Tak neváhej a toč - ještě jednou speciál! (TV pořad)

Komedie

Česko, 2013, 60 min

Martin Rek

K 60tinám ČT natočil Eda Hrubeš ještě jeden speciál svého pořadu Neváhej a toč. Pozval si jako hosty účastníky Star Dance Jolanu Voldánovou a Romana Vojtka, průvodce Hodiny pravdy Petra Svobodu, autory pořadu Neuvěřitelný svět rekordů a kuriozit Petra Svěceného a Vojtěcha Bernatského a průvodkyni Divadélka pod věží Marušku Rottrovou. Pořad je samozřejmě postaven na vtipných i méně podařených domácích videí a povídání hostů, kteří vzpomínají, co prožili při moderování svých pořadů. Solidní vydání zábavného pořadu k výročí ČT.(3.6.2013)

• Everyone

ještě jednou odpad!(21.12.2015)

• MM_Ramone

"Tak neváhej a toč" bola televízna show zameraná na premietanie vtipných domácich video záznamov. Podobných relácií sa objavilo na našich obrazovkách mnoho. Nebolo to nič originálne, ale sem tam sa na to dalo pozrieť. Len tak zabiť čas. Občas sa tam mihli aj celkom podarené zábery. Lenže to ako toto moderoval Eduard Hrubeš bolo niečo otrasné. Definitívnou bodkou za týmto projektom českej verejnoprávnej televízie je hodinová relácia "Tak neváhej a toč - jěště jednou speciál!". To bol posledný klinec do truhly. Absolútny odpad!(24.10.2017)

• ic

tohle nás někdy bavilo?(4.6.2013)

• Paity

Znovu a znovu Eduard Hrubeš. Kdy už tomuto člověku bude na obrazovce konec...(26.10.2015)