Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Když Guillaumova matka volala své syny ke stolu, vždy rozdělovala ty dva atletické, co sportovali a jezdili na safari, jako „kluky", a jeho.. Inu, jako Guillauma. Toho, který nesnášel sport a s největší vášní se učil imitovat manýrismy své matky, přičemž se po nocích stával císařovnou Sissi. A byl spokojený jako mámina holčička. Pak ale přichází puberta, jedna internátní škola za druhou, psychoterapie a povolání na vojnu. A Guillaume zjišťuje, že jeho vlastní já se úplně nesetkává s tím, jak se jeho rodina dávno rozhodla. Guillaume Gallienne je stoupající herecká hvězda (Yves Saint Laurent, prestižní soubor La Comédie-Française), otevřeně bisexuální otec od rodiny a ve svém režijním debutu hraje dvojroli sebe i své matky. (Mezipatra)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (12)

MMR 

všechny recenze uživatele

Já v tom teda žádnou vtipnou taškařici nevidím, naopak, tenhle "humor" se k pořádnému humoru ani nepřiblížil, spíše se otíral o žumpové dno někde bůhvíkde. A co naplat, že hlavní představitel vypadal jako mladší verze Genzera, když své nesympatické vyjadřování je poznat hned při vyřknutí první hlásky ze svého chřtánu. Bída. ()

jiri.twist 

všechny recenze uživatele

Tady u tohoto filmu bude ještě více znamenat, co člověk, to názor. Mě snaha tvůrců kolikrát i směsicí připitomělých a mnohdy ani ne originálních gagů nic neřekla, pro mě neplatí, že gay musí být zákonitě jen zzenštilá rádobybuzna, stále jsem čekal, že se film nějak více rozvine ... a ono nic, možná, kdybych byl nějaký mongoloid, že se trochu pobavím ... bohužel zklamání a mažu ... ale tím nechci tvrdit, že herecký výkon Guillauma je špatný 2422 ()

Reklama

EllienPM 

všechny recenze uživatele

Nechtělo se mi, ale kamarád mě přesto do Lucerny vytáhl. Nelituji. Hned jsem na to šel pro změnu s kamarádkou znovu, takže dvojitá porce smíchu, občas k popukání (Sissi). Tohle by prostě šlo, hodně šlo. Skvělé scény s matkou a vůbec - geniální styl vyprávění, ztvárnění i velmi vtipný smysl pro humor - skvěle. Doporučuji všem, bez ohledu na pohlaví vašeho partnera nebo psa. ()

evulienka3 

všechny recenze uživatele

Prvá pol hodina filmu u mňa na plné bodové hodnotenie nevyzerala ani náhodou. Trvalo mi, kým som sa zžila s hlavným hrdinom a so spôsobom rozprávania príbehu, ktorý je naozaj originálny. Druhá polovica filmu si už však získala moje absolútne sympatie a v závere mi aj bolo ľuto, že už je koniec, čo sa mi stáva málokedy. Takmer dokonalá one man show v sebe nesie niekoľko vrstiev príbehu a je veľmi pekným zamyslením sa nad životnými rolami a ich vplyvom na jedinca, pričom napriek nesprávnemu "zaradeniu" a snahe o naplnenie nesprávnej role je pekne ukázané, že to nemusí bezpodmienečne znamenať katastrofu, ale skôr sebapoznávanie sa okľukou. Ide len o uhol pohľadu, tak ako vždy a takmer vo všetkom. 90%Videné v rámci Challange tour - 30 dní so svetovou kinematografiou. ()

Aljak odpad!

všechny recenze uživatele

Čistý nefalšovaný odpad. Príbeh o kučeravom nesympatickom chalanovi dobrovoľne uväzneného vo vlastnej klietke podivnosti a výstrednosti. Guillaume Gallienne - režisér, scenárista a hlavná postava tohto "skvostu", ktorý ma absolútne ničím nezaujal a tú hodinu a pol považujem za totálnu stratu času. A pritom popis k filmu celkom lákal, no ten štýl "humoru" ma jednoducho nebral. ()

Galerie (13)

Reklama

Reklama