Klíč k lásce

South Kensington

Komedie / Romantický

Velká Británie / Itálie / Francie, 2001, 112 min

• kingik

Když se britský smysl pro humor střetne s italskou živelností, může být výsledná reakce této chemie velice bouřlivá a na světě je spíše další podprůměrný film, který ničím moc neoslní.(1.2.2009)

Príjemná europska komédia so skvelými hercami, na čele s Rupertom Everettom. Aj kedˇ je vo filme dosť veľa postáv vôbec nieje zamotaný alebo zmätený. Je to zábavný a vtipný snímok, pri ktorom som sa nenudil a presne toto je pravá oddychová komédia, na ktorej je vidno že nepochádza zo zámoria a preto je asi aj taká pohodová.(13.8.2004)

• Fanucci

Když se britský smysl pro humor střetne s italskou živelností a českým dabingem stojí to za hovno. Nadalo se na to dívat.(21.6.2005)

• Dan9K

Nemá to sice skoro žádný nápad, je to možná až moc ideální a bylo dost matoucí, když v originále mluví hlavní hrdinové dvěma jazyky, ale v dabingu pouze jedním. Bylo ale příjemné se na to koukat, párkrát jsem se dokonce i usmál a je pravda, že i při velkém počtu postav, se člověk bezvadně orientuje a dokáže se vžít do všech lidských osudů. Zkrátka mi z toho vychází průměrná neamerická romantická komedie. Jo a ještě něco. Je normální, že lidé v jiných zemích takhle zběsile cestují? Pro ně je cesta z Londýna do Říma stejný zážitek jako pro mě jízda MHD.(21.6.2005)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,126,026(16.7.2010)