V čísle 9

• Velká Británie Inside No. 9
Velká Británie, (2014–2023), 23 h 36 min (Minutáž: 28–30 min)

Steve Pemberton, Reece Shearsmith, Gemma Arterton, Anna Chancellor, Adam Deacon, Tamsin Greig, Conleth Hill, Katherine Parkinson, Anne Reid, Sophie Thompson (více)

Série(8) / Epizody(48)

Komediálny seriál ponúka pohľad do šiestich veľmi rozličných domov s číslom 9, v ktorých sa obyčajné a každodenné životy preplietajú s neobyčajnými a nečakanými zážitkami. Vo veľkom vidieckom dome vedie hra na „sardinky" k prekvapujúcim odhaleniam záhad ukrytých v skrini. Zo veľmi starého strašidelného domu sa presunieme do šatne nevraživého herca v londýnskom West End-e. Cestu zakončíme v byte zdanlivo spokojnej učiteľky základnej školy, ktorá sa stáva obeťou svojho dobrého skutku. Každé z obydlí ponúka nepredvídateľne vtipné momenty, ktoré sa razom môžu zmeniť na desivé a hrozivé. (Incantator)

Recenze uživatele hrona k tomuto seriálu (2)

A Quiet Night In (2014) (S01E02)

Takhle dobře zpracovaný příběh s vyhrocenou pointou jsem snad ještě neměl tu čest vidět. Dva lupiči pohybující se po obydleném domě dorozumívající se mezi sebou pouze posunky, nutno dodat, že v té tichosti, ve které celý příběh plyne, i smát se člověk snaží potichu. Velice zdařilá jednohubka. .Ostatně jako celý seriál. ()

The 12 Days of Christine (2015) (S02E02)

Některé díly tohoto seriálového projektu jsou prostě neskutečně dobré. Tento díl bych jednoznačně zařadil mezi ty absolutně nej.... ()