Reklama

Reklama

Iron Sky: The Coming Race

  • Německo Iron Sky: The Coming Race (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Před dvaceti lety byla Země zničena nukleární apokalypsou. To, co zbylo z lidstva, se ukrývá na Měsíci - který se ale rozpadá úplně stejně. Jedinou nadějí lidstva je vyslat malý tým do středu Země a získat mýtický svatý grál. Vše, co jim stojí v cestě, je starověká rasa ještěrovitých humanoidů a armáda dinosaurů. (valmez79)

Videa (4)

Trailer 2

Recenze (72)

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

„Co se stalo s ostatními?" „Hitler je sežral!" Bláznivá parodie na sci-fi příběhy s řadou odkazů - Poslední večeře Páně, Indiana Jones (Dobyvatelé ztracené archy), Cesta do středu Země, Star Wars či hledání sv. Grálu jsou jen ty nejkřiklavější. Příjemný vizuál, jednoduchý příběh a nesmrtelný Udo Kier. Celkově podobné prvnímu filmu. Na jedno podívání a na odreagování dostačující. A rudý Mars si logicky museli zabrat soudruzi z Ruska.... ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Iron Sky: The Coming Race je film, ktorý by mohol byť chápaný len ako taká medzihra pred vyvrcholením celej trilógie, na ktorú snáď nebudeme čakať ďalších sedem rokov. Problém je však v tom, že je celý dej veľmi kostrbatý a chýba mu jasná dramaturgia, ktorá by dokázala jednotlivé pasáže navzájom vybalansovať do potrebnej rovnováhy. Pridajte si k tomu nepresvedčivé herecké výkony niektorých hlavných protagonistov a čoskoro prídete na to, že film nezachráni ani Udo Kier v sedle tyranosaura rexa. Hudba tentoraz vhodne nedopĺňa obraz, avšak efekty zostávajú na špičkovej úrovni. Naozaj sa zase nechce veriť tomu, že sledujeme biják v európskej produkcii, nie hollywoodsky blockbuster za stovky miliónov dolárov. ()

Reklama

*CARNIFEX* 

všechny recenze uživatele

Z vesmíru do praveku, no s Adolfom. Vizuálne stále uspokojivé, no ten celkový dojem je už určite na nižšej úrovni, i keď podaktoré scény sú naozaj vydarené. Dvojka je proste obsahovo iná, inak mi príde viac menej na jedno kopyto s prvotinou. Tiež medzi dva-3, tiež slabšie ako “Sky Sharks”. Poslednú časť, tretie pokračovanie by mala spackať Čína. Tak uvidíme, čo to bude za sračku .. ()

lamps 

všechny recenze uživatele

Moc jsem se těšil, ale tvůrci už to tentokrát zábavně ukočírovat nezvládli. Nějaký ten guilty pleasure náboj to pořád má a efekty se celkem povedly, ale příběh vůbec nedrží pohromadě a chvílemi to vypadá, jako by ho napsala parta teenagerů, co zrovna odešla z maratónu sci-fi filmů. Hrdinové jsou mizerní a humoru je víc i na rande slepého s hluchým. K jedničce se vždycky vrátím rád, tohle už vzniknout nemuselo (i když své fanoušky si to určitě najde). ()

Big Bear 

všechny recenze uživatele

Když jsem zjistil, že skvělá sci-fi komedie Iron Sky o nacistech a Moonfuhrerovi, kteří se ukryli na Měsíci má tohle pokračování, byl jsem nadšen. Jenže zatímco jsem se u předchůdce chlámal hned od začátku, tady každý jen trochu lepší vtípek či narážka nechávaly na sebe dost dlouho čekat. Věřil jsem se, že se to rozjede, ale nerozjelo... Digitální efekty nejsou vše a když posadíte Hitlera na T-Rexe, fakt to není vtipné. Takže musím říci, že jsem dost zklamaný a to jsem tenkrát dal za 4 *. Dneska dám akorát tak za dva Jobsiány Jobsovi k večeři. * * ()

Galerie (48)

Zajímavosti (2)

  • Na film se vybralo přes 600 tisíc dolarů na Indiegogo.com. Za vyšší příspěvek vás mohl ve filmu např. sežrat T-Rex. (BloodMax)
  • V závěrečných titulcích se objevují kresby z Voynichova rukopisu. Jedná se o tajemnou ilustrovanou knihu napsanou neznámým písmem, která je předmětem zájmu mnoha kryptologů a má spojitost s českými zeměmi, jelikož zde byla možná napsána. (pajik)

Reklama

Reklama