• Frajer42
  ***

  Znovu si pro nás tvůrci připravili velmi uspávací tempo, kterému kraluje čmoud s uspávacím pohledem. Další hodinku máme za sebou a děj se pohnul asi o 3 a 1/2 milimetru. Začínám mít pocit, že sleduji nepříliš atraktivní minisérii, ze které se ovšem dal sestříhat luxusní celovečerák. Z 60 minut máte dobrých 45 minut nepříliš chutnou vatu a ve zbylé čtvrt hodince se teda uráčí něco zajímavého stát. Dovolím si jít s teorií na trh a tipnout si, že vrahem byl skutečně Pákistánec v době svého drogového deliria a nic si tedy nepamatuje a nabízejí se mi dva potenciální scénáře. Buď bude zproštěn viny a následně se nějakou náhodou posléze ukáže, že je skutečně vrahem, nebo se nabízí zcela otevřený konec, kdy se tak nějak ani nebude řešit, kdo je vrahem, protože o to tady bohužel moc nejde a tvůrci nám chtějí jen představit "nebohého slušného člověka" vláčeného napříč zkaženým systémem, který se sice zachoval jako ultimátní píčus a dělá jedno špatné rozhodnutí za druhým, ale všichni bychom jej měli povinně litovat a moc mu fandit, což by mě vzhledem k nastavenému tempu vůbec nepřekvapilo. Jediný prvek, který drží moji pozornost je jen jednovaječný brácha Al Pacina John Turturro. V dalším díle očekávám, že náš nebohý čmoud pozná svého třetího sexuálního partnera, kterým bude nějaký černý ocas ve sprchách. [69 %](15.5.2020)

 • TomX2

  Tretí diel sa mi ešte celkom páčil, no neviem sa zbaviť dojmu, že to začína upadať k niečomu inému, než by to malo byť. Išiel som sa pozerať na kriminálne súdne drama, nie na Celu 211 alebo čo.(18.7.2018)

 • Anderton
  ****

  Tak vo väznici to začína naberať správne grády, ale to sa dalo od minulej epizódy očakávať. Zaujala ma ale najmä návštevná politika väznice, vyzeralo to ako na železničnom nádraží v Bbratislave. Veci sa ale dejú aj vonku, do deja vstúpili dve dôležité ženy a právnik bude mať čo robiť, aby si s nimi poradil. Keďže tu nejaká dohoda asi možná nebude. A to je asi iba dobre. Humornú zložku naplno prebrali Turturrove nohy.(26.2.2020)

 • Pilda17
  *****

  Začíná se přiostřovat, ve vazbě to nebude žadná procházka, chystá se něco velkého. Styl natočení a děj je špičkový. Hodnocení jsem po dvou dílech držel ještě při zemi, teď je čas zvednout.(19.2.2018)

 • kocik1
  ****

  Tři taxikáři jsou bez práce. Rodiče neorientovaní ve světě práva a právničtí supi se slétávají na svou kořist. Zadarmo ani kuře nehrabe, a tak si říkám, proč vlastně? Vysvětlení, co z toho bude mít velká právnická kancelář, postrádám....:-((21.10.2016)