Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Před dvaceti lety byla Země zničena nukleární apokalypsou. To, co zbylo z lidstva, se ukrývá na Měsíci - který se ale rozpadá úplně stejně. Jedinou nadějí lidstva je vyslat malý tým do středu Země a získat mýtický svatý grál. Vše, co jim stojí v cestě, je starověká rasa ještěrovitých humanoidů a armáda dinosaurů. (valmez79)

Videa (4)

Trailer 1

Recenze (74)

VanTom 

všechny recenze uživatele

Přes záměrnou brakovou přepálenost (Hitler na dinosaurovi, iSekta :-)) se film tváří nečekaně vážně, s mnoha seriózními momenty, které nepřekvapivě nefungují. Přímočará zápletka (nedávající moc smyslu) vystačí sotva na hodinu a půl včetně 10minutových titulků, přičemž odlehčeně pobaví především dobrodružná výprava do duté Země s roztomilým špičkováním postav. Jako triková sci-fi jednohubka s nejistou režií (v akci či při vedení herců - nezkrocení "skečových" výstupů) ale uplyne svižně. ()

Kienast 

všechny recenze uživatele

Totální blbost, ve které je však úplně všechno. Jako když pejsek s kočičkou vaří dort. Bohužel jednička o něco lepší. Efekty super, nápady trhlé, cením tvůrce, kteří to dostali až do kin, ale zároveň nevím jestli bych chtěl něco takového vidět i do třetice, vzhledem k otevřeným vrátkům "RUDÉ planety. 5/10 ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Dlouhé čekání a pak tohle. Pokud pominu pár vtipných scének ze středu Země, tak se nepodařilo prakticky nic. Největší problém je v tom, že tvůrci nenašli nějaké pořádné téma. Měsíční náckové na Zemi dávali jedničce celkem velký prostor, který se dařilo solidně vyplnit a navíc v kurzu byla Sarah Palin, což byl pro satiru ideální cíl. Tady se nic takového nenašlo. Jediné, co film mohlo zachránit, byla pořádná řezničina ve středu Země, ale ani tady se Vuorensola nevyznamenal. Efekty v dnešní konkurenci působily lacině, akce mě také z ponožek nevystřelila a o nějakém gore si může člověk nechat tak akorát zdát, ačkoliv uznávám, že to se tady ani čekat nedalo. Nijak zvlášť mi nesedli ani herci, takže suma sumárum se jedná o jedno velké zklamání. 25% ()

Milky. odpad!

všechny recenze uživatele

První Iron Sky miluju, ale tohle bylo vyloženě zklamání roku. Naprosto prázdný, nudný, nebavící film s pitomým scénářem a veškerým dějem tak plochým a nezábavným jakoby pocházel z nějakých devadesátek na Nově. První díl měl absurditu jako klad a guilty pleasure, tady už je to ale jen odbytý film se kterým si tvůrci prostě nevěděli rady. Bez napětí nebo čehokoliv, člověku je úplně jedno co se děje. A veškeré cool scény byly už v trailerech, takže se člověk nemusí na film ani dívat. Jediná opravdu dobrá věc byl nástup na scénu "Sieg Heil, Mutterfickers!!!" Zbytek stál za vyližprdel. Smutné ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Rád bych řekl, že Timo Vuorensola tímhle vlastně pohřbil sám svůj „projekt“, ovšem on ani první díl nebyl žádná sláva, jak zvěstovali někteří uživatelé. Byla to místy zábavná ovšem z větší části neskutečná píčovina. Druhý díl už byl jen trapná píčovina. Chyba první: Julia Dietze byla tahounkou jedničky, tady jen přicmrndávala, moc prostoru nedostala, ubylo vtipných momentů, přibyla všudypřítomná trapnost. 2) mega píča prezidentka a největší otrava z jedničky tu byla zas. Černoška s Rusem alespoň občas dokázali vykouzlit úsměv, návrat a dvojrole Udo Kiera potěšila – no a pak tu máme to panoptikum Vrilů ve středu Země (Hitler, Stalin, Mark Zuckerberg, Margaret Thatcher, Caligula, Úsama bin Ládin, Steve Jobs (který tu měl dokonce sektu svých uctívačů – pěkní čuráci), papež Urban II a další ocasi. Nacistické vzducholodě a UFO lodě vystřídal vycvičený tyranosaurus či triceratops coby zápřah do vozů. Jinak ale kupa škváry, trapnosti a zmaru. 30% ()

Galerie (48)

Zajímavosti (2)

  • Na film se vybralo přes 600 tisíc dolarů na Indiegogo.com. Za vyšší příspěvek vás mohl ve filmu např. sežrat T-Rex. (BloodMax)
  • V závěrečných titulcích se objevují kresby z Voynichova rukopisu. Jedná se o tajemnou ilustrovanou knihu napsanou neznámým písmem, která je předmětem zájmu mnoha kryptologů a má spojitost s českými zeměmi, jelikož zde byla možná napsána. (pajik)

Reklama

Reklama