poster

Iron Sky: The Coming Race

 • Německo

  Iron Sky: The Coming Race

 • angličtina

  Iron Sky: The Coming Race

 • angličtina

  Iron Sky 2

  (pracovní název)

Komedie / Sci-Fi

Finsko / Německo / Belgie, 2019, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fiftis
  *

  Iron Sky: The Coming Race je film, ktorý by mohol byť chápaný len ako taká medzihra pred vyvrcholením celej trilógie, na ktorú snáď nebudeme čakať ďalších sedem rokov. Problém je však v tom, že je celý dej veľmi kostrbatý a chýba mu jasná dramaturgia, ktorá by dokázala jednotlivé pasáže navzájom vybalansovať do potrebnej rovnováhy. Pridajte si k tomu nepresvedčivé herecké výkony niektorých hlavných protagonistov a čoskoro prídete na to, že film nezachráni ani Udo Kier v sedle tyranosaura rexa. Hudba tentoraz vhodne nedopĺňa obraz, avšak efekty zostávajú na špičkovej úrovni. Naozaj sa zase nechce veriť tomu, že sledujeme biják v európskej produkcii, nie hollywoodsky blockbuster za stovky miliónov dolárov.(2.12.2020)

 • Milky.
  odpad!

  První Iron Sky miluju, ale tohle bylo vyloženě zklamání roku. Naprosto prázdný, nudný, nebavící film s pitomým scénářem a veškerým dějem tak plochým a nezábavným jakoby pocházel z nějakých devadesátek na Nově. První díl měl absurditu jako klad a guilty pleasure, tady už je to ale jen odbytý film se kterým si tvůrci prostě nevěděli rady. Bez napětí nebo čehokoliv, člověku je úplně jedno co se děje. A veškeré cool scény byly už v trailerech, takže se člověk nemusí na film ani dívat. Jediná opravdu dobrá věc byl nástup na scénu "Sieg Heil, Mutterfickers!!!" Zbytek stál za vyližprdel. Smutné(9.5.2019)

 • Kienast
  ***

  Totální blbost, ve které je však úplně všechno. Jako když pejsek s kočičkou vaří dort. Bohužel jednička o něco lepší. Efekty super, nápady trhlé, cením tvůrce, kteří to dostali až do kin, ale zároveň nevím jestli bych chtěl něco takového vidět i do třetice, vzhledem k otevřeným vrátkům "RUDÉ planety. 5/10(12.5.2020)

 • lamps
  *

  Moc jsem se těšil, ale tvůrci už to tentokrát zábavně ukočírovat nezvládli. Nějaký ten guilty pleasure náboj to pořád má a efekty se celkem povedly, ale příběh vůbec nedrží pohromadě a chvílemi to vypadá, jako by ho napsala parta teenagerů, co zrovna odešla z maratónu sci-fi filmů. Hrdinové jsou mizerní a humoru je víc i na rande slepého s hluchým. K jedničce se vždycky vrátím rád, tohle už vzniknout nemuselo (i když své fanoušky si to určitě najde).(8.5.2019)

 • Warle
  ***

  Hergot to byla pitchovina. :D Naprosto ujeté béčko, u kterého nevíte, jestli zaslouží odpad za to, jak neskutečně stupidní je a jak moc nedává smysl a je plné kýčů, klišé a příšerných hereckých výkonů, nebo plnej počet za tu odvahu narvat do jednoho filmu Hitlera, Stalina, papeže, Margaret Thatcherovou, džihád a další nespočet osobností bez ohledu na to, jestli je čeká žaloba za užití, nebo ne. Narážky na Apple a Donalda Trumpa ale bezvadné. :D Příběhové slabší, herecky a muzikou též, ale jako jednohubka za mě solidní ujeťárna. Díky tomu, že se film zřejmě nebere nějak extra vážně, tak asi kolem 55%. Kdyby to ale nebylo myšlené jako satira, tak by to bylo o pár procent méně.(16.6.2019)

 • - V závěrečných titulcích se objevují kresby z Voynichova rukopisu. Jedná se o tajemnou ilustrovanou knihu napsanou neznámým písmem, která je předmětem zájmu mnoha kryptologů a má spojitost s českými zeměmi, jelikož zde byla možná napsána. (pajik)

 • - Na film se vybralo přes 600 tisíc dolarů na Indiegogo.com. Za vyšší příspěvek vás mohl ve filmu např. sežrat T-Rex. (BloodMax)