Topka. Perfektní pilot.(29.4.2019)

Když jsi jednou moula od přírody, neměl by ses pouštět do dobodružství, a to dokonce ani když na tebe číhá v podobě krásné a tajuplné ženy. Protože dobrodružství v sobě skrývá i nebezpečí a nenezpečí může být pro typického moulu velmi, velmi nebezpečné. / Parádní rozjezd načerno vypůjčeným taxíkem, rozhodně jsem navnaděna k dalšímu sledování.(18.10.2016)

Máme tu slušného Araba, jednu solidní roštěnku, která mu na chvilku ukáže jiný život. Po probuzení čeká kluka studená sprcha, dívka leží v krvi a on si nic nepamatuje. Co teď? Útěk! Bohužel shodou okolností není daleký. Když se všechno s prominutím sere, tak se to sere. Rozjezd tohoto seriálu vypadá solidně a jsem zvědavý, co nabídnou další díly.(19.2.2018)

• TomX2

Pilotný diel je zaujímavý. Pakistanec si takto jeden večer vyráža na párty, no okolnosti mu to nedovolia. Dostáva sa do domu na prvý pohľad milej a peknej ženy, kde spolu požívajú drogy, konverzujú, súložia a kto vie čo ešte. V noci sa však zobudí a čo to nenájde, žena celá od krvi leží mŕtva pri nočnom stolíku. Pakistanec je v šoku a rýchlo sa chce z miesta činu dostať, no je spozorovaný susedom. Netrvá tomu dlho a vzadu v policajnom aute si to už mieri na policajnú stanicu, kde je po nájdení vražedného predmetu obvinený z vraždy. No spáchal to vôbec? The Night Of sa mi z prvého dojmu javí ako výborný seriál, ktorý ešte určite prekvapí. Ako scenár, tak aj réžia a herci sú fajn a zaujíma ma, ako sa to celé rozuzlí. Zatiaľ sa mi to páči.(18.7.2018)

Famózny začiatok tejto minisérie! Zaujímavejšie rozohranú krimi zápletku som už dávno nevidel a som fakt zvedavý, ako sa to vyvinie... keďže to má ďalších 7 dielov :o).(13.12.2016)

• - Když odváží Naziho (Riz Ahmed) na policejní stanici, je možné si všimnout, že tachometr policejního auta nefunguje. (Guilemot)