Brooklyn 99 - Série 1 (série)

Komedie / Krimi

USA, 2013–2014, 7 h 53 min (Minutáž: 21–23 min)

Dan Marocco

Andy Samberg, Stephanie Beatriz, Terry Crews, Melissa Fumero, Joe Lo Truglio, Chelsea Peretti, Andre Braugher, Dirk Blocker, Joel McKinnon Miller, Fred Armisen, Mike Hagerty, Anthony Azizi, Nick Gracer, Rob Kerkovich, Artemis Pebdani, Pete Davidson, Mary Elizabeth Ellis, Houston Rhines, Dean Winters, Andy Richter, Jerome Ro Brooks, John Ross Bowie, Nick Nicotera, Kid Cudi, Jamal Duff, Stacy Keach, Patton Oswalt, Joey Diaz, Bruno Amato, Allen Evangelista, Frank Cappello, Catherine Carlen, Isabella Day, Jamie Denbo, Ric Sarabia, Craig Robinson, Merrin Dungey, Matthew Willig, Ron Gilbert, Adam Sandler, Danny Belrose, Nicole Pulliam, Sean Whalen, Marilu Henner, Harvey J. Alperin, Andy Kreiss, Nate Torrence, Amanda Lund, Matt Walsh, Brian Huskey, Kyle Bornheimer, Rolando Boyce, Kevin Bigley, Beth Dover, Heather Olt, Richard Burch, Marcus D. Spencer, Exie Booker, Tiffany Martin, Amy Okuda, Anthony Molinari, Jim Hoffmaster, Marque Richardson, Kanin Howell, Mark Berry, Becky Thyre, Jerry Minor, Joe Mande, Michael Grant, Jack Walsh, James M. Connor, Joe Theismann, Marc Evan Jackson, Bob McCracken, Jake Lockett, Ian Roberts, Phil Abrams, Mary Stein

Andy Samberg

Scénografie:

Sharon Busse

Kostýmy:

Kirston Leigh Mann

Komentáře uživatelů k sérii (5)

Dojmy po první sezóně jsou z větší části výborné. Vadí mi vlastně jen to, že tvůrci seriálu natočili několik epizod, které byly opravdu velmi slabé a zbytečně snížily výslednou známku pro celou řadu. Po opravdu dlouhé době jsem narazil na homosexuální postavu, se kterou nemám problém, kapitán Holt mě naopak velice baví a jeho nečitelný výraz patří ke kladům série. Byla to fajn oddechová zábava a určitě se rád podívám i na pokračování.(31.5.2019)

Divím se, že jsem se k tomuto seriálu nedostal dřív. Přesně tenhle typ humoru mám rád. Za mě pětihvězdičkový humor. Strašně rychle mě to vtáhlo. Sérii jsem prolítnul za pár dní a rychle pádím na další. Go, Jake Peralta!(10.7.2018)

Série celkem za 85%.(27.9.2018)

Dal bych tomu tak 92%, klidně i 93%. Je to děsná legrace. Seriál, při kterém se směju a dívám se při tom sám, je pro mě peckou. A u tohohle se řechtám v jednom kuse. Naposledy u Ajťáků. ;-) Potřeboval jsem čas, než jsem to přijal. To jednou, jsem přepínal kanály a najednou to bylo. A je to pořád.(14.11.2018)

Tak to se povedlo. Geniální seriál, fakt paráda, u každého dílu se směju a první série má výborný konec. Brzo se pustím do druhé série.(27.11.2018)