej stránke a nostalgii z…" (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) *****

  "Kingsman: Tajná služba je dárkem pro všechny, kteří mají rádi akci, humor, staré špionážní filmy, elegantní agenty, ujeté megalomanské padouchy a bezchybné herecké výkony. Pokud se vám stýská po Jamesi Bondovi, tak tento film vám rozhodně vykouzlí spokojený úsměv na rtech." (více)

 • FandimeFilmu.cz (Petr Slavík) *****

  "Obecně pak má Vaugn všechno do posledního detailu promyšlené, točí s velkou lehkostí, dokáže dát celému snímku konstantně vysoké tempo, neustále hýří nápady a především se zcela očividně neskutečně baví. Takhle má prosím vypadat moderní zážitková kinematografie." (více)

 • FFFilm.name (František Fuka) *****

  "Jako by to všechno nestačilo, v Kingsmanovi jsou nejlepší akční scény boje muže proti muži (a proti ženě), jaké jsem viděl za mnoho posledních let v jakémkoliv filmu jakéhokoliv žánru. Včetně Johna Wicka. A tím nemyslím zdaleka jen to, že jsou některé ty scény překvapivě brutální (což jsou). Také…" (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Najväčšia sila Kingsmana je v tom, že je patrične prepálený a pritom dostatočne sebauvedomelý. Je to zábava, ktorú naozaj nemožno brať vážne a v rámci žánru nemá žiadnu konkurenciu, teda až kým sa na plátna kín nepriženie Krycie meno U.N.C.L.E. To však bude až za pekných pár mesiacov..." (více)

 • Filmspot.cz (Jan Varga) *****

  "Vaughn si dává záležet na každém detailu, prošpikoval svůj film drobnými odkazy a vtípky a smontoval to do sebe tak, že to sedne v naprosto každém ohledu. Nádherně vede herce a dostává z nich přesně to, co z jejich hrdinů činí postavy s uvěřitelnou emocionální hloubkou, jenž ve filmech tohoto žánru…" (více)

 • Generace21.cz (Silvie Kostovská) *****

  "Kingsman balancuje na hranici snímku, který vzdává hold klasickým bondovkám, a parodie, naštěstí však nesklouzl k trapnosti. Matthew Vaughn namixoval jedinečný koktejl s pečlivě odměřenou dávkou akce a humoru, s originální zápletkou a skvělým soundtrackem, který už jen podtrhoval celkový dojem.…" (více)

 • Gorilla.cz (Martin Koťátko) *****

  "Kingsman: Tajná služba je přesně ten typ snímku, co si rádi pustíte, když se chcete vyloženě bavit, ale nechcete se u toho cítit trapně. Zábavný akční film, který nevyžaduje alkohol v krvi k tomu, abyste si ho upřímně užili. Film, který by v rukou kohokoliv jiného sklouznul někam mezi Codyho Bankse…" (více)

 • iDnes.cz (Mirka Spáčilová) ***

  "Pohádkový nádech z dob, kdy se agent 007 nebral smrtelně vážně, sice nesahá k nezávazným flirtům, ale úsměvné situace s hamburgery na luxusní večeři prokládá suchými hláškami pronášenými s kamennou tváří a bitkami v čele s masakrem v kostele, kde tarantinovská bezuzdnost potkává nadsázku…" (více)

 • MovieScreen.cz (Kamila Steinbachová) ****

  "Zaměříme-li se na samotnou akci, je zajímavé, že ze všeho nejvíc připomíná Wrightovu komedii U konce světa. Velmi svižné sekvence, které působí zdáním, že se v nich nepoužilo jediného střihu, nás vtahují přímo do centra dění, v němž si při všech obratech, kotoulech, úhozech a rozbitých brýlích…" (více)

 • MovieZone.cz (Václav Rybář) ****

  "A akční scény? Ano, tenhle film je eRkový, takže o průstřely, čtvrcení a sekání není nouze. Zvlášť scéna v kostele je v tomto směru vyloženě lahůdková a překonat ji mohou snad jen virtuální jatka á la Dead Rising. Ve zkratce řečeno - spousta nepřirozeného a naprosto zbytečného násilí, přesně jak to…" (více)

 • NaFilmu.cz (David Gajdoš) *****

  "Bez potreby vedieť, čo nové Vaugh ukuchtil, vybral som sa do kina a okamžite mi explodovala hlava do farebného obláčiku. Šťavnatá akcia, dychberúce a napínavé scény, nevtieravý gentlemanský humor, skvelá réžia, casting, soundtrack… a bizarnosť v každej scéne. Divácky atraktívnejšieho záporáka s…" (více)

 • Okodivaka.cz (Lukáš Plaček) *****

  "Adaptace komiksu jako žádná jiná. Parádní akční vypalovačka Matta Vaughna převádí zábavný komiks do ještě zábavnější audiovizuální divočiny, která dává zároveň vzpomenout na starší do extrému zahnané bondovky a zároveň připomíná, jak může fungovat klasická akční vypalovačka. Skvělé obsazení,…" (více)

 • Pinbacker.cz (Jakub Brych) ***

  "Vím, vyznívá to přehnaně zahořkle, ale to je jenom snahou vynegovat přehnaná očekávání. Kingsman je zábavná pocta-nepocta Bondovi a spol., která sbírá body ze řetězu se utrhnuvším Colinem Firthem a hlavně tím, jak moc po svém a neurvale si to Matthew Vaughn udělal. Všeho moc ale škodí, a i když…" (více)

 • TotalFilm.cz (Jaroslav Kejzlar) *****

  "Kingsman je film, o kterém ještě uslyšíme. Svou nevyčerpatelnou zásobou suchého, až absurdního homuru nejen pobaví. Ukazuje, jak by se dneska měly točit akční komedie – protože bojové scény si s humorem tykají (speciálně kostelní masakr). V rámci všemožných odkazů nezadržitelně pálí do aktuálních…" (více)